głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmeloove z Wami nie mogę bez Was nie potrafię żyć. yoshiko. tracę sens istnienia. kurwa wszystko zjebałam. to tylko i wyłącznie moja wina. tracę przyjaciół. staję się be

karmeloove

karmeloove.moblo.pl
z Wami nie mogę bez Was nie potrafię żyć. yoshiko.
z Wami nie mogę  bez Was nie... teksty

karmeloove dodano: 9 marca 2012

z Wami nie mogę, bez Was nie potrafię żyć. /yoshiko.

tracę sens istnienia. kurwa... teksty

karmeloove dodano: 9 marca 2012

tracę sens istnienia. kurwa, wszystko zjebałam. to tylko i wyłącznie moja wina. tracę przyjaciół. staję się bezuczuciową suką. /yoshiko.

słyszałam już  że jestem szmatą... teksty

karmeloove dodano: 9 marca 2012

słyszałam już, że jestem szmatą,suką, kurwą i dziwką. może kierując te wyzwiska podasz choć jeden powód. nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz mówiąc tak do mnie. nie jestem dziwką, nie dogadzam każdemu chłopakowi. nie daję dupy, nie robię lodów. poprostu się szanuję. trzymam się jednego chłopaka i tak zostanie. a ty zanim jeszcze raz rzucisz w moją strone takie słowa, najpierw się zastanów nad swoim zachowaniem. bo wystarczy spojrzeć na ciebie żeby ocenić kim jesteś. kręcisz dupą przed każdym chłopakiem, ale niestety już żaden na ciebie nie spojrzy, bo zbyt się zeszmaciłaś. /yoshiko.

kiedyś kobiety tak długo walczyły... teksty

karmeloove dodano: 9 marca 2012

kiedyś kobiety tak długo walczyły o równouprawnienie. teraz to wy poniżacie nas wszystkie. gimnazjalistki w ciąży? sprzedajecie swoje ciała, robicie lody, potem się dziwicie opinią ludzi. dziewczynko, poniżasz się a nie wybijasz. /yoshiko.

szanuję się  nie sprzedaje swojego... teksty

karmeloove dodano: 9 marca 2012

szanuję się, nie sprzedaje swojego ciała za żadne pieniądze. staram się być szczera, wyrozumiała i miła. ale kurwa wszyscy są tacy sami, nie ma lepszych i gorszych.człowiek jest człowiekiem. tak bardzo nienawidzę ludzi, którzy wpierdalają się w czyjeś życie. kurwa, nie znasz to nie oceniaj. jak do tej pory miałam w dupie te wszystkie głupie wyzwiska w moją stronę, ale już mam dość. pożera mnie czysta nienawiść do was wszystkich, fałszywych kurw. jedna w ciąży, druga się chwali ilu już zaliczyła. zobacz jak sobie pierdolisz swoje życie, a nie wpierdalasz się w moje. seks za szluga? dobre układy. nigdy nie chciałabym skończyć tak jak ty. ja się staram, ale wy to macie w dupie. JEBANE KURWY. /yoshiko.

Wiem co mówicie  że w krzakach na... teksty

karmeloove dodano: 7 marca 2012

Wiem co mówicie, że w krzakach na lajcie cztery razy dupy dałam! że jestem cyniczna,patologia przemawia,a za to co robię pewnie spotka mnie kara! Że piję apetity i że kimam na klatkach, że nie mam ojca,domu bo wyrzekła się mnie matka. prawo mnie trzyma jak na razie w zawieszeniu, mówią że je łamię,pewnie skończe w wiezieniu! Mówią mi że fukam i to całkiem na okrągło, że zawale teraz szkołe ze zbliżającą ciążą! To wszystko bzdury,patrz jak zazdrość zwodzi plotki i kłamstwa to dziś te gorsze nałogi! .Powiedzcie mi jeszcze jak w życiu skończe, ile dzieci urodze,kiedy dostane po mordzie? kto mnie nie nawidzi,ilu ludzi mnie kocha? co robi moja matka i kim jest moja siostra? / tes-plotka.

nazywasz mnie szmatą dziwką... teksty

karmeloove dodano: 7 marca 2012

nazywasz mnie szmatą,dziwką, kurwą? podaj mi chociaż jeden powód, dlaczego rzucasz w moją stronę takie argumenty. pierdoli mnie to co myślisz. z taką oceną daleko nie zajdziesz. /y.

' jednym spojrzeniem burzysz im... teksty

karmeloove dodano: 6 marca 2012

' jednym spojrzeniem burzysz im całą konstrukcje, oni chcą Cię mieć, one zbierają na liposukcję.' /pezet.

'i potrzebuję Cię tu  bo tylko z... teksty

karmeloove dodano: 6 marca 2012

'i potrzebuję Cię tu, bo tylko z Tobą przez ten świat.' /kawu.

najgorsze są wieczory  uczucia do... teksty

karmeloove dodano: 6 marca 2012

najgorsze są wieczory, uczucia do Ciebie narastają, a ja nie mogę znaleźć sobie miejsca. zajmujesz wszystkie moje myśli, pragnę Cię. bądź przy mnie, trwaj, nie opuszczaj. nigdy Cię nie zranię, bo nie chcę narażać Cię na taki ból, jakim jest strata drugiej osoby. doświadczyłam tego uczucia, dlatego teraz się go tak obawiam. boję się ufać, wierzyć i zbyt mocno przywiązywać. ale za późno, zrobiłam to, zakochałam się do granic moich możliwości. uzależniłam się od Ciebie, ale wcale nie chce iść na odwyk. /yoshiko.

 te drogi połączone dziwnym splotem... teksty

karmeloove dodano: 5 marca 2012

"te drogi połączone dziwnym splotem sytuacji, ja i ty. ty i ja. jedna całość kondygnacji. " / mei.

cześć. dziwnie jest tak długo nic... teksty

karmeloove dodano: 5 marca 2012

cześć. dziwnie jest tak długo nic nie pisać. przez te wszystkie nie robiłam zbyt wiele, przede wszystkim analizowałam przeszłość, moją przeszłość, bardzo długą i do tej pory dla mnie niezrozumianą. Teraźniejszość mnie przeraża, popełniłam w ostatnim czasie mase błedów, przez co wszystko się pozmieniało. Miałam ochotę skończyć z tym wszystkim, skoczyć z basenu, nabrać tabletek, zniknąć stąd. Ale jak to ktoś kiedyś napisał "należy żyć nie tchórzyć śmiercią, przecież jest tyle magicznych momentów, które potem możemy wspominać z uśmiechem na twarzy. " Przez ten czas, straciłam wiele osób, były to osoby, które nie znałam długo, ale odgrywały w moim życiu przez ostatnie miesiące sporą role, ehh. Trzeba wkońcu ruszyć dupe, zrobić coś z tym co teraz jest. zrobić krok do przodu, i żyć tym co nam zostało, przynajmniej dla tych ludzi, którzy są koło ciebie. // mei.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV