głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmeloove nie chcę ranić chcę dawać szczęście. yoshiko. dokładnie. o O dziewczyna wychowana na śródmieściu w kawalerce. miała ciepły dom przyjaciół i dobre serce. z czase

karmeloove

karmeloove.moblo.pl
nie chcę ranić chcę dawać szczęście. yoshiko.
nie chcę ranić  chcę dawać... teksty

karmeloove dodano: 27 luty 2012

nie chcę ranić, chcę dawać szczęście. /yoshiko.

dokładnie. o O teksty karmeloove dodał komentarz: dokładnie. o,O do wpisu 27 luty 2012
dziewczyna wychowana na... teksty

karmeloove dodano: 27 luty 2012

dziewczyna wychowana na śródmieściu w kawalerce. miała ciepły dom, przyjaciół i dobre serce. z czasem wszystko się sypło jak liście z drzew w chłodną jesień. odszedł ojciec a matka zatraciła się w procencie. dziewczyna nie miału już nikogo prócz siebie, kompletnie olała szkołę i wybiła w winną przestrzeń. zaczęła truć się gównem i sięgała po żyletkę. wieczorami siadała zapłakana i cięła ręce. matce odebrali prawa rodzicielskie, poszła siedzieć, na szczęście ciotka przygarnęła ją do siebie. niestety szybko wpadła w te złe towarzystwo, popłynęła z tematem, zaczęła wpierdalać to świństwo. jej koniec był już bardzo blisko, bo wpadła w to bagno, z każdą kolejną ściechą dziewczyna spadała na dno. otarła się o nałóg i nie znała już umiaru, na sam piękny koniec przywitały ją bramy Monaru

obojętność z Jego strony boli... teksty

karmeloove dodano: 27 luty 2012

obojętność z Jego strony boli najbardziej. /yoshi.

dziękuje  że przerwałeś moje... teksty

karmeloove dodano: 27 luty 2012

dziękuje, że przerwałeś moje cierpienie. dziękuje, że mogę bez konkretnego powodu podejść i po prostu Cię przytulić,pocałować. dziękuje, że znosisz moje humorki. dziękuje za szczęście. dziękuje za zaufanie. dziękuje za szczerość. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ.♥ /yoshiko for b.

już nic do Ciebie nie czuje  nie... teksty

karmeloove dodano: 27 luty 2012

już nic do Ciebie nie czuje, nie wiąże z Tobą żadnych nadziei. odeszłam na bok, po trzech latach męki i ciągłych starań. po prostu się poddałam. nie bardzo wierzyłam w to, że kiedyś to powiem, ale jest mi DOBRZE. od Ciebie nie wymagam już nic. na Twoje 'cześć' zlewam jak nigdy dotąd. ale nie zapomnę tej miłości. tego jestem naprawdę pewna, ZAWSZE BĘDĘ PAMIĘTAĆ. ;* /yoshi for ł.

No one loses anyone  because no one... teksty

karmeloove dodano: 23 luty 2012

No one loses anyone, because no one owns anyone. That is the true experience of freedom: having the most important thing in the world without owning it. / Nikt nie traci nikogo, bo nikt nie posiada nikogo. To jest prawdziwe doświadczenie wolności. /yoshiko.

mój przystojniak  mój mężczyzna... teksty

karmeloove dodano: 23 luty 2012

mój przystojniak, mój mężczyzna, mój kozak. /sob.

głupie załamania humoru  nawet bez... teksty

karmeloove dodano: 23 luty 2012

głupie załamania humoru, nawet bez konkretnego powodu, po prostu się rozklejam. z tak wielkim trudem przychodzi mi panowanie nad emocjami. wokół tysiąc pytań 'co się stało?'.... nie znam odpowiedzi, nie znam samej siebie. tak trudno jest mi się ze sobą oswoić. jest nas dwie duszę w jednym ciele. uczę się siebie, poznaje z dnia na dzień na nowo. nie zadawaj tak wiele pytań, na większość nie znam odpowiedzi. po prostu podejdź i przytul, milcz. cisza jest dla mnie największym ukojeniem na zadany ból. /yoshiko.

kręci Cię tleniony blond  miniówka... teksty

karmeloove dodano: 23 luty 2012

kręci Cię tleniony blond, miniówka i dekolt do pępka. idź do niej, nie musisz jej prosić, ona chętnie zostanie na noc. zabawy w 'miłość' są jej bliskie. tak i lepiej nie całuj, będziesz ujebany w pudrze. /yoshiko.

chcemy umrzeć razem  nie umiemy bez... teksty

karmeloove dodano: 23 luty 2012

chcemy umrzeć razem, nie umiemy bez siebie żyć. /olejmywszystko.

jestem młoda  mam prawo popełnaić... teksty

karmeloove dodano: 23 luty 2012

jestem młoda, mam prawo popełnaić błędy i mam prawo ich później żałować albo nie żałować. Nikt nie ma jednak prawa mnie za nie oceniać a tym bardziej krytykować. żyj własnym życiem. /yoshiko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV