głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi pozwól mu na to. Twoje przeznaczenie nie jest związane z kimś kto Cie opuszcza. To również nie znaczy że taka osoba jest zła. To p

kace

kace.moblo.pl
Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi pozwól mu na to. Twoje przeznaczenie nie jest związane z kimś kto Cie opuszcza. To również nie znaczy że taka osoba jest zła. To po pros
Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi... teksty

kace dodano: 5 sierpnia 2014

Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi, pozwól mu na to. Twoje przeznaczenie nie jest związane z kimś, kto Cie opuszcza. To również nie znaczy, że taka osoba jest zła. To po prostu oznacza, że już wypełniła swoją rolę w Twoim życiu /A

Każda kobieta zasługuje na kogoś... teksty

kace dodano: 5 sierpnia 2014

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta da której jest w stanie zrobić wszystko.

 Nie skłamałbym  gdybym powiedział... teksty

kace dodano: 4 sierpnia 2014

"Nie skłamałbym, gdybym powiedział, że irytuje mnie to, jak potrafisz mnie ignorować miesiącami, by potem odezwać się, jakby się nic nie stało. Najbardziej jednak wkurza mnie to, że ciesze się na te wiadomości."

O wielu rzeczach mi mówiłeś... teksty

kace dodano: 2 sierpnia 2014

O wielu rzeczach mi mówiłeś, owszem. Tylko zapomniałeś mnie poinformować, że kochasz kogoś innego, a ja jestem tylko lekarstwem na zapomnienie.

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

kace dodano: 2 sierpnia 2014

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć sie sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa, po to, by w końcu nauczyć się ufać, tylko sobie, a czasem dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać
Autor cytatu: selektywnie

Jedna z największych życiowych... teksty

kace dodano: 13 lipca 2014

Jedna z największych życiowych przykrości to moment, w którym rezygnuje z ciebie ktoś, z kogo ty nie potrafisz zrezygnować.
Autor cytatu: uzalezniona_toba

Może nadszedł już czas by... teksty

kace dodano: 13 lipca 2014

Może nadszedł już czas by pogodzić się z faktem , że nawzajem robimy sobie w głowie niepotrzebny burdel i po prostu się pożegnać ?
Autor cytatu: uzalezniona_toba

 ...  zaczęła się bać  że on... teksty

kace dodano: 11 lipca 2014

(...) zaczęła się bać, że on mógłby przestać być częścią jej życia. Nie wyobrażała już sobie tego.
Autor cytatu: niekoffana

Wspomnienia wywołują ból.... teksty

kace dodano: 4 lipca 2014

Wspomnienia wywołują ból. Najdotkliwszy zaś sprawiają najlepsze z nich.

Niech to trwa  nigdy się nie... teksty

kace dodano: 4 lipca 2014

Niech to trwa, nigdy się nie kończy. [Ł]

nigdy mi go nie zastąpisz .... teksty

kace dodano: 4 lipca 2014

nigdy mi go nie zastąpisz . choćbyś próbował wszystkimi sposobami . możesz kupić takie same perfumy, zmienić styl na taki jaki miał on, możesz zacząć szanować kobiety, a nawet próbować poprawiać mi humor w ten sam sposób jak on to robił . ale nic się nie zmieni . bo patrząc w twoje oczy widzę kolor jego tęczówek, czując twój dotyk pamiętam jak on dotykał, pamiętam wszystko, jak całował, jak śmiał się z moich dennych problemów, pamiętam jak zbierałam opieprz za niejedzenie śniadań . i wiesz co, nie chcę zapominać, bo był ideałem . wymarzonym . najlepszym .
Autor cytatu: selektywnie

Wiesz co jest tylko gorsze od... teksty

kace dodano: 4 lipca 2014

Wiesz co jest tylko gorsze od śmierci drugiej osoby? Uczucie kiedy nie zdążysz się z nią pożegnać. Kiedy nie zobaczysz ostatniego, ledwie wykonanego ale szczerego uśmiechu na jej twarzy. Nie zobaczysz jej oczu patrzących na Ciebie, nie poczujesz jej dłoni obejmujących Twoich i nie usłyszysz z jej ust, że byłeś dla niej wszystkim. Tylko wieczorami będziesz mógł wyobrażać sobie jak to wszystko mogłoby wyglądać, czy bardzo cierpiała lub jak bardzo starała się tego nie pokazywać. To dotyka bardziej niż śmierć ukochanej osoby - możliwość niepowiedzenia jej jak bardzo ją kochałeś.
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV