głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Po takim incydencie zazwyczaj idę do Ciebie idę na cmentarz siadam na przy grobowej ławce i patrzę na male zdjęcie na kamiennej płycie. Tam przesiaduje kilka go

kace

kace.moblo.pl
Po takim incydencie zazwyczaj idę do Ciebie idę na cmentarz siadam na przy grobowej ławce i patrzę na male zdjęcie na kamiennej płycie. Tam przesiaduje kilka godzin
Po takim incydencie zazwyczaj idę do... teksty

kace dodano: 6 sierpnia 2014

Po takim incydencie zazwyczaj idę do Ciebie, idę na cmentarz siadam na przy grobowej ławce i patrzę na male zdjęcie na kamiennej płycie. Tam przesiaduje kilka godzin, rozmawiam z tobą, opowiadam i jak bardzo mi Cie brakuje, jak cholernie tęsknię i co dzieje się w moim życiu. Nie raz nawet próbowałam dołączyć do Ciebie, zawsze jednak czuwasz nade mną i nie pozwalasz mi dokończyć swojego dzieła. Wizyta na cmentarzu daje mi jakieś ukojenie, ale tylko chwilowe bo kiedy wracam do domu, znów się rozklejam. Tak bardzo tesknie.

tak  właśnie tak  to nic  że Ty... teksty

kace dodano: 6 sierpnia 2014

tak, właśnie tak, to nic, że Ty czasem sobie popłaczesz, zaczniesz wspominać, brakuje Ci tych wspólnych chwil, bo kiedyś byłaś gotowa zabić za tą osobę, a teraz nawet nie wiesz, jak jej mija dzień. Ale jak to mówią czas leczy rany, albo raczej przyzwyczaja do bólu...  taka mała dygresja .

I całuje mnie  i przytula  i dokucza... teksty

kace dodano: 5 sierpnia 2014

I całuje mnie, i przytula, i dokucza, i się śmieje, i robi z siebie największego głupka pod słońcem, i wbija mi palce w brzuch, i jest szczęśliwy, I całuje mnie, i przytula, i dokucza, i się śmieje, i robi z siebie największego głupka pod słońcem, i wbija mi palce w brzuch, i jest szczęśliwy, widzę to, też jestem. widzę to, też jestem.

Gdy będziesz z kimś  kto będzie... teksty

kace dodano: 5 sierpnia 2014

Gdy będziesz z kimś, kto będzie pokonywał kilometry, by przez chwilę mieć Cię blisko, nie schrzań tego.. drugiej takiej osoby możesz już nie mieć.  

Znalazłam i nie było podpisane. teksty kace dodał komentarz: Znalazłam i nie było podpisane. do wpisu 5 sierpnia 2014
Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi... teksty

kace dodano: 5 sierpnia 2014

Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi, pozwól mu na to. Twoje przeznaczenie nie jest związane z kimś, kto Cie opuszcza. To również nie znaczy, że taka osoba jest zła. To po prostu oznacza, że już wypełniła swoją rolę w Twoim życiu /A

Każda kobieta zasługuje na kogoś... teksty

kace dodano: 5 sierpnia 2014

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta da której jest w stanie zrobić wszystko.

 Nie skłamałbym  gdybym powiedział... teksty

kace dodano: 4 sierpnia 2014

"Nie skłamałbym, gdybym powiedział, że irytuje mnie to, jak potrafisz mnie ignorować miesiącami, by potem odezwać się, jakby się nic nie stało. Najbardziej jednak wkurza mnie to, że ciesze się na te wiadomości."

O wielu rzeczach mi mówiłeś... teksty

kace dodano: 2 sierpnia 2014

O wielu rzeczach mi mówiłeś, owszem. Tylko zapomniałeś mnie poinformować, że kochasz kogoś innego, a ja jestem tylko lekarstwem na zapomnienie.

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

kace dodano: 2 sierpnia 2014

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć sie sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa, po to, by w końcu nauczyć się ufać, tylko sobie, a czasem dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać
Autor cytatu: selektywnie

Jedna z największych życiowych... teksty

kace dodano: 13 lipca 2014

Jedna z największych życiowych przykrości to moment, w którym rezygnuje z ciebie ktoś, z kogo ty nie potrafisz zrezygnować.
Autor cytatu: uzalezniona_toba

Może nadszedł już czas by... teksty

kace dodano: 13 lipca 2014

Może nadszedł już czas by pogodzić się z faktem , że nawzajem robimy sobie w głowie niepotrzebny burdel i po prostu się pożegnać ?
Autor cytatu: uzalezniona_toba

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV