głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace szepnij mi do ucha że jestem tą na którą czekałeś. 'Kiedyś godzinami siedzieliśmy przy rapie teraz wolisz słuchać w łóżku jak ta suka sapie.' ? . W tym momenci

kace

kace.moblo.pl
szepnij mi do ucha że jestem tą na którą czekałeś.
 szepnij mi do ucha   że jestem tą... teksty

kace dodano: 13 września 2011

"szepnij mi do ucha , że jestem tą , na którą czekałeś."

'Kiedyś godzinami siedzieliśmy przy... teksty

kace dodano: 9 września 2011

'Kiedyś godzinami siedzieliśmy przy rapie, teraz wolisz słuchać w łóżku jak ta suka sapie.' || ? .
Autor cytatu: martynaaa.em

W tym momencie nie jestem może... teksty

kace dodano: 9 września 2011

W tym momencie nie jestem może najszczęśliwszą osobą na świecie .. ale też nie będę całymi dniami płakać - nie warto.
Autor cytatu: take.me.away

On albo żaden. Będę jego  albo... teksty

kace dodano: 6 września 2011

On albo żaden. Będę jego, albo niczyja. To już postanowione. / Kocham Cię. ;-*** !

http:  demotywatory.pl 3427697 szkola... teksty

kace dodano: 4 września 2011

  Nie masz pojęcia jak za tobą... teksty

kace dodano: 31 sierpnia 2011

- Nie masz pojęcia jak za tobą tęskniłem - powiedział odkładając kieliszek na niskim stoliku . - Jak to ? Przecież skarbie , codziennie się widujemy . - Tak , ale nie jesteśmy sami .- na jego ustach pojawił się nieśmiały uśmiech - A kiedy odwożę cię do domu , muszę się zadowolić niewinnym całusem . - z szerokim uśmiechem wyciągnął do niej ramiona - przytul się do mnie zanim wyjdę - nie musiał jej tego powtarzac dwa razy , bo sama pragnęła się do niego przytulic i poczuc dotyk jego ust . Początkowo całował ją łagodnie i czule , ale gdy z westchnieniem rozchyliła wargi , usłyszała jęk , a pocałunek stał się zachłanny i namiętny . - Jesteś moim życiem - szeptał , tuląc ją - ostatnie tygodnie bez ciebie były torturą , chciałem cię obejmowac , dotykac , całowac - uświadomili sobie w tym momencie ile dla siebie znaczą .

to takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

kace dodano: 29 sierpnia 2011

to takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

'' To jest mega trudne zapomnieć o... teksty

kace dodano: 29 sierpnia 2011

'' To jest mega trudne zapomnieć o kimś kim był dla Ciebie powodem wstawania rano do szkoły ''

Boże  dziękuje Ci za niego!  Gusiaaa teksty

kace dodano: 29 sierpnia 2011

Boże, dziękuje Ci za niego! /Gusiaaa

w dniu ich rocznicy chłopak... teksty

kace dodano: 28 sierpnia 2011

w dniu ich rocznicy chłopak zasłonił swojej miłości oczy i prowadził ją do swojego pokoju. te trzy lata minęły niewiarygodnie szybko. ich związek był dojrzały i prawdziwy. już od pierwszych dni. nie interesowali się niczym poza tworzeniem swojego szczęścia. byli sobie nawzajem idealnym dopełnieniem. kiedy zabrał ręce, odsłaniając jej oczy, dziewczyna ujrzała tysiąc dziewięćdziesiąt pięć małych, zapalonych świeczek we wszystkich kolorach tęczy. tyle dni jesteśmy razem. spójrz na te wszystkie promyki. zobacz, ile ciepła dają. właśnie taka jest moja miłość do Ciebie. kocham Cię. powiedział sprawiając, że na jej policzkach pojawiły się kryształowe krople, w których odbijała się cała paleta barw.

. kiedy kogoś naprawdę kochamy... teksty

kace dodano: 28 sierpnia 2011

. kiedy kogoś naprawdę kochamy , nie zapominamy o tej osobie od tak , po prostu . | dzyndzelek .
Autor cytatu: dzyndzelek

Cz. 1.    Popełniła samobójstwo..... teksty

kace dodano: 28 sierpnia 2011

Cz. 1. - "Popełniła samobójstwo.." - "Co Ty mówisz?!!" - "Zabiła się.." Jego oczy nagle zaszkliły się, ręce zaczęły drżeć, głos łamał się w pół, nie pozwalając mu wypowiedzieć ani jednego słowa. - "To nie możliwe, nierealne.." Schował swoją twarz w dłonie. "Nie zrobiłaby tego, nigdy" - ciągnął dalej. "Nie rozumiem, nie mogę tego zrozumieć!" - "Pisała pamiętnik." - "Jak to pisała? I nic o tym nie wiedziałem?!" - "Pisała go wyłącznie dla siebie, nigdy nie znałam jego treści. Dzień wcześniej była u mnie, poprosiła bym oddała Ci to i nie pytała dlaczego, nie zadawała żadnych pytań. Kurwa, byłam jej przyjaciółką, wzięłam go, nie przeczuwałam, że coś może się stać." - "Nie wierzę!!" Krzyczał głośno, łzy wysuwały się z oczu w coraz szybszym tempie. "To nie ona! To nie ta dziewczyna! Nie mogła tego zrobić! Nie mogła się zabić!" - Ze wszystkich sił próbował uniknąć prawdy. Wziął w dłonie pamiętnik, otworzył się na ostatniej stronie..
Autor cytatu: unvai

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV