głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Nie chcę takiego zakończenia tak bardzo nie chcę stać się dla Ciebie obojętna. Choć tak bardzo go kochała wiedziała że ludzie tacy jak on się nie zmieniają. Odp

kace

kace.moblo.pl
Nie chcę takiego zakończenia tak bardzo nie chcę stać się dla Ciebie obojętna.
Nie chcę takiego zakończenia  tak... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

Nie chcę takiego zakończenia, tak bardzo nie chcę stać się dla Ciebie obojętna.

Choć tak bardzo go kochała... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

Choć tak bardzo go kochała, wiedziała, że ludzie tacy jak on się nie zmieniają. Odpuściła go sobie. Starała się żyć normalnie, mimo że z tęsknoty pękło jej serce.

nie chcę z nim już być  ale nie... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

nie chcę z nim już być, ale nie potrafię przyjąć do wiadomości, że mogłaby być koło niego inna dziewczyna.

  Czy w waszym związku panowała... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

- Czy w waszym związku panowała miłość ? - Nie wiem. - To dlaczego go tak nazywałaś ? - Wiesz, rodzice zawsze mi mówili, że jeśli kocham kogoś to śmieję się kiedy ten człowiek się śmieje a płaczę kiedy on płaczę. Że miłość to bezpieczeństwo i zaufanie, że bez wahania mogłabym dać mu rękę, zakryć oczy i dać się prowadzić. A ja właśnie czułam to przy nim.

tęsknie za nim  tak cholernie bym... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

tęsknie za nim, tak cholernie bym chciała, żeby się odezwał. był taki jak kiedyś, proszę niech to wróci.

W przeciwieństwie do niektórych... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

W przeciwieństwie do niektórych dziewczyn, po naszym rozstaniu każdy dzień nie jest dla mnie taki sam. Owszem, wstaję, maluje się, wybieram najlepsze ciuchy i idę do szkoły. Udaję, że wszystko jest okej. Ale zawsze, codziennie mam tą pierdoloną nadzieję, że napisze. Napisze, że mnie kocha. Może i to błąd, ale muszę wierzyć - inaczej umarłabym.

Przyjaciółka powiedziała mi  że w... teksty

kace dodano: 31 stycznia 2013

Przyjaciółka powiedziała mi, że w końcu mogę jarać ile chce i robić co chce, bo już z nim nie jestem. Szczerze? Chciałabym, żeby za każdy papieros mówił jak bardzo mnie kocha i chce żebym przestała, jak bardzo martwi się o moje zdrowie. Dla niego byłabym w stanie rzucić to uzależnienie.

Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też tych chwil, w których sprawiałeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z głowy, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawiać
Autor cytatu: yourdrag

W jej oczach można dostrzec  jak... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

W jej oczach można dostrzec, jak bardzo jest jej potrzebny.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic oprócz żalu. Tak był Ci bliski, kochałaś Go. Dzieliłaś z Nim tyle fantastycznych przeżyć. Wspomnienia dają o sobie znać wieczorami gdy Jego sylwetki nie ma w pobliżu. Nawet przy znajomych ciężko udawać gdy On siedzi na schodach wpatrując się w Ciebie uparcie. Spojrzenia na moment krzyżują się a Twoje jest przepełnione bólem ostatnich miesięcy bez Niego. Tęsknisz.
Autor cytatu: yourdrag

Spytałam o jego największą... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

Spytałam o jego największą słabość. nie sądziłam, że odpowie moim imieniem. J.;
Autor cytatu: yourdrag

Wiesz  pomimo tego  że dalej jesteś... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

Wiesz, pomimo tego, że dalej jesteś dla mnie ważny, nie chce wielkich powrotów. Nie chce zacząć tego wszystkiego od początku, przeżywać tego samego. Nie chce znów za Tobą cholernie tęsknić, nie chce wylewać morza łez przez Twoje słowa. NIE CHCE. Dla mnie jest to skończone, razem z Toba i nie obchodzi mnie fakt, że było między nami to coś o czym ciężko mi zapomnieć. Nie chce słyszeć, że się zmieniłeś, że tęsknisz. Nie wracaj, nie rań mnie. Bądź szczęśliwy, ale już beze mnie.
Autor cytatu: yourdrag

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV