głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace 'wtedy zrozumiałam jak silna jest tęsknota za Jego uśmiechem jak bardzo potrzebne są Jego ciepłe słowa i rozmowy do późna jak ciężko żyć ze świadomością że już

kace

kace.moblo.pl
'wtedy zrozumiałam jak silna jest tęsknota za Jego uśmiechem jak bardzo potrzebne są Jego ciepłe słowa i rozmowy do późna jak ciężko żyć ze świadomością że już nie jes
'wtedy zrozumiałam jak silna jest... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

'wtedy zrozumiałam jak silna jest tęsknota za Jego uśmiechem, jak bardzo potrzebne są Jego ciepłe słowa i rozmowy do późna, jak ciężko żyć ze świadomością, że już nie jest tak jak dawniej, że nie mogę do Niego zadzwonić i wykrzyczeć jaki ten świat jest okropny- Jego już nie ma a to jest najgorsze.

Nie chcę takiego zakończenia  tak... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

Nie chcę takiego zakończenia, tak bardzo nie chcę stać się dla Ciebie obojętna.

Choć tak bardzo go kochała... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

Choć tak bardzo go kochała, wiedziała, że ludzie tacy jak on się nie zmieniają. Odpuściła go sobie. Starała się żyć normalnie, mimo że z tęsknoty pękło jej serce.

nie chcę z nim już być  ale nie... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

nie chcę z nim już być, ale nie potrafię przyjąć do wiadomości, że mogłaby być koło niego inna dziewczyna.

  Czy w waszym związku panowała... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

- Czy w waszym związku panowała miłość ? - Nie wiem. - To dlaczego go tak nazywałaś ? - Wiesz, rodzice zawsze mi mówili, że jeśli kocham kogoś to śmieję się kiedy ten człowiek się śmieje a płaczę kiedy on płaczę. Że miłość to bezpieczeństwo i zaufanie, że bez wahania mogłabym dać mu rękę, zakryć oczy i dać się prowadzić. A ja właśnie czułam to przy nim.

tęsknie za nim  tak cholernie bym... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

tęsknie za nim, tak cholernie bym chciała, żeby się odezwał. był taki jak kiedyś, proszę niech to wróci.

W przeciwieństwie do niektórych... teksty

kace dodano: 1 luty 2013

W przeciwieństwie do niektórych dziewczyn, po naszym rozstaniu każdy dzień nie jest dla mnie taki sam. Owszem, wstaję, maluje się, wybieram najlepsze ciuchy i idę do szkoły. Udaję, że wszystko jest okej. Ale zawsze, codziennie mam tą pierdoloną nadzieję, że napisze. Napisze, że mnie kocha. Może i to błąd, ale muszę wierzyć - inaczej umarłabym.

Przyjaciółka powiedziała mi  że w... teksty

kace dodano: 31 stycznia 2013

Przyjaciółka powiedziała mi, że w końcu mogę jarać ile chce i robić co chce, bo już z nim nie jestem. Szczerze? Chciałabym, żeby za każdy papieros mówił jak bardzo mnie kocha i chce żebym przestała, jak bardzo martwi się o moje zdrowie. Dla niego byłabym w stanie rzucić to uzależnienie.

Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też tych chwil, w których sprawiałeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z głowy, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawiać
Autor cytatu: yourdrag

W jej oczach można dostrzec  jak... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

W jej oczach można dostrzec, jak bardzo jest jej potrzebny.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

Mijasz Go na ulicy i nie czujesz nic oprócz żalu. Tak był Ci bliski, kochałaś Go. Dzieliłaś z Nim tyle fantastycznych przeżyć. Wspomnienia dają o sobie znać wieczorami gdy Jego sylwetki nie ma w pobliżu. Nawet przy znajomych ciężko udawać gdy On siedzi na schodach wpatrując się w Ciebie uparcie. Spojrzenia na moment krzyżują się a Twoje jest przepełnione bólem ostatnich miesięcy bez Niego. Tęsknisz.
Autor cytatu: yourdrag

Spytałam o jego największą... teksty

kace dodano: 29 stycznia 2013

Spytałam o jego największą słabość. nie sądziłam, że odpowie moim imieniem. J.;
Autor cytatu: yourdrag

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV