głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justi6 uśmiecham się do samej siebie idąc przez ulicę. niech przechodnie zastanawiają się czy właśnie urwałam się z zakładu zamkniętego czy jestem zwyczajnie szczęśliw

justi6

justi6.moblo.pl
uśmiecham się do samej siebie idąc przez ulicę. niech przechodnie zastanawiają się czy właśnie urwałam się z zakładu zamkniętego czy jestem zwyczajnie szczęśliwa
uśmiecham się do samej siebie... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

uśmiecham się do samej siebie, idąc przez ulicę. niech przechodnie zastanawiają się, czy właśnie urwałam się z zakładu zamkniętego czy jestem zwyczajnie szczęśliwa

wyjść i nie wrócić kurwa .... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

wyjść i nie wrócić kurwa . pójść na dworzec , położyć się na torach i czekać na wybawicielski pociąg . mieć wyjebane na wszystko i na wszystkich . na tych , którzy mają czelność nazywać się naszymi przyjaciółmi . spierdolić z tego świata .

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

to nie jest tak  że nie chcę na... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

to nie jest tak, że nie chcę na Ciebie patrzeć. po prostu łatwiej powstrzymać łzy, gdy oczy są zamknięte.

maluje paznokcie  wstaję rano... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

maluje paznokcie, wstaję rano, potrafię się śmiać, odnawiam kontakty ze światem. Jak widzisz radzę sobie bez Ciebie. Tylko czasem jeszcze zapominam oddychać. Zwłaszcza kiedy przechodzisz obok.

nie mam już na Ciebie ochoty  na... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

nie mam już na Ciebie ochoty, na miłość w sumie też nie.

Leonardo da Vinci potrzebował 10 lat... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

Leonardo da Vinci potrzebował 10 lat by namalować uśmiech na twarzy Mona Lisy. Ty mógłbyś 'namalować' uśmiech na mojej twarzy w sekundę. Szkoda że Ci się nie chcę.

Podziwiała go i była strasznie o... teksty

justi6 dodano: 10 czerwca 2011

Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

jesteś moim powodem  że co rano... teksty

justi6 dodano: 9 czerwca 2011

jesteś moim powodem, że co rano wstaje z uśmiechem na twarzy, niezależnie od tego jaka jest pogoda. to na twój widok serce rozsadza mi klatkę piersiową, a w brzuchu czuje tuptające bizonki. To właśnie ty jesteś głównym bohaterem moich snów, kreatorem uśmiechu.

nie chcę  żebyś mi mówił  że... teksty

justi6 dodano: 9 czerwca 2011

nie chcę, żebyś mi mówił, że kochasz. nie chcę, żebyś chwalił się kolegom, jaką to masz cudowną dziewczynę. nie chcę, żebyś ustawiał sobie jakieś żywcem skopiowane z internetu opisy na gadu. chcę, żebyś to CZUŁ.

Czekanie  aż łaskawie raczysz się... teksty

justi6 dodano: 9 czerwca 2011

Czekanie, aż łaskawie raczysz się odezwać dostarcza mi więcej adrenaliny niż skok na bandżi.

staram się nad tym panować . gdy... teksty

justi6 dodano: 9 czerwca 2011

staram się nad tym panować . gdy słyszę dźwięk nadchodzącego esemesa , siedzę spokojnie z jakieś 45 minut i czekam , aż serce przestaje walić jak głupie . potem spokojnie podchodzę i odczytuje . a gdy wiadomość jest od ciebie , całe ćwiczenie na uspokojenie cholera bierze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV