głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika justi6

Zaczynając nowe życie nie popełniaj starych błędów.

fcuk dodano: wczoraj o 18:47

Zaczynając nowe życie, nie popełniaj starych błędów.

Wpatrzona bezgranicznie w żywą zieleń Twoich oczu  bez Ciebie nie mogłam istnieć jakby dwoił się niepokój.  Serce miało spłonąć żywcem zamieniając myśli w popiół  jakbyś odcięła mi wyjście z piekła płonącego bloku. Nie chcę słuchać Twych obietnic czas na spokój. Miałaś zbawić mnie nie zabić zamieniony w szafran krokus. Ślepa miłość jasnych odczuć wiedz że jestem gotów  więc uciekam nie chcę słyszeć więcej rytmu  Twoich kroków.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:43

Wpatrzona bezgranicznie w żywą zieleń Twoich oczu, bez Ciebie nie mogłam istnieć, jakby dwoił się niepokój. Serce miało spłonąć żywcem, zamieniając myśli w popiół, jakbyś odcięła mi wyjście z piekła płonącego bloku. Nie chcę słuchać Twych obietnic, czas na spokój. Miałaś zbawić mnie nie zabić, zamieniony w szafran krokus. Ślepa miłość jasnych odczuć wiedz, że jestem gotów, więc uciekam, nie chcę słyszeć więcej rytmu Twoich kroków.

Odebrałaś mi umysł upozorowana prawda… Z Tobą odwiedzałem chmury myśląc o podroży w gwiazdach. Czując zapach Twojej skóry przesiąknęłaś mnie jak magia. Nie mogłem od Ciebie wrócić w głowie chroniczna abazja. Zabrałaś mi wszystko prawie wszystko. Wmawiając że świat bez Ciebie pewnie byłby daltonistą. Nie połączyły nas słowa przypadkowa okoliczność  trzymając Ciebie w ramionach biegłem w obcą rzeczywistość………….

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:41

Odebrałaś mi umysł, upozorowana prawda… Z Tobą odwiedzałem chmury, myśląc o podroży w gwiazdach. Czując zapach Twojej skóry, przesiąknęłaś mnie jak magia. Nie mogłem od Ciebie wrócić, w głowie chroniczna abazja. Zabrałaś mi wszystko, prawie wszystko. Wmawiając, że świat bez Ciebie pewnie byłby daltonistą. Nie połączyły nas słowa, przypadkowa okoliczność, trzymając Ciebie w ramionach biegłem w obcą rzeczywistość………….

Ciężko się tu unieść kiedy bliski Cię dołuje  ten najbliższy który powinien nieba Ci uchylić. Mówi nie dasz rady Ty mu ufasz? Głupi i naiwny… Tak siedzimy przy obiedzie patrzymy się na siebie  pełne są talerze gęste powietrze od niedopowiedzeń. Możesz rzucać jedzeniem we mnie rzucać mięsem  siedzę mam szklane oczy jakbym do obiadu jebnął setkę. Siedzę Ty coraz mocniej ściskasz mnie za rękę  cały czas z Tobą siedzę ale puste jest to miejsce.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:40

Ciężko się tu unieść kiedy bliski Cię dołuje, ten najbliższy, który powinien nieba Ci uchylić. Mówi nie dasz rady, Ty mu ufasz? Głupi i naiwny… Tak siedzimy przy obiedzie, patrzymy się na siebie, pełne są talerze, gęste powietrze od niedopowiedzeń. Możesz rzucać jedzeniem, we mnie rzucać mięsem, siedzę, mam szklane oczy jakbym do obiadu jebnął setkę. Siedzę, Ty coraz mocniej, ściskasz mnie za rękę, cały czas z Tobą siedzę, ale puste jest to miejsce.

Rozmawiasz ze mną ale mnie w środku nie ma proszę weź się nie gniewaj to nie dotyczy nas. patrzysz mi w oczy są puste jak kawałek nieba  stoimy tu jak drzewa którymi smaga wiatr….

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:37

Rozmawiasz ze mną, ale mnie w środku nie ma, proszę weź się nie gniewaj, to nie dotyczy nas. patrzysz mi w oczy, są puste jak kawałek nieba, stoimy tu jak drzewa, którymi smaga wiatr….

samotność to taka straszna trwoga tato  jedno i drugie słowo ledwo przechodzi mi przez gardło. zacząłem pisać żeby móc samemu z sobą gadać i uczucie zabić że muszę iść z tym do lekarza. wewnątrz jestem pusty na twarzy kartka zaraz wracam  nie wołaj mnie bo tam mnie nie ma już od dawna.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:37

samotność, to taka straszna trwoga tato, jedno i drugie słowo ledwo przechodzi mi przez gardło. zacząłem pisać żeby móc samemu z sobą gadać i uczucie zabić, że muszę iść z tym do lekarza. wewnątrz jestem pusty, na twarzy kartka zaraz wracam, nie wołaj mnie, bo tam mnie nie ma już od dawna.

nie oszukasz tempa swego tętna resztę jebać.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:35

nie oszukasz tempa swego tętna, resztę jebać.

Nie licz mi lajków dislajków i wyświetleń jedyne co chcę wiedzieć że mogę liczyć na Ciebie. Nie licz mi hajsu dni do końca i złamanych karier. Jedyne co musisz wiedzieć to że możesz liczyć na mnie…

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:35

Nie licz mi lajków, dislajków i wyświetleń, jedyne co chcę wiedzieć, że mogę liczyć na Ciebie. Nie licz mi hajsu, dni do końca i złamanych karier. Jedyne, co musisz wiedzieć to, że możesz liczyć na mnie…

„Czasem nie stać mnie na wiele jestem kiepskim biznesmenem serce mam wielkie chyba jestem dobrym człowiekiem. Jeśli trzeba Cię zasłonię trzeba to zginę za Ciebie jeśli trzeba zrzuć to na mnie ja na siebie wszystko wezmę. Nawet gdy puste kieszenie ja dla Ciebie zawsze jestem nazwij to jak chcesz ja po prostu zawsze jestem.”

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:34

„Czasem nie stać mnie na wiele, jestem kiepskim biznesmenem, serce mam wielkie chyba jestem dobrym człowiekiem. Jeśli trzeba Cię zasłonię, trzeba to zginę za Ciebie, jeśli trzeba zrzuć to na mnie ja na siebie wszystko wezmę. Nawet gdy puste kieszenie ja dla Ciebie zawsze jestem, nazwij to jak chcesz ja po prostu zawsze jestem.”

To cała ja. To właśnie ja. Królowa łez. Królowa strat.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:32

To cała ja. To właśnie ja. Królowa łez. Królowa strat.

Straciłam mój własny głos wobec prostych prawd. Przybita niechęcią do ludzkich trosk i spraw. Zegary cofają się wciąż do starych ran. Boleśnie przemijam...

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:32

Straciłam mój własny głos wobec prostych prawd. Przybita niechęcią do ludzkich trosk i spraw. Zegary cofają się wciąż do starych ran. Boleśnie przemijam...

Gdybyś była to byś coś zmieniła gdybyś była nie kończyłby się świat. Wiem są słowa co jak woda myją lęk Ty masz słowa co jak woda myją mnie.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 00:31

Gdybyś była to byś coś zmieniła, gdybyś była nie kończyłby się świat. Wiem są słowa, co jak woda myją lęk, Ty masz słowa, co jak woda myją mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV