głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justi6 wypiłam znaczną ilość alkoholu wypaliłam grzeszną ilość nikotyny przy okazji objadłam się samotnością i bezsilnością a teraz czas aby podtopić sumienie łzami...

justi6

justi6.moblo.pl
wypiłam znaczną ilość alkoholu wypaliłam grzeszną ilość nikotyny przy okazji objadłam się samotnością i bezsilnością a teraz czas aby podtopić sumienie łzami...
wypiłam znaczną ilość alkoholu... teksty

justi6 dodano: 15 czerwca 2011

wypiłam znaczną ilość alkoholu, wypaliłam grzeszną ilość nikotyny, przy okazji objadłam się samotnością i bezsilnością, a teraz czas aby podtopić sumienie łzami...

Jesli któregos dnia Twoje smutne... teksty

justi6 dodano: 15 czerwca 2011

Jesli któregos dnia Twoje smutne oczy powiedzą mi "odejdź" to zrobie to.Mam jednak nadzieję, ee rozum będzie Ci wtedy kazał krzyknąć "zaczekaj, pójdę z Tobą".

Zauroczył ją w taki głupi  naiwny... teksty

justi6 dodano: 15 czerwca 2011

Zauroczył ją w taki głupi, naiwny, banalny sposób.

 Wiesz  kiedy swiat jest wredny ?... teksty

justi6 dodano: 15 czerwca 2011

-Wiesz, kiedy swiat jest wredny ? Wtedy, gdy On jest blisko,a nie moge uchwycic go wzrokiem. Gdy jest blisko, ale nie ze mna. Nie przy mnie.

Rozkochał  zranił  wyśmiał i nie... teksty

justi6 dodano: 15 czerwca 2011

Rozkochał, zranił, wyśmiał i nie dał zapomnieć.Czyli skrócona historia większości dziewczyn.

Dzisiaj spacerując po mieście... teksty

justi6 dodano: 12 czerwca 2011

Dzisiaj spacerując po mieście uświadomiłam sobie, że przypadkowe spotkanie z Tobą by mnie zabiło.Wszystko by wróciło, wrócił by ten ból, który rozrywał me serce na tysiące nie potrzebnych kawałków. Wolałam tego uniknąć, nie zobaczyć Cię, mimo, że po części jest to moje największe marzenie - Ujrzeć Cię ponownie, lecz strach przed cierpieniem i łzami okazał się silniejszy.

nie jestem typową laską nie kręcę... teksty

justi6 dodano: 12 czerwca 2011

nie jestem typową laską nie kręcę włosów na wałki nie krzyczę na widok ślicznych butów nie noszę w torebce pięciu odcieni błyszczyków. nie jestem typowo piękna i nad wyraz kobieca, ale potrafię kochać, bezgranicznie.

Znalazłam swój pamiętnik z przed... teksty

justi6 dodano: 12 czerwca 2011

Znalazłam swój pamiętnik z przed czterech lat. Czytając go, prawie się popłakałam. Tak bardzo bym chciała wrócić do tych czasów, gdzie największym problemem było to, że dostałam uwage za rozmawianie na lekcji i nie wiedziałam jak powiedzieć o tym mamie.

Dla niej przyjaciele to byli ludzie... teksty

justi6 dodano: 12 czerwca 2011

Dla niej przyjaciele to byli ludzie, którzy pytają, jak minął Ci dzień, którzy podają Ci paczkę chusteczek, gdy płaczesz, którzy o północy wpuszczają Cię do swojego mieszkania, piją z Tobą wódkę, a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg, którzy przed podróżą mówią Ci: Uważaj na siebie, którzy o drugiej nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i przez godzinę słuchają, jak przeklinasz życie.

A gdy przechodzę obok Ciebie  życie... teksty

justi6 dodano: 12 czerwca 2011

A gdy przechodzę obok Ciebie, życie na chwilę zwalnia . Staram się nie patrzeć, ale czuję Twój wzrok na mnie . Podnoszę głowę i nasze oczy się spotykają . Patrzysz, jakbyś chciał coś powiedzieć . Ale cięgle milczysz..

i choć chcesz to wiesz  że pierwsza... teksty

justi6 dodano: 12 czerwca 2011

i choć chcesz to wiesz, że pierwsza odezwać się nie możesz. bo coś trzyma Cię tam w środku. wolisz pocierpieć niż myśleć później, że zrobiłaś z siebie idiotkę...

Wielu ludzi uczy się zapomnienia.... teksty

justi6 dodano: 12 czerwca 2011

Wielu ludzi uczy się zapomnienia. Przykrą prawdą jest to, że jedyne co nam pozostaje: pogodzić się z owym nieszczęściem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV