głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justi6 eh to nie jest łatwe . bo mało co się znamy a ja już zdarzyłam zwariować na twoim punkcie. a teraz będę ci robić na złość byś do końca życia mnie zapamiętał. W

justi6

justi6.moblo.pl
eh to nie jest łatwe . bo mało co się znamy a ja już zdarzyłam zwariować na twoim punkcie.
eh   to nie jest łatwe . bo mało co... teksty

justi6 dodano: 21 stycznia 2011

eh , to nie jest łatwe . bo mało co się znamy , a ja już zdarzyłam zwariować na twoim punkcie.

a teraz będę ci robić na złość... teksty

justi6 dodano: 19 stycznia 2011

a teraz będę ci robić na złość, byś do końca życia mnie zapamiętał.

W nocy powinno się spać  a nie... teksty

justi6 dodano: 19 stycznia 2011

W nocy powinno się spać, a nie siedzieć przy oknie z chusteczką higieniczną w ręku i wycierać każdą łze, wypływającą spod czerwonych i opchniętych powiek.

nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

justi6 dodano: 19 stycznia 2011

nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei.

jestem wredna  mam nawroty... teksty

justi6 dodano: 19 stycznia 2011

jestem wredna, mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój ?

Taki ze mnie dziwny przypadek   że... teksty

justi6 dodano: 19 stycznia 2011

Taki ze mnie dziwny przypadek , że jak komuś na mnie zależy to mam to w dupie , a jak już się nie stara to nagle zaczynam się przejmować.

Brakuje mi tego co było na... teksty

justi6 dodano: 18 stycznia 2011

Brakuje mi tego co było na początku. Tej euforii uczucia.. Ale teraz też jest najpiękniej. Bo chociaż świat się zmienił - Ty zostałeś taki sam jak pierwszego dnia

Każdego dnia upajała się nadzieją... teksty

justi6 dodano: 18 stycznia 2011

Każdego dnia upajała się nadzieją, że gdzieś Go zobaczy. Ubierała jego ulubione bluzki i buty, tylko po to, bo może akurat Go spotka i pokocha ją na nowo.

Podsumowując albo byłam wariatką... teksty

justi6 dodano: 18 stycznia 2011

Podsumowując,albo byłam wariatką, albo nieuleczalną romantyczką - trzecia możliwość nie przychodziła mi do głowy. Mogłam tylko mieć nadzieję, że nie wymagam leczenia, a moja podświadomość wkrótce się uspokoi.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

justi6 dodano: 18 stycznia 2011

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

Nie dręcz mnie. Wyjdź z mojej... teksty

justi6 dodano: 16 stycznia 2011

Nie dręcz mnie. Wyjdź z mojej głowy i nie wracaj tu. Wyjdź z mojego serca i pod żadnym pozorem nie zbliżaj się do niego znowu.

Mam dosyć budzenia się rano z twoim... teksty

justi6 dodano: 16 stycznia 2011

Mam dosyć budzenia się rano z twoim imieniem na ustach. Mam dosyć oglądania się czy przypadkiem za mną nie idziesz. Mam dosyć zamartwiania się że cię zobaczę, mimo że tak bardzo tego chce. Mam dosyć zasypiania z twoja twarzą przed oczami. Mam dosyć rozumiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV