głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia kiedy piszesz coś zabawnego pomimo że Ty tego nie widzisz. wiesz to

julsonka

julsonka.moblo.pl
więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia kiedy piszesz coś zabawnego pomimo że Ty tego nie widzisz. wiesz to chyba
więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać, uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia, kiedy piszesz coś zabawnego, pomimo że Ty tego nie widzisz. wiesz, to chyba znak, że cholernie mi zależy.

a On? On to tylko osoba  którą... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

a On? On to tylko osoba, którą kocham ponad życie. bez której nie przetrwam tego życia . On pozwala mi się uspokoić. On wie o mnie wszystko. za Nim pójdę na koniec świata, i jeszcze dalej. dla Niego będę grzeczna cały rok. dla Niego zrobię wszystko. dlaczego? sama nie wiem. po prostu, jest wyjątkową osobą, a jednocześnie taką samą jak Ty, Ona, On..

chcę drinka. chcę pięćdziesiąt... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

chcę drinka. chcę pięćdziesiąt drinków. chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego, najbardziej trującego alkoholu na ziemi. chcę pięćdziesiąt butelek. chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. chcę kupę amfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybów, tubkę kleju większego od ciężarówki, basen benzyny tak duży, żeby się w nim utopić. chcę czegoś, wszystkiego, czegokolwiek, jakkolwiek, ile się da... by zapomnieć

Jeszcze wczoraj przez Ciebie... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Jeszcze wczoraj przez Ciebie plakalam.. Dzisiaj juz z tym koniec! Koniec z lzami i ze smutkiem, wiem ze Ty tez mnie kochasz i dobrze sie przed tym bronisz ale juz niedlugo nie dasz rady... Zemszcze sie . Zrobie wszystko zebys nie mogl przestac o mnie myslec i jednoczesnie bede dla Ciebie nie dostepna :D Ciekawe co wtedy zrobisz i jak sie bedziesz czul?

A kiedy się zestarzeję  ktoś... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

A kiedy się zestarzeję, ktoś zapyta czy kiedykolwiek kochałam. Wyciągnę wtedy Twój portret i smutno uśmiechnę się pod nosem.

Nie   nie. On już nie jest mój...... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Nie , nie. On już nie jest mój... właściwie nigdy nie był. Może go sobie pani zabrać. Mogę pani też powiedzieć jaki będzie wobec pani.. Będzie szaleńczo niby - kochał , potem zacznie kłamać , a na końcu zdradzi. Sama to pani odkryje.. Miłej zabawy

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

Delikatnie muska Go w policzek i... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Delikatnie muska Go w policzek i szepcze 'Jesteś cudowny'.

Kiedy nie miałam już nic do... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.

siedziała na parapecie swojego... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

siedziała na parapecie swojego pokoju i patrzyła w gwiaździste niebo, zaciągała się kolejnym papierosem, a łzy spływały jej po policzkach, upiła łyk wina i właśnie wtedy zrozumiała, że tak naprawdę nie ma nic.

Żyli w dwóch odmiennych światach... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Żyli w dwóch odmiennych światach, ale podczas gdy on chwytał się rozpaczliwie wszystkich możliwych sposobów, aby zmniejszyć dzielący ich dystans, ona nie zrobiła niczego, co nie prowadziłoby w kierunku wprost przeciwnym. Upłynęło wiele czasu, zanim odważył się pomyśleć, iż owa obojętność nie była niczym innym jak pancerzem przed strachem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV