głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka Jest taki dzień że po prostu w pewnym momencie musisz się ku wa rozpłakać. dlaczego tak na mnie patrzysz? spytał. patrzę bo żyjesz. odpowiedziała. i co w tym d

julsonka

julsonka.moblo.pl
Jest taki dzień że po prostu w pewnym momencie musisz się ku wa rozpłakać.
 Jest taki dzień że po prostu w... teksty

julsonka dodano: 16 marca 2011

`Jest taki dzień, że po prostu, w pewnym momencie musisz się ku^wa rozpłakać.

dlaczego tak na mnie patrzysz?... teksty

julsonka dodano: 14 marca 2011

dlaczego tak na mnie patrzysz? - spytał. - patrzę, bo żyjesz. - odpowiedziała. - i co w tym dziwnego? - nic. prócz tego, że się zarzekałeś, że beze mnie żyć nie potrafisz. że umrzesz, jeżeli odejdę. że po za mną życia, nie widzisz. - wybuchnął szyderczym śmiechem, nachylając się wyszeptał jej do ucha. - kłamałem, maleńka.

Nie mogę zasnąć trzymając w... teksty

julsonka dodano: 14 marca 2011

Nie mogę zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nuż, może jest sms, może nie było słychać dźwięku.. Bagatelizuję wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiem, że jest ona pozbawiona sensu.

Koleżanki pytają mnie o Ciebie.... teksty

julsonka dodano: 14 marca 2011

Koleżanki pytają mnie o Ciebie. Kiedyś łzy napływały mi do oczu i biegłam do łazienki żeby jakoś to zamaskować. Teraz wstaję, dumnie wzruszam ramionami i mówię : a kto to w ogóle jest?

jesteśmy zbyt dumni by do siebie... teksty

julsonka dodano: 14 marca 2011

jesteśmy zbyt dumni by do siebie wrócić i zbyt zakochani by o sobie zapomnieć.

Jedyne na co mam teraz ochotę to... teksty

julsonka dodano: 12 marca 2011

Jedyne, na co mam teraz ochotę to usiąść na parapecie, zapalić papierosa, wypić całe whisky i tak zwyczajnie mieć na wszystko wyjebane. Nienawidzę, kiedy doprowadzasz mnie do takiego stanu.

kiedyś upije się tak  że przyjdę... teksty

julsonka dodano: 11 marca 2011

kiedyś upije się tak , że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu, że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę i szepnę że Cię kocham.

One Love One Club FC Barcelona ! teksty

julsonka dodano: 8 marca 2011

One Love, One Club, FC Barcelona !

Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

julsonka dodano: 8 marca 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? Jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy... teksty

julsonka dodano: 7 marca 2011

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy wszystko we mnie krzyczy. Czasem nieufna by za chwile nie okazać się naiwną. Czasem zbyt bardzo...chce. Czasem nie potrafię przyznać się do błędu- bo tak łatwiej. Czasem smutna, bez powodu Czasem wredna, mam wyrzuty sumienia. Czasem mówię nie, chcąc powiedzieć tak. Czasem nie pewna siebie. Czasem zamknięta w sobie, a tak wiele chce powiedzieć. Czasem nieposłuszna, wbrew własnej naturze. Czasem zazdrosna, mimo woli. Szukam wciąż siebie i wciąż się gubię. Za mocno chcę kochać...

lies promises love sex drunken... teksty

julsonka dodano: 7 marca 2011

lies, promises, love, sex, drunken mistakes, heartbreakes, laughs, jokes, bullshit, bithes, cries, fun, screams, risks, choises, tears.

mam wyjebane na to  że komuś nie... teksty

julsonka dodano: 5 marca 2011

mam wyjebane na to , że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła . to co do chuja , mam szczerzyć zęby jak popierdolona gdy czuję się tak cholernie źle .?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV