głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka Wiecie jak to jest czekać i nie czekać tęsknić i odprawiać z kwitkiem kochać i nie znosić prowokować i uciekać pragnąć i nie chcieć. Zresztą. O czym ja mówię. N

julsonka

julsonka.moblo.pl
Wiecie jak to jest czekać i nie czekać tęsknić i odprawiać z kwitkiem kochać i nie znosić prowokować i uciekać pragnąć i nie chcieć. Zresztą. O czym ja mówię. Nie moż
Wiecie jak to jest czekać i nie... teksty

julsonka dodano: 20 sierpnia 2011

Wiecie jak to jest czekać i nie czekać, tęsknić i odprawiać z kwitkiem, kochać i nie znosić, prowokować i uciekać, pragnąć i nie chcieć. Zresztą. O czym ja mówię. Nie możecie wiedzieć - tylko ja mogę być tak popier.dolona.

Ostatnio brakuje mi zapewnień... teksty

julsonka dodano: 20 sierpnia 2011

Ostatnio brakuje mi zapewnień, czułości, wiary, świadomości, że jestem dla kogoś ważna...

Bo ona jest inna... Ona ma swój... teksty

julsonka dodano: 20 sierpnia 2011

Bo ona jest inna... Ona ma swój własny świat. Nikt oprócz niej, nie ma do niego wstępu. Bo po co? To życie jest snem. Tylko ona wie co w nim jest. Jej smutki, radości, zmartwienia. Ona sama wie czego chce. Nikt ani nic tego nie może zmienić. Ona kocha swoje marzenia i wspomnienia. Ciężko jej żyć. Ale żyje i cieszy sie każdą chwilą. Bo ona nie będzie wiecznie trwać. Łapie ją garściami. Upaja się nią. A później gdy się skończy. Płacze, wspomina... I znów zaczyna żyć od nowa. Dąży do swojego szczęścia ... A może jej tylko się tak wydaje?

Wiesz czego mi brak? Poczucia... teksty

julsonka dodano: 20 sierpnia 2011

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

Nie boje się walczyć lecz... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

Nie boje się walczyć lecz świadomości,że sie poddam,nie boje się,że mnie zranisz ale że się nie obronie,nie boje się że mnie nie zrozumiesz lecz,że zrozumiesz mnie żle...

Mogłabym zacząć się kochac z... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

Mogłabym zacząć się kochac z Tobą codziennie o 6 rano

''chciała usłyszeć te dwa magiczne... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

''chciała usłyszeć te dwa magiczne słowa z jego ust ... nawet jeśli miały by być kłamstwem. chciała poczuć chociaż raz w życiu, że istnieje ktoś, kto jest w stanie podarować jej szczęście, a zabrać smutek."

 ...  i wszystko zepsułam..... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

[...] i wszystko zepsułam.. straciłam swoją jedyną szansę na szczęśliwy związek. Jestem skazana na życie w rozpaczy i samotności. Zostanę jedną z tych zdziwaczałych staruszek hodujących mnóstwo kotów, staruszek, których dom wiecznie pachnie kocim jedzenie i starymi gazetami.

Nigdy nie czekaj do jutra  by... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość. "

Patrzył na nią z takim uczuciem... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

Patrzył na nią z takim uczuciem, nie potrafił inaczej. Bał się jej powiedzieć, jak strasznie tęsknił za jej głosem, za nią całą. Wiedział, że nie powinien o tym mówić. Jej serce roztrzaskało się na milion kawałeczków, każde z nich rwało w inną stronę. Uczucie, jakim go darzyła, powoli mijało. Ledwo udało jej się po tym pozbierać, a tu znów kłopoty. Nie mogła tak dłużej stać i wpatrywać się w jego słodkie usta. To było silniejsze od niej. Miała ochotę przytulić się do niego i wybaczyć mu wszystkie błędy.

1 zasada życia. nie przywiązuj się... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

1 zasada życia. nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc, ludzi.

Co w nim jest takiego  że ona czuje... teksty

julsonka dodano: 19 sierpnia 2011

Co w nim jest takiego, że ona czuje się, jakby osiągnęła coś wielkiego, za każdym razem, gdy on się uśmiecha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV