głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka Możemy się nie widzieć miesiącami możemy o sobie zapomnieć na chwilę lub dwie możemy mieć kogoś wmiędzyczasie. Ale proszę powiedz mi jak to jest ze za każdym ra

julsonka

julsonka.moblo.pl
Możemy się nie widzieć miesiącami możemy o sobie zapomnieć na chwilę lub dwie możemy mieć kogoś wmiędzyczasie. Ale proszę powiedz mi jak to jest ze za każdym raze
Możemy się nie widzieć miesiącami... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

Możemy się nie widzieć miesiącami, możemy o sobie "zapomnieć" na chwilę lub dwie, możemy mieć kogoś wmiędzyczasie. Ale proszę powiedz mi, jak to jest, ze za każdym razem kiedy znajdziemy się w pobliżu siebie jakaś niewidoczna siła pcha nas ku sobie?

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca. A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią.

Tak często wracając do domu  czy to... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

Tak często wracając do domu, czy to po szkole, czy to po zakupach, wyobrażałam sobie, że będziesz czekał pod moim blokiem. Że powiesz, że żałujesz. Że weźmiesz mnie za rękę, że przytulisz tak mocno, że nie będę umiała zaczerpnąc powietrza. Że wszystko już będzie pięknie, tak wspaniale. I nawet jeśli nie było Cię pod klatką, wchodząc po schodach wyobrażałam sobie, że stoisz pod drzwiami z bukietem moich ulubonych herbacianych róż. Ale nie było Cię. Wtedy gasła nadzieja. Ale następnym razem wracając do domu znów wyobrażałam sobie to samo.

Poruszając się z gracją przed... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

Poruszając się z gracją przed tobą i twoimi kumplami , zalotnie puściłam Ci oczko . Uśmiechnięty spojrzałeś na reakcje kumpli , którzy szeptali coś do siebie i z pożądaniem patrzyli na moje ciało . Podeszłam wolnym krokiem do Ciebie , zalotnie uśmiechając się do jednego z twoich kolegów . Obejmując Cię wokół szyji wyszeptałam na ucho : a jeszcze wczoraj byłam twoja . Odwróciłam się na pięcie , i zaciągnęłam twoich kumpli na parkiet

czy wiesz  że każdej nocy nie mogę... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

czy wiesz, że każdej nocy nie mogę zasnąć myśląc o Tobie ? czy wiesz ile niestworzonych historii z Tobą w roli głównej układam sobie w głowie ? czy zdajesz sobie sprawę, że skradłeś serce dziewczynie, która już zawsze chciała być niezależna ?

Nie kochał jej   lecz za każdym... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

Nie kochał jej , lecz za każdym razem coś go do niej ciągnęło ta ' chęć ' i ' pokusa ' , która sprawiała , że ona oddawała się w całości a on nie mógł się temu oprzeć . Całując ją coraz namietniej , nie myślał o tym co czuje tak na prawdę do niej a w szczególności co czuła ona do niego .

A gdy Ci powiem  że jesteś... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

A gdy Ci powiem, że jesteś czynnikiem dzięki, któremu funkcjonuję, wrócisz?

ona zawsze będzie do niego coś... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

ona zawsze będzie do niego coś czuć i mieć tą cholerną słabość..

wyszeptała mu do ucha rozkaz... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

wyszeptała mu do ucha rozkaz, chodźmy do mnie

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

patrzę na Twoje zdjęcie i serce mi... teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

patrzę na Twoje zdjęcie i serce mi pęka. nie wiem o czym myślisz, co robisz, czy wszystko w porządku a może stała ci się jakaś krzywda a ja nie mogę pomóc, może tęsknisz za mną a może znalazłeś pocieszenie w ramionach innej. ale nic tak bardzo mnie nie wkurwia jak ta niewiedza.

to teatr. więc graj  udawaj  kłam. teksty

julsonka dodano: 16 września 2011

to teatr. więc graj, udawaj, kłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV