głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julieczka001 Zrobimy kulig co? Przecież wiesz że po ostatnim kuligu mam uraz i nie wsiądę na sanki. Spoko mała pojedziemy razem na jednych sankach wiesz że będziesz bezpiec

julieczka001

julieczka001.moblo.pl
Zrobimy kulig co? Przecież wiesz że po ostatnim kuligu mam uraz i nie wsiądę na sanki. Spoko mała pojedziemy razem na jednych sankach wiesz że będziesz bezpie
 Zrobimy kulig co?  Przecież wiesz... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

-Zrobimy kulig, co? - Przecież wiesz, że po ostatnim kuligu mam uraz i nie wsiądę na sanki. - Spoko mała, pojedziemy razem na jednych sankach, wiesz że będziesz bezpieczna. - Niech Ci będzie - wiem, że przy nim nic złego mi się nie stanie.

Czy kiedykolwiek gdy będziesz... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Czy kiedykolwiek, gdy będziesz przedstawiał mnie swoim znajomym, których jeszcze nie znam, powiesz " A oto kobieta mojego życia".

Jesteś jedyną osobą która swoim... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Jesteś jedyną osobą, która swoim uśmiechem niszczy moje problemy:)

Nigdy nie chciałam mieć czarnych... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Nigdy nie chciałam mieć czarnych włosów, ale gdy dziś podczas farbowania zamiast średniego kasztanu wyszedł czarny, byłam zrozpaczona tylko chwilę. W chcesz wiedzieć, dlaczego?? Ponieważ po chwili uświadomiłam sobie, że kręcą cię czarne kobiety;)

Mam nadzieję że za 50 lat nadal... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Mam nadzieję, że za 50 lat nadal będę pamiętać te wszystkie wspólne chwile spędzone razem z tobą. Zabawy, imprezy, wakacje, prace. I że za 50 lat będę opowiadać swoim wnuką, jakiego babcia miała prawdziwego przyjaciela. A oddałam bym wiele by móc im powiedzieć, że tym prawdziwym przyjacielem był ich dziadek.

 Dasz sobie rade sama muszę... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

-Dasz sobie rade sama, muszę wyskoczyć na 20 minut -Tak leć, dam sobie rade - a w sercu mnie ściska, bo wiem, że idziesz do niej, że teraz ją będziesz gładził po policzku i całował.

Właśnie czuję że to już nie to... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Właśnie czuję, że to już nie to samo, choć wiem, że nadal będę Twoją przyszywaną siostrą, powierniczką, bratnią duszą. Wiem, że nadal będziesz się o mnie martwić i będziesz się mną opiekował, ale też wiem, że w pewnym sensie cię tracę. Teraz będę musiała się Tobą dzielić, swój czas będziesz dzielił na dwie i zarazem nie będziesz przylatywał na każdy mój telefon. A z czasem odejdę całkowicie na bok, bo ona będzie ważniejsza. Ona twoja dziewczyna.

Czy kiedykolwiek gdy po raz kolejny... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Czy kiedykolwiek, gdy po raz kolejny będziesz się ze mną kochał wypowiesz w końcu te słowa, na które tak od dawna czekam?

Pochylasz się nade mną przytulasz... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Pochylasz się nade mną, przytulasz do siebie, bo wiesz, że mi ciężko. Podnosisz dłonią mój podbródek, spoglądasz w moje oczy i mówisz: - Uśmiechnij się mała, jesteś tu ze mną. A ja krzyczę od środka - Pocałuj mnie ty cholerny idioto, nie rób mi tego tylko mnie całuj. Nie słyszysz moich myśli.

Przyciągasz mój wzrok prowokujesz... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Przyciągasz mój wzrok, prowokujesz do marzeń...

 Jakie masz marzenia  pytam. Ja???... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

-Jakie masz marzenia - pytam. -Ja??? ooo ja mam dużo marzeń... - A takie największe twoje marzenie? - Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym mieć taką swoją idealną rodzinę, duży dom z wielkim salonem, w którym biegałaby trójka dzieci, było by w nim porozrzucane pełno zabawek, a w święta stała by wielka żywa choinka. Przy domu chciałbym wielki ogród, z dużą piaskownicą i altanką, w której moglibyśmy całą rodziną spędzać niedzielne popołudnia. No i basen w ogrodzie, też taki duży. Psa, który by biegał po całym podwórku. I najważniejsze kobietę życia bym chciał, która była by przy mnie, opiekowała się mną, dziećmi i całym naszym domem i ogrodem. Kobietę, która by mnie zrozumiała. - Czyli taką jak ja - pomyślałam i uśmiechnęłam się do niego.

Nie wyobrażam sobie by mógł... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Nie wyobrażam sobie by mógł nadejść taki dzień, w którym skończyłaby się nasza znajomość. Dzień, w którym bym nie spojrzałabym w twoje oczy, w którym nie powiedziałbyś do mnie mała, nie pocałował w policzek na dzień dobry. W którym też nie rozbawiłbyś mnie jakimś swoim żartem, nie poszlibyśmy razem do sklepu czy do pracy. Nie wyobrażam sobie żadnej imprezy bez ciebie, spotkanie ze znajomymi bez twojego udziału, wyjazdu na wakacje, na które ty byś nie pojechał. Czasami ogarnia mnie taka myśl, a wtedy znika mi uśmiech z twarzy i oblewa mnie zimny pot z nerwów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV