głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julieczka001 Gdy mówisz miłe słowa jestem szczęśliwa. Gdy rozbawiasz mnie żartami na mej twarzy pojawia się uśmiech. Kiedy mnie dotykasz cała drżę. A gdy sprawiasz mi przyje

julieczka001

julieczka001.moblo.pl
Gdy mówisz miłe słowa jestem szczęśliwa. Gdy rozbawiasz mnie żartami na mej twarzy pojawia się uśmiech. Kiedy mnie dotykasz cała drżę. A gdy sprawiasz mi przyjemnoś
Gdy mówisz miłe słowa  jestem... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Gdy mówisz miłe słowa, jestem szczęśliwa. Gdy rozbawiasz mnie żartami, na mej twarzy pojawia się uśmiech. Kiedy mnie dotykasz, cała drżę. A gdy sprawiasz mi przyjemność, najchętniej powiedziałam bym ci jak bardzo cię kocham.

Pewnego dnia podejdę do ciebie ze... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Pewnego dnia podejdę do ciebie ze łzami w oczach i wyszeptawszy - Dziękuję i przepraszam. Nie będziesz wiedział o co chodzi a ja odejdę. Gdy pobiegniesz za mną, szarpniesz mnie za rękę, i powiesz - Co się dzieję, co się stało. Ja delikatnie pochyle się nad twoim uchem i wyznam - Dziękuję za wszystko, za wszystkie dobre rzeczy które dla mnie zrobiłeś, za czas spędzony z tobą, twoją opiekę, i dobre rady. A przede wszystkim przepraszam za miłość którą cię obdarzyłam i z którą nie mogę sobie poradzić. Odchodzę może teraz uda mi się zapomnieć, i wyleczyć z tej choroby do ciebie. Następnie pochyle się nad twoją twarzą i ostatni raz delikatnie pocałuję. Ty staniesz jak wryty, nie wiedząc co się dzieję a ja odejdę.

Prawdziwa miłość to nie tylko tu i... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Prawdziwa miłość to nie tylko tu i teraz, prawdziwa miłość trwa przez lata.

Nigdy nie mów mi  co robię źle  bo... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Nigdy nie mów mi, co robię źle, bo ja najlepiej wiem co dla mnie dobre jest.

Gdy swoją dłonią dotykasz mą... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Gdy swoją dłonią dotykasz mą dłoń, gdy ustami dotykasz moje usta, gdy szepczesz mi do ucha jest cudownie. Wtedy jestem największą szczęściarą na ziemi.

To twoje nie zdecydowanie. To... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

To twoje nie zdecydowanie. To najbardziej doprowadza mnie do szału. I wiedz, że w tej chwili mogłam bym Ci wykrzyczeć prosto w twarz jak bardzo cię nie nawidzę kochany.

Może nie jest idealny  może nie... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Może nie jest idealny, może nie jest najpiękniejszy, może cwaniak, może ma więcej wad niż zalet, ale i tak jest moim ideałem.

Jesteś tym  o którym pamięta się... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Jesteś tym, o którym pamięta się dzień i w nocy, tym, którym daje więcej smutku niż szczęścia, tym, który mówi tak chcąc powiedzieć nie i nie chcąc powiedzieć tak.

Dlaczego tak trudno mówić o tym  co... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Dlaczego tak trudno mówić o tym, co się czuję, wyrażać swoje opinie o uczuciach? Może po prostu, dlatego ze brakuje odwagi, wstydzisz się wyrazić swe uczucia. Albo ze strachu. Ze strachu, że możesz zostać odrzuconym i możesz stracisz to, co masz. Może lepiej dusić to w sobie i zostawić wszystko tak jak jest. Dla jednych to wygoda, dla innych coś nie do opisania.

Lepiej żałować coś co się... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Lepiej żałować coś co się zrobiło, niż później żałować coś czego się nie zrobiło.

Czasami żałuję  że mam cię tak... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Czasami żałuję, że mam cię tak na wyciągnięcie ręki, że znam cię tak dobrze, że posiadam nasze wspólne zdjęcia, i muszę z Tobą spędzać dużo czasu. Bo może gdyby nie to już dawno bym o tobie zapomniała. Gdy już mi się wydaje że wszystkie moje uczucia do ciebie wygasają wtedy, przez przypadek włączam plik pod nazwą moje zdjęcia a tam znajduję nasze fotografie. Niestety spotykam cię częściej niż bym niekiedy chciała i wszystko szlag jasny trafia. Znowu czuję to samo.

Twierdziła że jest egoistką  bo... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Twierdziła że jest egoistką, bo choć nie był jej to i tak przepędzała wszystkie kobiety które choć na chwile się do niego zbliżyły, by mieć go tylko dla siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV