głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julieczka001 I nawet nie próbuj się do niego zbliżać powiedziałam. Tak bo co mi zrobisz? Zabijesz? Zrobię ci z mózgu taką sieczkę że już w życiu nie spojrzysz na żadnego fa

julieczka001

julieczka001.moblo.pl
I nawet nie próbuj się do niego zbliżać powiedziałam. Tak bo co mi zrobisz? Zabijesz? Zrobię ci z mózgu taką sieczkę że już w życiu nie spojrzysz na żadnego facet
 I nawet nie próbuj się do niego... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

-I nawet nie próbuj się do niego zbliżać - powiedziałam. -Tak, bo co mi zrobisz? Zabijesz? - Zrobię ci z mózgu taką sieczkę że już w życiu nie spojrzysz na żadnego faceta.

Już tak długo jestem przy Tobie. Od... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Już tak długo jestem przy Tobie. Od dawna czuje to samo co ty. Jeśli cierpisz ja też cierpię, jeśli się martwisz ja też się martwię a zarazem próbuję podtrzymać cię na duchu. Przeżywam wszystko co dzieje się w twoim życiu. Jeśli jesteś szczęśliwy ja też jestem szczęśliwa. Ale dlaczego gdy cieszysz się że poznałeś nową dziewczynę i wydaje Ci się że się zakochujesz ja nie potrafię cieszyć się z tego tak bardzo jak ty. Bo to ja chciałam bym być kobietą którą kochasz.

A ta cholerna dziewucha podeszła do... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

A ta cholerna dziewucha podeszła do mnie i powiedziała: -Zazdroszczę Ci że go tak dobrze już znasz, przede mną długa droga by się nauczyć go na pamięć, ale mam nadzieję że pomożesz mi jak mam go zdobyć. - Tak pomogę ale chyba jak masz się trzymać daleko od niego.

Od weekendu do weekendu  z ramion... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Od weekendu do weekendu, z ramion Twoich tylko w twoje...

Wiesz  jakie to cholerne uczucie gdy... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Wiesz, jakie to cholerne uczucie gdy w tej samej chwili zawiedziesz się na dwóch najbliższych ci osobach. Gdy dowiesz się że Twoja najlepsza przyjaciółka przespała się z Twoim przyjacielem, z którym wiążesz marzenia bycia razem. No właśnie:/ czujesz się jak by ktoś wbił ci nóż prosto w serce, upadła byś na ziemie a te dwie najbliższe ci osoby dokopały ci gdy już konasz...

Wiesz  kiedy mnie najbardziej ranisz.... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Wiesz, kiedy mnie najbardziej ranisz. Gdy mówisz, że chciał byś być z taką kobietą jak ja do końca życia, ale chyba nigdy takiej drugiej nie znajdziesz. Cholera:/

   Kiedy ta cholerna nocka dobiegnie... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

-, Kiedy ta cholerna nocka dobiegnie końca - siedziałem zastanawiając się. Nagle, podeszłeś ty, okrążyłeś mnie, stanąłeś za mną, nagle twoje dłonie dotknęły moich ramion i zaczęły robić koliste ruchy na nich. - Zrobię ci masaż, bo pewnie już jesteś zmęczona. Lubię, gdy czytasz w moich myślach.

Gdy ostatnio upiłam się do nie... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Gdy ostatnio upiłam się do nie przytomności i krzyczałam na ciebie że bardzo cie kocham, że z braku miłości z Twojej strony zmarnowałam sobie 6 lat życia, że tak naprawdę cię nienawidzę bo cierpię. Ty tak samo pijany jak ja zaniosłeś mnie do swojego łóżka, przy nim postawiłeś miskę i butelkę wody na kaca a rano udawałeś że nic takiego się nie stało.

Nie komplikować sobie życia  nie... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Nie komplikować sobie życia, nie zakochiwać się.

Po co się tłumaczyć  lepiej żyć... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Po co się tłumaczyć, lepiej żyć na luzie bez żadnych komplikacji.

Twoje oczy. To właśnie w nich... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Twoje oczy. To właśnie w nich zapisane jest to, czego pragnę, właśnie w nich zapisane są moje szczęśliwe dni.

Dla ciebie moje ramiona są zawsze... teksty

julieczka001 dodano: 23 marca 2012

Dla ciebie moje ramiona są zawsze otwarte. Nawet, gdy odejdziesz wyrządzając mi wielką krzywdę, to, gdy wrócisz po pewnym czasie z powrotem przywitam cię z uśmiechem i tęsknotą w oczach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV