głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
joanna222xd Dajesz Mu kolejną szansę.Robisz nadzieję Jemu i sobie. Czy dalej wierzysz że jeszcze wszystko będzie dobrze? Czy to jeszcze ma sens? Po tylu próbach po tylu zaw

joanna222xd

joanna222xd.moblo.pl
Dajesz Mu kolejną szansę.Robisz nadzieję Jemu i sobie. Czy dalej wierzysz że jeszcze wszystko będzie dobrze? Czy to jeszcze ma sens? Po tylu próbach po tylu zawodac
Dajesz Mu kolejną szansę.Robisz... teksty

joanna222xd dodano: 3 czerwca 2013

Dajesz Mu kolejną szansę.Robisz nadzieję Jemu i sobie. Czy dalej wierzysz ,że jeszcze wszystko będzie dobrze? Czy to jeszcze ma sens? Po tylu próbach , po tylu zawodach? Chyba już nie.

I znowu tempa próba żyletki. teksty

joanna222xd dodano: 20 marca 2013

I znowu tempa próba żyletki.

Dlaczego to wszystko zmienia się z... teksty

joanna222xd dodano: 20 marca 2013

Dlaczego to wszystko zmienia się z tak przerażającą siłą? Jeszcze w niedziele byłam najszczęśliwsza na świecie , spędziliśmy super weekend razem, a dzisiaj? Dzisiaj rozmawiamy o rozstaniu,a przecież kilka miesięcy temu obiecaleś mi ,że będzie już zawsze dobrze ,że nawet nie pomyślę o rozstaniu.Ale chyba nie umiem być szczęśliwa ,gdy co chwila mam łzy w oczach, ciągłe kłótnie , pretensje o niewiadomo co. Nie chcę tak żyć ,rozumiesz?

Przecież miało być dobrze... teksty

joanna222xd dodano: 19 marca 2013

Przecież miało być dobrze,mieliśmy być szczęśliwy,nie kłócić się. A jak jest? jeszcze gorzej ,niż wcześniej. Proszę ,nadajmy temu sens..

Dziś oprócz Ciebie nie mam nic. teksty

joanna222xd dodano: 16 marca 2013

Dziś oprócz Ciebie nie mam nic.

plastikowa biedronko  Ty moja... teksty

joanna222xd dodano: 10 marca 2013

plastikowa biedronko ,Ty moja kochana. Zostań moją żonką ,błagam Cię ,proszę Cię na kolanach

Jestem cholernie mściwa i wredna... teksty

joanna222xd dodano: 9 marca 2013

Jestem cholernie mściwa i wredna ,gdy mnie ktoś zrani ,ale chyba się już o tym przekonałaś ,kochana pseudo przyjaciółeczko.

Dzisiaj niewiedza to na prawdę... teksty

joanna222xd dodano: 5 marca 2013

Dzisiaj niewiedza to na prawdę piękny stan.

Czas zmienia ludzi i tu pętla jest... teksty

joanna222xd dodano: 5 marca 2013

Czas zmienia ludzi i tu pętla jest zamknięta. Chcę tak dużo IM powiedzieć jak bardzo mi ICH brak, ale nie ma tam już ludzi,tylko betonowy las.

Byłyśmy nierozłączne.Wiedziała o... teksty

joanna222xd dodano: 5 marca 2013

Byłyśmy nierozłączne.Wiedziała o mnie wszystko ,a ja o niej.Przynajmniej tak mi się wydawało.Podobno jesteśmy do siebie uderzająco podobne i dużo osób myślało ,że jesteśmy siostrami.Wyjawiłam jej każdy mój sekret , nawet ten najmniejszy,najmniej istotny.Oczywiście ,miewałyśmy różne spiny ,ale jesteśmy w końcu tylko ludźmi.Byłam pewna ,że odnalazłam przyjaciela.Wspólne wypady, wspólne spędzanie wakacji, ferii ,każdego wolnego czasu.Pewnego razu przestajemy się odzywać , mija miesiąc , a nawet więcej. To cholernie smutne dowiedzieć się ,że osoba z pozoru godna zaufania może przestać się odzywać do Ciebie ,dlatego ,że jesteś nudna.Podobno miłość może przerodzić się w nienawiść - to prawda ,ale w przyjaźni jest dokładnie tak samo.Nie wiem co o tym myśleć.Boli mnie ,że znowu naiwnie komuś zaufałam.Nie chcę jej znać.Nie chcę mieć nic wspólnego z tą ,tak strasznie podłą osobą.Płakać mi się chce na samą myśl.Nie rozumiem tego świata,znowu,Chcę stąd uciec.

Przytulasz mnie do swojej piersi i... teksty

joanna222xd dodano: 1 marca 2013

Przytulasz mnie do swojej piersi i czuję się tak cholernie bezpieczna i szczęśliwa.

Moja polonistka dzisiaj na lekcji... teksty

joanna222xd dodano: 28 luty 2013

Moja polonistka dzisiaj na lekcji powiedziała bardzo interesujące zdanie.A mianowicie powiedziała ,że z ludźmi już tak jest ,że np. gdy poznają kogoś nowego to starego przyjaciela odkładają w kąt , bo uważają ,że jego już znają na pamięć. Zawsze są początkowo zachwyceni tą nową osobą.Tracą przyjaciela.Uznałam,że to cholernie prawdziwe stwierdzenie.Popatrzyłam na moją "przyjaciółkę" i zaczęłam żałowac ,że ją w ogóle poznałam.Przykre...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV