głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
joanna222xd Uwierzyć nie mogę że już tyle wytwaliśmy uwierzyć nie mogę że tak silna jest ta moc. Moc miłości.Uwielbiam Cię Kochanie ! ♥ Chcę już sobotę.Wstać przemyć twarz

joanna222xd

joanna222xd.moblo.pl
Uwierzyć nie mogę że już tyle wytwaliśmy uwierzyć nie mogę że tak silna jest ta moc. Moc miłości.Uwielbiam Cię Kochanie ! ♥
Uwierzyć nie mogę że już tyle... teksty

joanna222xd dodano: 6 lipca 2012

Uwierzyć nie mogę,że już tyle wytwaliśmy, uwierzyć nie mogę ,że tak silna jest ta moc. Moc miłości.Uwielbiam Cię Kochanie ! ♥

Chcę już sobotę.Wstać  przemyć... teksty

joanna222xd dodano: 6 lipca 2012

Chcę już sobotę.Wstać ,przemyć twarz letnią wodą i pełna uśmiechu wziąć się za sprzątanie domu. Energicznie podskakując wycierać szafki z kurzu.Przebrać się w coś stosownego i popędzić do bramki,aby przywitać Cię słodkim muśnięciem w usta.Oglądać filmy w Twoich objęciach. A wieczorem wybrać się na spacer trzymając mocno Twoją dłoń.Nie martwić się o nic, myśleć tylko o tym,co jest tu i teraz.Później,gdy się pożegnamy będę wyczekiwać na wiadomość od Ciebie.A po otrzymaniu wiadomości będę mogła z uśmiechem zasnąć.

Czy tęskniłabyś za mną gdybym nie... teksty

joanna222xd dodano: 6 lipca 2012

Czy tęskniłabyś za mną,gdybym nie wrócił? Czy żyć beze mnie mogłabyś się nauczyć? Czy beze mnie cała układanka, by się posypała? Bez Ciebie? Ja bym oszalał !

Plątasz się w zeznaniach. teksty

joanna222xd dodano: 1 lipca 2012

Plątasz się w zeznaniach.

Skoro masz czelność oskarżać mnie... teksty

joanna222xd dodano: 1 lipca 2012

Skoro masz czelność oskarżać mnie o fałszywość i nieprawdziwość to może najpierw spójrz w lustro i zastanów się przez krótką chwilę i powiedz czy Twoje zachowanie jest godne orderu.

Czasem nie wiem co tu robię   co... teksty

joanna222xd dodano: 13 maja 2012

Czasem nie wiem co tu robię , co robię na tym świecie i dlaczego niszczę każdą szansę na szczęście ,którą dostaję od życia.Jestem beznadziejna.

koko koko euro spoko   żenada ale... teksty

joanna222xd dodano: 4 maja 2012

koko koko euro spoko - żenada,ale wpada w ucho .

Życie polega na wyborach. teksty

joanna222xd dodano: 4 maja 2012

Życie polega na wyborach.

Może nawet nie zdajesz sobie sprawy... teksty

joanna222xd dodano: 29 kwietnia 2012

Może nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo zależy Ci na niektórych osobach , może dopiero wtedy zrozumiesz,kiedy stracisz to wszystko ,co ważne.

Każdy miał takie chwile  że... teksty

joanna222xd dodano: 29 kwietnia 2012

Każdy miał takie chwile ,że nieświadomie kogoś żegnał.

Czasem wydaje mi się  że to... teksty

joanna222xd dodano: 29 kwietnia 2012

Czasem wydaje mi się ,że to wszystko w czym trwam od kilku miesięcy nagle pryśnie jak bańka mydlana , boję się ,że obudzę się z tego przepięknego snu i znów przywita mnie szara rzeczywistość.

Dobrze jest mieć przy sobie kogoś... teksty

joanna222xd dodano: 29 kwietnia 2012

Dobrze jest mieć przy sobie kogoś do kochania.Dobrze jest mieć kogoś na kogo zawsze można liczyć.Dobrze jest mieć się do kogo przytulić,kiedy tylko się tego potrzebuje.Dobrze jest wiedzieć ,że jest się dla kogoś całym światem i najcenniejszym skarbem , za który gotów jest poświęcić nawet to co , najcenniejsze - życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV