głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jestemjakajestem właśnie w chwilach słabości w chwilach kiedy nie liczymy już na nic trzeba odnaleźć sens naszych zmagań i cierpienia. Osuwasz się z bólu na ziemię. Wbijasz palc

jestemjakajestem

jestemjakajestem.moblo.pl
właśnie w chwilach słabości w chwilach kiedy nie liczymy już na nic trzeba odnaleźć sens naszych zmagań i cierpienia.
właśnie w chwilach słabości  w... teksty

jestemjakajestem dodano: 27 maja 2015

właśnie w chwilach słabości, w chwilach kiedy nie liczymy już na nic trzeba odnaleźć sens naszych zmagań i cierpienia.

Osuwasz się z bólu na ziemię.... teksty

jestemjakajestem dodano: 10 kwietnia 2015

Osuwasz się z bólu na ziemię. Wbijasz palce w ścianę i czujesz krew za paznokciami. Czujesz ból, cierpienie, obojętność, smutek. Czujesz jak łzy spływają Ci po policzkach. Odpadasz z gry.. Nie pierwszy i nie ostatni raz.

Ile warte jest życie? teksty

jestemjakajestem dodano: 7 kwietnia 2015

Ile warte jest życie?

I wtedy poczułam ogromną ulgę.... teksty

jestemjakajestem dodano: 16 marca 2015

I wtedy poczułam ogromną ulgę. Pierwszy raz od tylu dni i miesięcy zechciało mi się żyć. Zrozumiałam że jestem potrzebna, chociażby po to żeby robić mamie herbatę. Po raz kolejny z całych sił spróbowałam pokochać w sobie wszystko czego nienawidzilam. wszystkie wspomnienia, blizny, a nawet małe uszy i siniaki na nogach. Teraz rozumiem, że nie mogę przechodzić obojętnie obok mojego życia. Rozumiem, że muszę brać w nim udział.

a co jak wybralabym śmierć? czy... teksty

jestemjakajestem dodano: 28 luty 2015

a co jak wybralabym śmierć? czy wtedy nadal byłabym dla Ciebie nikim ? czy nadal nie żałowałbyś tego, że mnie zostawileś? przecież wtedy nawet nie miałbyś jak mnie przeprosić. czy Twoje życie wyglądałoby tak jak dotychczas ?

A czy to że kocham ma wogóle... teksty

jestemjakajestem dodano: 15 luty 2015

A czy to że kocham ma wogóle jakieś znaczenie ?

Nie nie nie. Nie zrozumiem tego. Tego... teksty

jestemjakajestem dodano: 6 luty 2015

Nie nie nie. Nie zrozumiem tego. Tego się nie da zrozumieć. Mijasz mnie bez słowa i myślisz, że to czyni Cię fajnym? Mijasz mnie .. Jakie wtedy myśli przelatują Ci przez głowę? Mogę powiedzieć Ci tylko tyle, że głupio się zachowujesz.

Odchodząc zabrałeś ze sobą tak... teksty

jestemjakajestem dodano: 3 luty 2015

Odchodząc zabrałeś ze sobą tak dużo.. Uśmiech, szczęście, miłość. Zabrałeś cząstkę mnie, chociaż raczej nie jesteś tego świadomy. Zabrałeś połowę mojego serca, które teraz nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Zabrałeś tak wiele.. Więc dlaczego nie zabierzesz tez tego, co najgorsze? Dlaczego nie zabierzesz wspomnień i łez? Wtedy będzie mi łatwiej żyć.. Ale jak narazie widzę, że nie masz zamiaru ulżyć mi w cierpieniu.

Zakochałam się w jego uśmiechu i... teksty

jestemjakajestem dodano: 2 luty 2015

Zakochałam się w jego uśmiechu i spojrzeniu. Zakochałam się w jego osobowości, charakterze, emocjach. Zakochałam się w jego miłości. Kochałam go za nic i za wszystko. Dniem i nocą. W smutku i radości. Podczas kłótni i pocałunków. Kochałam go nawet wtedy, kiedy ranił. Zawsze go broniłam i potrafiłam wytłumaczyć jego błędy. Teraz odszedł. Zabrał ze sobą szczęście. A może nigdy go nie było? Mimo tego, że się mną pobawił , nie potrafię go nienawidzić. Ba, zamiast jego, nienawidzę siebie.

Cały czas chcemy więcej  nie... teksty

jestemjakajestem dodano: 2 luty 2015

Cały czas chcemy więcej, nie doceniamy tego, co mamy, żyjemy szybko. Może czasem warto wsłuchać się w ciszę, w głos serca? Może warto się uśmiechnąć i zacząć istnieć?

Ludzie milczą  bo uważają  że to... teksty

jestemjakajestem dodano: 29 stycznia 2015

Ludzie milczą, bo uważają, że to najlepszy sposób, żeby zapomnieć. Milczą, bo pragną uciec od bólu i tęsknoty. A tak naprawdę milcząc - cierpią najbardziej. Milczenie jest najcięższą bronią. Prowadzi do najgłębszych ran i zostawia największe blizny w psychice, których nie można się pozbyć. To najgorsze uczucie, kiedy chcesz dotrzeć do kogoś i szukasz do niego drogi, a on zamyka ją swoim milczeniem..

Tak bardzo przyzwyczailam się do... teksty

jestemjakajestem dodano: 24 stycznia 2015

Tak bardzo przyzwyczailam się do Twojej obecności, że otwierając rano oczy nie zdaje sobie sprawy, że Ciebie już nie ma, że my to przeszłość i że jesteś, ale tylko w moim sercu.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV