głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jelina Jakoś tak się w naszej kulturze przyjęło że jak facet patrzy otwarcie na dupę i cycki to wciąż może być inteligentnym zabawnym i pasjonującym człowiekiem bo w k

jelina

jelina.moblo.pl
Jakoś tak się w naszej kulturze przyjęło że jak facet patrzy otwarcie na dupę i cycki to wciąż może być inteligentnym zabawnym i pasjonującym człowiekiem bo w końcu
Jakoś tak się w naszej kulturze... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Jakoś tak się w naszej kulturze przyjęło, że jak facet patrzy otwarcie na dupę i cycki, to wciąż może być inteligentnym, zabawnym i pasjonującym człowiekiem, bo w końcu mężczyźni to wzrokowcy i na chu* drążyć temat. Natomiast kobieta, która patrzy facetowi na rozporek i ocenia jego masę mięśniową, z pewnością musi być tępą dzidą – bo przecież od wieków wiadomo, że WARTOŚCIOWA KOBIETA sięga tam, gdzie wzrok nie sięga.

Ciężko sobie wytłumaczyć  kolejny... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Ciężko sobie wytłumaczyć, kolejny raz z rzędu, że nie jest się dla kogoś tak ważnym jak on dla Ciebie. Ale tym razem będzie inaczej. Tym razem dotrzymam obietnicy danej samej sobie: nie pozwolę już więcej nikomu się zbliżyć na tyle by mógł mnie skrzywdzić. Będę dla siebie dobra. To koniec.

Kobieta miewa w oczach błyski... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Kobieta miewa w oczach błyski stokroć wymowniejsze od słów.

Jest taka zasada  którą głoszę w... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Jest taka zasada, którą głoszę w nieskończoność...a właściwie dwie zasady . 1) nic nie muszę, mogę tylko chcieć 2) co jest dobre dla mnie, nie musi być dobre dla ciebie, co jest dobre dla mnie dziś nie musi byc dobre dla mnie jutro.

Zawsze  kiedy pytają cię  czy... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Zawsze, kiedy pytają cię, czy potrafisz coś zrobić, odpowiadaj: oczywiście, że potrafię! A potem bierz się za zdobywanie informacji, jak to zrobić.

Hej Ty! Masz z życia tyle ile sobie... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Hej Ty! Masz z życia tyle ile sobie weźmiesz. A jeśli wiesz dokładnie co chcesz wziąć, to już w ogóle, łatwiutko. Przed oczami, wystarczy zaledwie krok. Lecz musi Ci się chcieć go postawić, to ważne. Pomyślisz - nie wszyscy tak mają. Bzdura! Receptę rzucam od razu: CIERPLIWOŚĆ I SZEROKO OTWARTE OCZY. Dostaniesz co chcesz, tylko może nie w tym czasie, nie w tej formie i nie tym sposobem. Wszystko masz na wyciągnięcie ręki, tylko szukaj swojego regału : )

Ja jestem uparta. Nie jak osioł. Jak... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Ja jestem uparta. Nie jak osioł. Jak stado osłów taka. A marudna! Jak już coś sobie zachcę to wiem jak to ma wyglądać i będę szukać, aż znajdę. I gdy tak z perspektywy czasu zerknę, to to wszystko zachciane mam. Nakombinuję się za piętnastu, pracy włożę więcej niż konieczne - ale efekt zgodny z założeniem, no czyż to nie satysfakcjonuje? Chcę buty - wiem jakie chcę buty, dokładnie wiem jak mają wyglądać moje przyszłe buty. I je znajdę. Przetrząsnę wszystkie sklepy w promieniu pięćdziesięciu kilometrów i znajdę. I to jeszcze taniochę. Ha! Tapeta do sypialni? Mój Boże, choćbym się miała przekręcić na lewą stronę to kupię taką jaka już mi się w głowie podoba. I wiem jakiego chcę mężczyznę. Mówią mi - za wybredna jesteś, sama zostaniesz. Tylu żeś miała amantów, żaden nie podpasowany. I dobrze! Jeszcze wam opadną kopary. Znajdę go dokładnie takiego jakiego chcę, znajdzie mnie, dokładnie taką jaką chciał.

Za wiele wycierpiałam  za długo... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Za wiele wycierpiałam, za długo lizałam rany, żeby ktokolwiek mi mówił, jak mam żyć.

Ten rok pokazał mi  że obojętnie... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Ten rok pokazał mi, że obojętnie co się, dzieje wstaję. Podnoszę dupę i idę dalej. Narzekam. Strasznie, ale zawsze ruszam naprzód.

Jest typem człowieka  o którym nie... teksty

jelina dodano: 27 maja 2015

Jest typem człowieka, o którym nie potrafię powiedzieć, czy jest fabrycznym durniem, czy zgłupiał po drodze.

Każdego dnia ludzie na świecie... teksty

jelina dodano: 26 maja 2015

Każdego dnia ludzie na świecie dostają od życia. Tracą rodziny, tracą przyjaciół. I każdego dnia Ci ludzie walczą, jak cholera, żeby złożyć swoje życie do kupy! Nie zwijają się w kulkę i się nie poddają.

 Świat się wtedy Pani nie... teksty

jelina dodano: 26 maja 2015

-Świat się wtedy Pani nie załamał? -Załamał kompletnie. Ale człowiek trochę te ruiny przydepcze i ruszy dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV