głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jelina Decyzje pod wpływem emocji to żadne decyzje. To działania instynktowne. Nigdy nie rezygnuj z ludzi do których dzwonisz o trzeciej rano a oni odbierają Twój tele

jelina

jelina.moblo.pl
Decyzje pod wpływem emocji to żadne decyzje. To działania instynktowne.
Decyzje pod wpływem emocji  to... teksty

jelina dodano: 29 czerwca 2015

Decyzje pod wpływem emocji, to żadne decyzje. To działania instynktowne.

Nigdy nie rezygnuj z ludzi  do... teksty

jelina dodano: 29 czerwca 2015

Nigdy nie rezygnuj z ludzi, do których dzwonisz o trzeciej rano, a oni odbierają Twój telefon. Którzy przyjeżdżają do Ciebie z drugiego końca miasta, by Ci pomóc, ponieważ nie potrafisz ugotować fasolki szparagowej. Którzy pomimo długiego okresu milczenia, odprowadzą Cię do domu, bo pijana zawieruszyłaś się w ich okolicy.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

jelina dodano: 29 czerwca 2015

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

Każda z nas ma swój krzyż – tak... teksty

jelina dodano: 29 czerwca 2015

Każda z nas ma swój krzyż – tak mawiała babcia (…). Zawsze sądziłam, że ten krzyż dostaje się pod koniec życia, a tu się okazuje, że któregoś dnia, tak po prostu, Pan Bóg cichutko nam go kładzie na plecy i już! Teraz go nieś!

Życie rozłoży Cię na łopatki... teksty

jelina dodano: 29 czerwca 2015

Życie rozłoży Cię na łopatki, jeszcze czternaście razy do niedzieli. Wstawaj, dziś jest dopiero czwartek.

Jeśli zostałeś obdarzony... teksty

jelina dodano: 29 czerwca 2015

Jeśli zostałeś obdarzony szczęściem, używaj go w cichości i nie chwal się nim, gdyż zazdrość szybko Ci je zatruje.

Relacje damsko męskie nie zostały... teksty

jelina dodano: 29 czerwca 2015

Relacje damsko-męskie nie zostały stworzone po to, by być dla kobiety źródłem nieszczęścia, katorgą, drogą przez mękę i kołchozem domowym. Kobieta ma być dla swojego faceta priorytetem, pępkiem świata i królewną. Ma być świętością, a nie chłopcem do bicia, sprzątaczką, praczką czy drugą mamusią.

Jestem w najlepszym momencie swojego... teksty

jelina dodano: 27 czerwca 2015

Jestem w najlepszym momencie swojego życia. I każdy dzień jest lepszy niż poprzedni.

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna... teksty

jelina dodano: 27 czerwca 2015

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie .. idiotko

ierzę  że są osoby  z którymi ma... teksty

jelina dodano: 27 czerwca 2015

ierzę, że są osoby, z którymi ma się do przejścia jakąś drogę. Nawet jeśli pokłócisz się z tym kimś i przez dwa lata się do siebie nie odezwiecie, to ten człowiek nie znika, codziennie przez te dwa lata wnerwia cię, ale ma miejsce w twoim życiu.

Trzeba się cieszyć  że się... teksty

jelina dodano: 27 czerwca 2015

Trzeba się cieszyć, że się przeżyło wojnę, że jest świat. A świat to też pachnąca bazylia i kolorowe owoce mango. A jak ktoś nie cieszy się z mango, może się cieszyć jabłkami kosztelami lub wczesną papierówką. A jeśli nie rośnie u niego papierówka, to zwykłą sosną. To wielka frajda mieć świadomość, że się żyje. Nie trzeba aż wojny, żeby się cieszyć życiem.

Pracuj ciężko w czasie... teksty

jelina dodano: 27 czerwca 2015

Pracuj ciężko w czasie przeznaczonym na pracę. Baw się intensywnie, gdy przychodzi czas na zabawę. Ciesz się słuchaniem starych historii opowiadanych przez babcię, póki wciąż jeszcze żyje. Nawiązuj głęboki kontakt ze swoimi znajomymi. Patrz na dzieci oczami pełnymi cudów, jakimi one same patrzą na świat. Śmiej się z dowcipów i życiowych absurdów. Oddawaj się swoim pasjom i pragnieniom. Gromadź oszczędności na czarną godzinę i zbierz ich wystarczająco dużo, byś mógł wydać je w słoneczny dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV