głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Pocałuj mnie w sam środek mózgu.  teksty

jednorazowagra dodano: 21 kwietnia 2016

"Pocałuj mnie w sam środek mózgu."

'Doszedłem do wniosku  że w życiu... teksty

jednorazowagra dodano: 18 kwietnia 2016

'Doszedłem do wniosku, że w życiu nie ma żadnych ustalonych zasad. Robisz to, co musisz, żeby przetrwać. Jeśli to oznacza ucieczkę od miłości twojego życia, żeby zachować zdrowie psychiczne, to tak robisz. Jeśli to oznacza złamanie czyjegoś serca, żeby nie złamało się twoje, robisz to. Życie jest skomplikowane - zbyt bardzo, żeby były rzeczy pewne. Wszyscy jesteśmy rozbici. Podnieś osobę, potrząśnij nią i usłyszysz grzechot ich rozbitych kawałków. Kawałków, które rozbili nasi ojcowie, nasze matki, nasi przyjaciele, znajomi albo ukochani.'

  ...  zwinąłem się tak w... teksty

jednorazowagra dodano: 14 kwietnia 2016

"(...) zwinąłem się tak w kłębuszek i skuliłem niczym kociątko w zimie (...) bo ja mogę pozwolić sobie na ten luksus, żeby być opuszczony, chociaż opuszczony nie jestem nigdy, jestem tylko sam, by móc żyć w samotności zaludnionej myślami, bo ja jestem poniekąd dumny z Nieskończoności i Wieczności, a Nieskończoność i Wieczność chyba gustują w takich ludziach jak ja."

Nie kochamy ludzi. Gdy patrzę... teksty

jednorazowagra dodano: 14 kwietnia 2016

Nie kochamy ludzi. Gdy patrzę dookoła, to raczej widzę twarze pełne złości i nienawiści, w najlepszym razie twarze obojętne. Patrzymy na siebie wzajemnie z nieufnością, niechęcią i nie lubimy nie tylko obcych, często również ludzi, z którymi pracujemy, którzy powinni być jakoś bliscy – lecz my gotowi jesteśmy wietrzyć tylko zdrady. Opancerzamy się w swoim wąskim kręgu, traktując innych niemal jak wrogów. Mówimy pięknie i wzniośle o miłości, a nie stać nas na zwykłą życzliwość. Nie umiemy się przyjaźnić, nie umiemy się porozumiewać, ale jątrzyć – o, do tego jesteśmy wręcz uzdolnieni.

Każdy człowiek ma w głowie coś... teksty

jednorazowagra dodano: 14 kwietnia 2016

Każdy człowiek ma w głowie coś, od czego można oszaleć.

“Bo cokolwiek usłyszysz  twoja... teksty

jednorazowagra dodano: 10 kwietnia 2016

“Bo cokolwiek usłyszysz, twoja paranoja użyje tego przeciwko tobie.”

 Jako absolutny ekstrawertyk z... teksty

jednorazowagra dodano: 4 kwietnia 2016

"Jako absolutny ekstrawertyk z bezsilną zazdrością podziwiam milczenie introwertyków, wydaje mi się szlachetniejsze, mam zawsze w konfrontacji z introwertyzmem poczucie własnej niezręczności, hałaśliwości, niestosownego obnażania się w każdym słowie i geście, jakbym nie potrafił jeść nożem i widelcem, i zasiadał do wytwornej kolacji w eleganckim towarzystwie."

 Aborcja nie sprawi  że unikniesz... teksty

jednorazowagra dodano: 3 kwietnia 2016

"Aborcja nie sprawi, że unikniesz bycia matką. Aborcja sprawi, że będziesz matką martwego dziecka." - tak bardzo

 To zabawne  gdy po latach człowiek... teksty

jednorazowagra dodano: 2 kwietnia 2016

"To zabawne, gdy po latach człowiek patrzy wstecz na smutki, które w dawnym okresie uważał za druzgocące, i wie, że nie zaznał nawet dziesiątej części czekającej go rozpaczy."

Powiedziałem parę zbyt łatwych... teksty

jednorazowagra dodano: 19 marca 2016

Powiedziałem parę zbyt łatwych słów, parę zbyt trudnych, wiem, ile można zepsuć w ułamek sekundy, jestem sumą kilku przeżyć i rozkmin, a wszystko co mam to tylko zbiegi okoliczności. ;>

 Droga kobieto. Czasem będziesz zbyt... teksty

jednorazowagra dodano: 10 marca 2016

"Droga kobieto. Czasem będziesz zbyt kobieca, zbyt mądra, zbyt piękna, zbyt silna, zawsze zbyt „coś”. To sprawia, że mężczyzna czuje się mniej mężczyzną i Ty zaczniesz odczuwać pragnienie, aby być mniej kobietą. Największym błędem jaki możesz popełnić jest rozebranie Twojej korony z klejnotów, aby mężczyzna mógł włożyć mniej wysiłku w jej udźwignięcie. Gdy to się stanie, musisz zrozumieć, że to, czego potrzebujesz, to nie mniejsza korona, ale mężczyzna o szerszych dłoniach."

skoro jestem tak dobrym człowiekiem... teksty

jednorazowagra dodano: 4 marca 2016

skoro jestem tak dobrym człowiekiem, czemu robię tyle rzeczy złych?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV