głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
“Zazdrość jest nieodłączną... teksty

jednorazowagra dodano: 27 czerwca 2016

“Zazdrość jest nieodłączną częścią miłości. Ktoś komu nie jest smutno, że ukochana osoba mruga do kogoś innego dwa razy szybciej, powinien się zastanowić, czy na pewno ją kocha. Nie mówię o patologicznej zazdrości. Mówię o ukłuciu w sercu.”

Tylko temu  kto pyta o szczegóły... teksty

jednorazowagra dodano: 27 czerwca 2016

Tylko temu, kto pyta o szczegóły, można uwierzyć, że rzeczywiście chce zrozumieć drugiego człowieka. Ciekawość szczegółów to sposób na okazanie miłości.

Myślę  że człowiek nie może się... teksty

jednorazowagra dodano: 27 czerwca 2016

Myślę, że człowiek nie może się zmienić, ale może dokonać w sobie przemiany. Bo jeśli ktoś jest żywiołem wody, może stać się lodem albo parą, ale nigdy nie będzie ogniem.

 Nie od razu Rzym zbudowano   nie... teksty

jednorazowagra dodano: 26 czerwca 2016

"Nie od razu Rzym zbudowano, nie możesz się wkurwiać jak patrzysz w lustro rano, musisz mówić sobie że jesteś maestro a ci pojebani ludzie są tylko Twoją orkiestrą" ;))

Jeśli kochasz jakiegoś mężczyznę... teksty

jednorazowagra dodano: 26 czerwca 2016

Jeśli kochasz jakiegoś mężczyznę, to wtedy boisz się, że nie jesteś dość dobra dla Niego i że nie starczy Ci życia, by się nim nacieszyć. Ale to czujesz tylko wtedy, kiedy naprawdę kochasz.

 ...  jedna jest tylko droga  aby... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

[...] jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić. Prawdą jest jednak, że wtedy człowiek czuje się nieraz w towarzystwie jak tancerz, który na balu spotyka samych kulawych: z kimże ma tańczyć?

Żadna filozofia nie daje ukojenia... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Żadna filozofia nie daje ukojenia wobec samego życia. Za wrażliwe mam serce i za wiele wkładam wszędzie uczucia. Na zewnątrz wyglądam inaczej. Fałszywa jakaś duma każe mi skrywać to, co jest mi najdroższe i co najbardziej czuje potrzebę wywnętrzenia. Jest jakaś niedola życia. Wszelkie zbliżanie się do ludzi zostawia rany na dnie duszy.

Niesamowitym jest  że każdy atom... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Niesamowitym jest, że każdy atom naszego ciała pochodzi z gwiazdy, która eksplodowała. Atomy w naszej lewej ręce prawdopodobnie pochodzą z innej gwiazdy niż te w prawej. To najbardziej poetycka rzecz w fizyce: wszyscy jesteśmy gwiezdnym pyłem. Nie było by nas, jeśli gwiazdy by nie eksplodowały, ponieważ pierwiastki – węgiel, azot, tlen, żelazo, wszystko, co jest istotne dla ewolucji – nie zostało stworzone u zarania czasu. Powstały one w nuklearnych paleniskach gwiazd, które były na tyle uprzejme, by eksplodować, żeby te pierwiastki mogły się znaleźć w naszych ciałach. Gwiazda umarła, byś mógł być tu dzisiaj.

''I świeci dla nas najpiękniejsze... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

''I świeci dla nas najpiękniejsze ze słońc''!

wszystko stało się drogą  co było... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

wszystko stało się drogą co było cierpieniem.

Książki warto pisać tylko wtedy... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Książki warto pisać tylko wtedy, jeśli przekroczy się ostatnią granicę wstydu; pisanie jest rzeczą bardziej intymną od łóżka; przynajmniej dla mnie.

Zaczekaj  ...  nim sprawy   ludzie... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Zaczekaj [...] nim sprawy - ludzie, idee, sytuacje - które do ciebie należą, przyjdą do ciebie. Ani jednym krokiem, ani jednym gestem ni słowem nie przyspieszaj ich zbliżania się. Bowiem pewni ludzie, pewne idee, sytuacje, które należą do twojego życia, twojego charakteru, do twojego ziemskiego i duchowego losu, stale są w drodze, zmierzając do ciebie. Książki. Mężczyźni. Kobiety. Przyjaźnie. Poszukiwania, wielorakie prawdy. To wszystko zbliża się do ciebie, powolnym przetaczaniem się, i pewnego dnia musicie się spotkać. Ale nie działaj w pośpiechu, nie przyspieszaj ich drogi i zbliżania się. Jeżeli bardzo się ku nim spieszysz, może ominąć cię to, co jest ważne i przeznaczone tylko dla ciebie. Czekaj, mężnie, uważnie, całym swoim losem i całym swoim życiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV