głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
''Gorzej niż z niektórymi miejscami... teksty

jednorazowagra dodano: 4 maja 2016

''Gorzej niż z niektórymi miejscami, jest z niektórymi ludźmi. Są to ci ludzie, z którymi gdy się żyje, to nie ma żadnego życia, bo oni rozmazują życie. Rozmazują istnienie własne i cudze. Wszystko zostaje niemożebnie pomniejszone, poniżone, podeptane.''

Rozbierz mnie   z nieufności... teksty

jednorazowagra dodano: 4 maja 2016

Rozbierz mnie, z nieufności, apatii i niewiary, z kombinezonu zawiedzionych pragnień, bolesnej świadomości nostalgii i tęsknoty. Rozbierz mnie tak, bym została jak byłam na początku. Rozbierz...

''Zawsze musiałam się sparzyć... teksty

jednorazowagra dodano: 4 maja 2016

''Zawsze musiałam się sparzyć, żeby coś zrozumieć. Wszystko chciałam sama przeżyć. Mam tendencję do spalania się. Taki charakter.''

Za dużo myślisz. Spróbuj kierować... teksty

jednorazowagra dodano: 4 maja 2016

Za dużo myślisz. Spróbuj kierować się sercem. Moja matka mawiała, że sercem prędzej pojmiesz różne sprawy niż umysłem.

Powinniśmy przyjmować wszystko ze... teksty

jednorazowagra dodano: 4 maja 2016

Powinniśmy przyjmować wszystko ze spokojem i z lekkim sercem, bo odmiany losu we wszytskich swych przejawach biorą się niezmiennie z odwiecznych wyroków, dokładnie tak jak z samej istoty trójkąta wynika, że suma jego kątów zawsze równa się dwóm kątom prostym. Jeśli zastanowisz się chwilę nad tym, ze zdumieniem odkryjesz, że to prawda. Ta myśl daje nam cudowny wewnętrzny spokój: akceptować wszystko, poznawać i reagować spokojem ducha.

Myślę o moich mniej więcej... teksty

jednorazowagra dodano: 2 maja 2016

Myślę o moich mniej więcej rówieśnikach. Każdy niesie swoje. Coś. Samotność. Obojętność. Wewnętrzną śmierć. Poczucie niezrealizowania. Pieniądze, to znaczy ich brak. Obowiązki. Dzieci. Brak dzieci. Spieprzone małżeństwa albo ciągły brak stabilizacji. I zawsze tęsknota, za czymś. Za czym? Zawsze za czymś innym. Życie jest gdzie indziej. Zawsze. // Już tego nie chcę.

Nie ma znaczenia  jak dużo komuś... teksty

jednorazowagra dodano: 29 kwietnia 2016

Nie ma znaczenia, jak dużo komuś dasz z siebie, jeśli nie są to odpowiednie rzeczy. Nieważne, jak szybko idziesz, jeśli idziesz w złym kierunku. Możesz przez cały dzień wkładać pieniądze do automatu na bilety, a i tak on nie wypluje puszki Coca Coli.

 Istnieją mądrzy ludzie  którzy... teksty

jednorazowagra dodano: 27 kwietnia 2016

"Istnieją mądrzy ludzie, którzy nie są zdolni. Istnieją też ludzie zdolni, którzy nie są mądrzy. I oprócz nich istnieją całe tłumy ludzi niezdolnych i niemądrych, ale sprytnych i wygadanych. I często oni zwyciężają."

Takie właśnie jest życie. Ma... teksty

jednorazowagra dodano: 26 kwietnia 2016

Takie właśnie jest życie. Ma własne zasady. Każdy z tu obecnych musi przejść coś takiego. Jeśli nie przejdziemy przez złamane serce, jeśli nie przeżyjemy rozczarowań, jeśli nie napotkamy przeciwności losu jesteśmy niczym. Nieszczęścia, przeciwności sprawiają, że to, co silne, staje się silniejsze, a to co słabe słabsze. W życiu musimy oddzielić jedno od drugiego bo tak właśnie się stanie - słabe upadnie, silne będzie się rozwijać. To jest po prostu życie, takie są jego prawa. Ja chcę być silnym, ale żeby takim być musisz przejść przez te momenty zagubienia, smutku. Bo złamane serce i rozczarowania sprawiają, że potrafisz stanąć na wysokości zadania, jeśli masz wystarczającą siłę przebicia, kiedy spotyka Cię tego rodzaju kara - kara w życiu osobistym.

 W każdej silnej kobiecie jest... teksty

jednorazowagra dodano: 23 kwietnia 2016

"W każdej silnej kobiecie jest pierwiastek słabości, który mężczyzna powinien chronić, nie wykorzystywać."

Jeden z moich przyjaciół... teksty

jednorazowagra dodano: 22 kwietnia 2016

Jeden z moich przyjaciół, psychologów, podczas wykładu na temat zarządzania stresem przeszedł się po sali. Gdy podniósł szklankę z wodą, wszyscy pomyśleli że zaraz zada pytanie "czy szklanka jest w połowie pusta czy pełna". Zamiast tego, z uśmiechem na ustach, zapytał "ile waży ta szklanka?". Odpowiedzi były różne, od 200 g do 0,5 kg. Gdy skończyli, odpowiedział: Nie jest istotne ile waży ta szklanka. Zależy ile czasu będę ją trzymał. Jeśli potrzymam ją minutę to nie problem. Gdy potrzymam ją godzinę, będzie mnie boleć ręka. Gdy potrzymam ją cały dzień, moja ręka straci czucie i będzie sparaliżowana. W każdym przypadku szklanka waży tyle samo, jednak im dłużej ją trzymam tym cięższa się staje. Kontynuował: "Zmartwienia i stres w naszym życiu są jak ta szklanka z wodą. Jeśli o nich myślisz przez chwilę nic się nie dzieje. Jeśli o nich myślisz dłużej, zaczynają boleć. Jeśli myślisz o nich cały dzień, czujesz się sparaliżowany i niezdolny do zrobienia czegokolwiek. Pamiętaj by odłożyć szklankę.

“Chcę Cię taką zobaczyć  bez... teksty

jednorazowagra dodano: 22 kwietnia 2016

“Chcę Cię taką zobaczyć, bez żadnego erotyzmu. Zobaczyć Cię całą, wszystkie blizny, wszystko, dokładnie wszystko. Patrzeć i widzieć duszę, która lśni pod cienką warstwą skóry, która pulsuje w żyłach, płonie w sercu. Chcę Cię taką zobaczyć.” ........

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV