głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
“ Jestem przekonany  że badanie... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

“ Jestem przekonany, że badanie duszy jest nauką przyszłości. Psychologia jest najmłodszą z nauk przyrodniczych i stoi dopiero na początku swojego rozwoju. Lecz jest właśnie tą nauką , która jest nam najbardziej potrzebna , ponieważ okazuje się coraz wyraźniej, że nie klęska głodu, nie trzęsienia ziemi, nie mikroby czy rak, ale że człowiek jest największym niebezpieczeństwem dla człowieka, a to dlatego, iż nie ma żadnej wystarczającej osłony przed epidemiami psychicznymi, które czynią większe spustoszenie, niż największe katastrofy przyrody. Dlatego przede wszystkim należałoby sobie życzyć, żeby znajomość psychologii rozprzestrzeniła się tak dalece, że ludzie potrafiliby zrozumieć skąd grożą im największe katastrofy.

 Musimy dbać o tych  którzy są dla... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

"Musimy dbać o tych, którzy są dla nas ważni i mają dobre serce. To powinna być jedna z życiowych zasad i niech diabeł kopnie w dupę tego, kto jej nie przestrzega".

'Wolność polega na tym  że przed... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

'Wolność polega na tym, że przed nikim i z niczego nie muszę się tłumaczyć.

Człowiek   który pragnie opuścić... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.

  ...  nie jestem już młodzieńczo... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

"(...) nie jestem już młodzieńczo naiwna, by uważać, że mamy prawo oczekiwać wyłącznie superszczęścia i spełnienia. Wydaje mi się, że życie jest po prostu poligonem, wspaniałą szkołą. Jestem nawet na takim etapie, że chyba nie chciałabym doświadczać wyłącznie momentów przepełnionych szczęśliwością. Mogłabym wtedy przestać rozumieć, czym ona jest."

Możemy zmieniać pracę  partnerów... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Możemy zmieniać pracę, partnerów albo religie, ale dopóki nie zmienimy się wewnątrz – będziemy przyciągać tych samych ludzi i te same okoliczności.

Twoje łzy nie są oznaką... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Twoje łzy nie są oznaką słabości. To jest wręcz coś odwrotnego. Powinnaś być dumna z samej siebie, że myślisz, że zastanawiasz się, przeżywasz, masz świadomość wielu rzeczy, a nie ulegasz biernej egzystencji bez jakiegokolwiek zaangażowania. To niesamowite, że ta beznadzieja codzienności i mrożąca krew w żyłach głupota ludzka nie otępiły Twojego umysłu! Teraz, w dzisiejszych czasach, używanie mózgu do innych celów niż zarabianie hajsu, spełnianie ambicji i oczekiwań (często nie swoich) i imponowania innym majątkiem, piękną figurą i trwającymi miesiąc wakacjami, najlepiej gdzieś na wyspach tropikalnych to tak! To jest na wagę złota. Naprawdę, nie rozumiem dlaczego ludzie mają takie "ambicje", skoro człowiek z natury rzeczy jest taki ułomny i niedorozwinięty? Ok, może i latamy na Księżyc i wspaniałomyślnie skonstruowaliśmy bombę atomową, ale co to ma za znaczenie, gdy nie potrafimy nie krzywdzić siebie nawzajem? Być po prostu najprościej uczciwymi i sprawiedliwymi?

Bliscy  to nie czas i miejsce  bliscy... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Bliscy, to nie czas i miejsce, bliscy to relacje, słowa i poczucie bezpieczeństwa. Nie istnieje właściwa liczba spotkań w ciągu tygodnia, przegadanych godzin i tajemnic, którymi się dzielimy.

Jeśli zapytam cię o coś otwarcie... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Jeśli zapytam cię o coś otwarcie, a ty zaczniesz kręcić, myśląc, że powiedzenie prawdy mnie zrani, nie uszanujesz siebie ani mnie. Brak szczerej odpowiedzi oznacza, że będziesz się czuł niepełny. Skoro zapytałam wprost, oznacza to, że poradzę sobie z każdą odpowiedzią.

Jednym z uczuć niosących najwięcej... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

Jednym z uczuć niosących najwięcej zadowolenia, a zarazem jednym z tych, które najbardziej przyczyniają się do rozwoju jednostki, jest - moim zdaniem - uczucie wynikające z cieszenia się drugim człowiekiem tak, jak cieszymy się zachodem słońca. Ludzie są równie wspaniali jak zachody słońca, kiedy tylko po prostu pozwolimy im być sobą. Możliwe, że zachody słońca tak nas cieszą właśnie dlatego, że nie możemy ich kontrolować. Kiedy obserwuję zachód słońca, nie myślę: Trochę złagodzić pomarańcz w prawym rogu i dodać trochę fioletu u podstawy, a chmurom dodać trochę różu. Nie robię tego. Nawet nie próbuje panować nad zachodami słońca. Po prostu podziwiam je z zapartym tchem.

 W piekle jest specjalne miejsce dla... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

"W piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które nie pomagały innym kobietom."

 Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

jednorazowagra dodano: 24 czerwca 2016

"Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej : słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV