głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Trudno zrozumieć istotę ludzkiego... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Trudno zrozumieć istotę ludzkiego życia, niektórzy powiedzieliby że można ją zmierzyć tymi, których pozostawiamy za sobą. Niektórzy wierzą że mierzona może być wiarą. Inni że miłością. Jeszcze inni twierdzą że życie nie ma w ogóle znaczenia. Ja wierze, że naszą miarą są ludzie, którzy mierzą nami swoją wartość.

 Miarą miłości jest miłość bez... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

"Miarą miłości jest miłość bez miary."

 Kto nie jest w stanie kochać i... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

"Kto nie jest w stanie kochać i twierdzi, że nigdy się nie myli, ten pozwolił się już pogrzebać."

Jedynie miłość nadaje sens życiu.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Jedynie miłość nadaje sens życiu. Dlatego im bardziej zdolni będziemy do miłości i dawania siebie innym, tym bardziej sensowne będzie nasze życie.

Czasami muszę się przekonywać  że... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Czasami muszę się przekonywać, że ja, to naprawdę ja. Że to ja jestem na świecie, że wszystko, co przeżyłem, było moim przeżyciem. Wie pan, tożsamość z samym sobą jest niezwykle trudna, wymaga właśnie przezwyciężenia w sobie tego lęku.

Albo pracujesz albo nie pracujesz.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Albo pracujesz albo nie pracujesz. Albo odhaczasz cele albo o nich marzysz. Albo podczas meczu trafiłeś do kosza albo spudłowałeś. Albo wygrałeś albo przegrałeś. I nie ma czegoś takiego, że próbowałeś starałeś się albo dzieliły cie od czegoś tylko milimetry i to właściwie wygrana. Gówno prawda. To jak polizać cukierek przez papierek. Liczy się tylko to, co zrobiłeś. Prawda to wynik zapisany przy Twoim nazwisku. Reszta to bardzo często mało ciekawa opowieść o braku zdecydowania, cackaniu się ze sobą i rozgrzeszeniu siebie, napisana przez osobę, która mogąc zapewnić totalny rozkurw, wybiera patrzenie jak jej szansę rozpływają się w powietrzu.

Wiem  że nie warto czekać  aż się... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że cie kocham, że martwię się o ciebie, że chcę się z tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj.

Wiecie kiedy można nazwać ludzi... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Wiecie kiedy można nazwać ludzi przyjaciółmi? Gdy zapłakany przychodzisz znienacka a oni wiedzą co powiedzieć. Gdy wiedzą kiedy dać Ci kopa, i nie boją się Ci spojrzeć w oczy po powiedzeniu prawdy o wszystkim dookoła. Tacy którzy słysząc o Twoich marzeniach będą Cię wspierać, nieważne jak bardzo nierealne by były. Będą w Ciebie wierzyć, gdy sam w siebie zwątpisz.

Chciałbym  żeby każdy człowiek... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Chciałbym, żeby każdy człowiek miał szansę kiedyś stać się sławnym i bogatym oraz żeby kupił wszystko o czym marzył - bo tylko w ten sposób zrozumie, że nie taki jest cel życia.

Ciekawa kobieta to nie lalunia.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Ciekawa kobieta to nie lalunia. Interesująca kobieta to przeciwnik, osobowość.

Życie pisze różne scenariusze  a... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Kto dużo wie o in­nych ludziach... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Kto dużo wie o in­nych ludziach, może być człowiekiem uczo­nym, ale ten, kto to rozumie ­samego siebie, jest bar­dziej in­teligen­tny. Kto panuje nad in­ny­mi, może jest i sil­ny, ale ten, kto jest panem samego siebie, jest jeszcze silniejszy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV