głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Jest na świecie ktoś  kto cię... teksty

jednorazowagra dodano: 14 sierpnia 2016

"Jest na świecie ktoś, kto cię pokocha. Kto będzie cię pragnął dla samej ciebie. Nie zadowalaj się czymś gorszym."

Cuda zdarzają się tym  którzy ich... teksty

jednorazowagra dodano: 14 sierpnia 2016

Cuda zdarzają się tym, którzy ich poszukują, narażając się na porażkę. Zdarzają się tym, którzy całkowicie zatracają się w walce o dokonanie niemożliwego.

Najgorsze co można zrobić  to... teksty

jednorazowagra dodano: 14 sierpnia 2016

Najgorsze co można zrobić, to zacząć być z osobą, którą od początku chce się zmienić. Od której oczekuje się, żeby była bardziej lub mniej. Bardziej zaradna, bardziej czuła, bardziej atrakcyjna. Mniej agresywna, mniej zazdrosna, mniej ambitna. Docierać można się w drobiazgach: sposobie komunikacji, rutynie dnia, tym żeby ktoś wstawiał naczynia do zmywarki albo w ustalaniu czy mieszkać w Warszawie czy Krakowie, ale nie można oczekiwać od kogoś posiadania innej osobowości. To może prowadzić do wielu rzeczy: do zmarnowania kawałków żyć dwóch osób, do poczucia bezsilności i do setek kilogramów sprzeczek i kłótni - ich wszystkich można byłoby uniknąć gdyby miało się świadomość, że ludzie są takimi osobami, jakimi są i mają do tego święte prawo. Tu nie chodzi o to, żeby zmuszać kogoś do wpasowania się w naszą wizję. Tu chodzi o znalezienie kogoś, kto do tej wizji już pasuje albo o zmianę wizji, jeśli nikt nie może jej sprostać.

Roz­pacz jest początkiem na­rodzin... teksty

jednorazowagra dodano: 11 sierpnia 2016

Roz­pacz jest początkiem na­rodzin nadziei.

Naj­ważniej­sze jest  by gdzieś... teksty

jednorazowagra dodano: 11 sierpnia 2016

Naj­ważniej­sze jest, by gdzieś is­tniało to, czym się żyło: i zwycza­je, i święta rodzin­ne. I dom pełen wspom­nień. Naj­ważniej­sze jest, by żyć dla powrotu.

 Rób co chcesz  bylebyś nie został... teksty

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2016

"Rób co chcesz, bylebyś nie został tchórzem, kłamcą, emocjonalnym oszustem, dziwką; wolałabym mieć raka niż nieszczere serce. To nie kwestia pobożności tylko zdrowego rozsądku. Rak może cię wykończyć, nieszczerość zrobi to na pewno."

 Muszę niedługo zacząć w końcu... teksty

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2016

"Muszę niedługo zacząć w końcu swoje życie, zanim umrę z nudów lub frustracji."

Jeszcze nie do końca to umiem  ale... teksty

jednorazowagra dodano: 10 sierpnia 2016

Jeszcze nie do końca to umiem, ale już rozumiem, że w życiu chodzi o to, żeby przeżywać dany moment, umieć się skupić na tym, co się dzieje tu i teraz. Nie na tym, co było, i nie na tym, co może będzie. Nie żyć tylko oczekiwaniami i rozczarowaniami. To jest bardzo trudne, ja tego jeszcze nie umiem i wydaje mi się, że bardzo niewielu ludzi dziś tak żyje. Żyją tym, ile będą zarabiać za rok, jak będą wyglądać, z kim będą się spotykać, gdzie będą za pięć lat. Albo gdzie byli pięć lat temu i jak wtedy było fajnie, a teraz to jest do dupy. Ja też mam, niestety, bardzo silną tendencję do oceniania swojego życia z perspektywy przeszłości, jestem takim taplającym się w pesymistycznych myślach gostkiem, ale walczę z tym, odkąd zdałem sobie sprawę, że to bez sensu. Żyjesz sobie przez jakiś czas, a później cię nie ma. Więc jedyne, co możesz zrobić, to spędzić swój czas.

 Najgroźniejszym wrogiem człowieka... teksty

jednorazowagra dodano: 9 sierpnia 2016

"Najgroźniejszym wrogiem człowieka jest jego układ nerwowy. "

 Spokój wewnętrzny. To dla mnie... teksty

jednorazowagra dodano: 9 sierpnia 2016

"Spokój wewnętrzny. To dla mnie jedyne kryterium. Jeżeli zdarzy mi się osiągnąć przy kimś spokój wewnętrzny, to wówczas z tym kimś zostaję. Dopóty, dopóki ten spokój nie zniknie."

 Problem nadwrażliwców polega... teksty

jednorazowagra dodano: 9 sierpnia 2016

"Problem nadwrażliwców polega właśnie na tym, że mogliby istnieć w wielu wersjach, ale życie jest tylko jedno i zmusza do tego, żeby byli przede wszystkim tymi, za których biorą ich inni."

 Kiedyś nie byłam taka nerwowa  jak... teksty

jednorazowagra dodano: 9 sierpnia 2016

"Kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV