głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Musisz zrozumieć  którym końcem... teksty

jednorazowagra dodano: 6 sierpnia 2016

Musisz zrozumieć, którym końcem igły chcesz być. Tym przywiązanym do nici czy tym, który przebija tkaninę.

Bądź taka aby inne kobiety... teksty

jednorazowagra dodano: 6 sierpnia 2016

Bądź taka aby inne kobiety żałowały, że nie są tobą.

Ja ze strachu zacznę uciekać... teksty

jednorazowagra dodano: 6 sierpnia 2016

Ja ze strachu zacznę uciekać, panikować i palić mosty, będę się ewakuować by się bezpiecznie schronić w swojej samotności, by nie pozwolić po raz kolejny otworzyć swojego serca przed kimś. Zakładając, że przez słabość znów będę cierpieć. Nie pozwól mi, zatrzymaj mnie, pokaż że warto.

Wojownik nie porzuca tego  co kocha... teksty

jednorazowagra dodano: 4 sierpnia 2016

Wojownik nie porzuca tego, co kocha - znajduje miłość w tym, co robi.

Ten chłopiec  przyjacielu... teksty

jednorazowagra dodano: 4 sierpnia 2016

Ten chłopiec, przyjacielu, przyszedł znikąd i wypełnił wszystkie moje myśli.

Odwaga jest wtedy  gdy mając otwarte... teksty

jednorazowagra dodano: 1 sierpnia 2016

Odwaga jest wtedy, gdy mając otwarte oczy, nie zamyka się serca. Gdy serce skromnie ubrane w wiarę jest pewne, którędy podążać i śmieje się ze strachu, który mówi o błądzeniu. A podążanie za wartościami to podążanie drogą nieśmiertelności. Odważnych spod gruzów i tak wyciągnie historia.

Byłeś kiedyś zakochany? To okropne... teksty

jednorazowagra dodano: 25 lipca 2016

Byłeś kiedyś zakochany? To okropne, prawda? Sprawia, że robisz się taki wrażliwy. Otwiera twoją pierś i twoje serce, a to znaczy, że ktoś może wniknąć w głąb ciebie i okropnie cię zranić. Budujesz wokół siebie ochronny krąg, latami tworzysz zbroję, by nic cię nie dosięgło, a potem jeden durny facet, nie różny od innych durnych facetów, wkracza w twoje durne życie... a ty dajesz mu część siebie. Nie prosi o to; któregoś dnia robi coś durnego, na przykład cię całuję albo uśmiecha się, i twoje życie przestaje należeć do ciebie. Miłość bierze zakładników, wnika w głąb ciebie, pożera cię i pozostawia zapłakaną w ciemności, w której zwykłe zdanie takie jak "może powinniśmy zostać przyjaciółmi" albo "bystra uwaga" zamienia się w szklaną drzazgę, wędrującą wprost do twego serca. To boli, nie tylko w wyobraźni, nie tylko w umyśle, to ból duszy, ból ciała, prawdziwy ból, który wdziera się w głąb ciebie i rozszarpuje cię na strzępy. Nic nie powinno tak ranić. Zwłaszcza miłość.

Biegłam za nim  o mało nie... teksty

jednorazowagra dodano: 25 lipca 2016

Biegłam za nim, o mało nie połamałam nóg, czołgałam się zmęczona i pokrwawiona na podłodze wyciągając błagalnie ręce żeby mnie podniósł. Mógł mnie uratować, mogłam nie umierać z wycieńczenia i smutku. Z braku miłości. Mógł mnie zabić, mógł nie dawać nadziei. Pozwolił mi się męczyć, przyglądał jak wiję się z bólu i nie zrobił nic. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że miłość nie zawsze jest szczęściem. Gdy obdarzysz uczuciem nieodpowiednią osobę będziesz się czołgać po podłodze.

Prawdopodobnie  podobnie jak Tobie... teksty

jednorazowagra dodano: 25 lipca 2016

Prawdopodobnie, podobnie jak Tobie, mi także, nie wystarczy palców u rąk i stóp, by policzyć wszystkie klęski, które poniosłem, które poniosły mnie z tego kim byłem, w to kim jestem. Na wszystkie zarzuty wobec siebie, wzruszam ramionami, ponieważ nie mogłem być kimś innym, niż mogłem. Wszystkie moje wybory są zawsze ograniczone wiedzą, którą akurat w tej chwili posiadam.

Poddaję się  kurwa  jestem... teksty

jednorazowagra dodano: 25 lipca 2016

Poddaję się, kurwa, jestem upośledzona emocjonalnie i nie nadaję się do kochania najwyraźniej, gdzieś po drodze popełniam błąd, którego nikt przy zdrowych zmysłach nie może mi wybaczyć.

Legendę marki buduje osobowość... teksty

jednorazowagra dodano: 25 lipca 2016

Legendę marki buduje osobowość wizjonera.

Zapewne tego  co chcę teraz... teksty

jednorazowagra dodano: 25 lipca 2016

Zapewne tego, co chcę teraz powiedzieć nie zrozumiesz, jednak pewnego dnia zdasz sobie z tego sprawę, że sposobem na przyjaźń, jak uważam, jest znalezienie ludzi, którzy są lepsi niż ty sam. Nie mądrzejszych, nie fajniejszych, lecz bardziej szczodrych, hojniejszych oraz takich, którzy potrafią wybaczać. Gdy już ich znajdziesz, doceniaj ich za to czego mogą cię nauczyć i staraj się ich słuchać, kiedy będą mówić coś o tobie, nie ważne jak złe lub dobre by to było. Przede wszystkim jednak ufaj im, co okaże się być najtrudniejszą rzeczą, jednak najlepszą z możliwych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV