głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
'Pamiętam jak kiedyś bałam się... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

'Pamiętam jak kiedyś bałam się być sama. Teraz boję się mieć niewłaściwych ludzi wokół siebie.'

 Człowiek zawsze w końcu dociera do... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

"Człowiek zawsze w końcu dociera do punktu, w którym rzeczy nie można dłużej odkładać na później, nie można być słabym przez jeszcze jeden dzień i obiecywać sobie, że jutro zacznie się inne życie."

 Trzeba mieć u boku kogoś... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

"Trzeba mieć u boku kogoś prawdziwego, kogoś, kogo można się chwycić, kto nie tylko podziela twój strach, nadzieję i niepewność, ale i twoją przestrzeń powietrzną."

Istnieje coś takiego jak smutek po... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

Istnieje coś takiego jak smutek po smutku. To taki smutek, który nachodzi Cię po jakimś czasie, kiedy już wszystko się uspokoi, wyjaśni, nie łamie serca, pozwala spokojnie spać. Nigdy nie wiadomo kiedy się pojawi, choć najczęściej prowokujemy go sami siedząc samemu po północy, myśląc za dużo. Związany jest chyba z tęsknotą, próbujemy przywołać pewne odczucia, co ważne, tylko na chwilę - skończyło się coś, czego mieliśmy dosyć, ale stanowiło tak ważny etap naszego życia, że pomimo zamknięcia, będziemy co jakiś czas do niego wracać. To taki moment, w którym możesz pozwolić sobie na myślenie o wszystkim co już nie wróci, możliwe, że chodzi po prostu o to, żeby spojrzeć na to wszystko z boku, z innej perspektywy, spróbować zrozumieć, dlaczego stało się właśnie tak. Czasem potrzebne jest pewne zamknięcie spraw we własnej głowie, a przede wszystkim w sercu i jeśli potrafisz na dawny ból spojrzeć inaczej to znaczy, że udało Ci się uwolnić.

 Nie daj mi  Boże  podróżować tam... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

"Nie daj mi, Boże, podróżować tam, dokąd nie powinniśmy podróżować. Uchroń mnie przed wędrówką w czasie, pozwól mi zostać tam, gdzie jest miejsce moje. Pozwól mi mieszkać między przyszłością a przeszłością, między jutrem a wczoraj. Niech się nic, co się stało, nie odstaje i niech się nie staje nic, co jeszcze nie dojrzało, aby stać się. Niech się dzieje normalność, choćby byłą najokrutniejsza. I niech się nie cofa ani nie śpieszy zegar czasu mojego, niech nie wracają cienie świetności ani marności mojej. Amen."

 Nie da się nigdy nikogo poznać do... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

"Nie da się nigdy nikogo poznać do końca. Dlatego jest to jedna z najbardziej przerażających rzeczy - przyjmowanie kogoś na wiarę i nadzieja, że on przyjmie nas tak samo. Jest to stan równowagi tak chwiejnej, że aż dziw, iż w ogóle się na to decydujemy. A mimo to..."

Powietrze jest tak ciężkie  że... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

Powietrze jest tak ciężkie, że zastyga jeszcze zanim trafi do płuc, zatrzymuje się w przełyku, dławi. Minuty spływają po szybach, odbijają się od ścian, skaczą po meblach, zazębiają się w godziny. Jestem tu. Jestem teraz. Jestem. A jednak wszystko dzieje się obok, lekko odsunięte. Myśli płynnie przełamują się w obrazy, obrazy w słowa, słowa w dźwięki. Filmy. Zdania. Melodie. Milczę. Nie mam siły mówić.

 Poczekaj na mężczyznę  który... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

"Poczekaj na mężczyznę, który wybiera ciebie, a nie potrzebuje ciebie. Właściwy mężczyzna będzie kochał cię za wszystko, niewłaściwi będą chcieli cię zmieniać."

 Dotyk... dotyk to jeden z... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

"Dotyk... dotyk to jeden z najsilniejszych przejawów miłości, burzący mury i umacniający związek. Dotknąć kogoś to dotknąć jego duszy. Dlatego, gdy jest nam źle, jesteśmy obrażeni, mówimy „nie dotykaj mnie”. Przytulaj człowieka, którego kochasz tak często, jak jest to możliwe. Trzymajcie się za ręce. Kiedy dotykamy kogoś z czułością, zmienia się nasza fizjologia oraz fizjologia dotykanej osoby. Zmniejsza się poziom hormonów stresu, odpręża się system nerwowy, zwiększa się odporność, polepsza się stan emocjonalny. Więcej przytulania, więcej dotyku - naprawdę poczujecie się lepiej...."

 Miłość nie nakłada obrączki i... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

"Miłość nie nakłada obrączki i nie ściąga obrączki. Miłość nie poślubia ani się nie rozwodzi. Miłość nie włóczy się po sądach. Miłość się nie procesuje. Miłość nie przysięga i nie krzywoprzysięga. Miłość nie potrzebuje zapewnień o lojalności, wierności, wzajemności. Miłość nie potrzebuje wdzięczności. Miłość nie dzieli się na osobową i bezosobową. Miłość nie jest rozdarciem pomiędzy jednym a drugim ani pomiędzy jednym a wszystkim."

Nie podoba mi się wyniosłość  nie... teksty

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2016

Nie podoba mi się wyniosłość, nie podobają mi się ludzie, którzy stawiają siebie wyżej od innych. Mam ochotę dać im rubla i powiedzieć: jak się dowiesz, ile jesteś wart, to wrócisz i oddasz resztę.

'Pamiętaj  ty  który walczysz o... teksty

jednorazowagra dodano: 7 lipca 2016

'Pamiętaj, ty, który walczysz o wyzwolenie człowieka, każda porażka jest zwycięstwem, a każda szczera próba przyniesie z czasem nagrodę. Święte ziarna, co kiełkują i niedostrzegalnie rosną w duszy ucznia, ich łodygi wzmacniają się z każdą nową próbą, gną się jak trzcina, lecz nigdy nie łamią, ani też nigdy nie giną. A kiedy godzina wybija, rozkwitają.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV