głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok bo prawdziwa miłość nigdy nie m

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok bo prawdziwa miłość nigdy nie minie.
Bo jak drugiej osobie zależy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 grudnia 2014

Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć, nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok, bo prawdziwa miłość nigdy nie minie. Pamiętaj, że to zdarza się tylko raz, więc jak już masz taką osobę to nie zepsuj tego.

Zanim zmarnujesz swój czas  dając... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 grudnia 2014

Zanim zmarnujesz swój czas, dając komuś drugą szansę, rozejrzyj się, czy nie ma obok Ciebie kogoś, kto wciąż czeka na swoją pierwszą.

Bądź przy mnie zawsze. Bądź i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2014

Bądź przy mnie zawsze. Bądź i trzymaj mnie mocno za rękę. Bądź i mów mi najpiękniejsze słowa jakie przyjdą Ci do głowy. Bądź i kochaj tak mocno, żeby aż rozpierało Cię od środka. Bądź. Tak po prostu.

Pierwsza miłość to nie ta  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2014

Pierwsza miłość to nie ta, w której pierwszy raz się zauroczyłaś lub stworzyłaś parę, tylko ta, z którą ze szczęścia weźmiesz ślub, pokonasz z nią wszystkie trudności życia i spokojnie, z troską będziesz patrzyła na doraatające dzieci i wnuki.

Natura tak skonstruowała człowieka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

Natura tak skonstruowała człowieka, że nic mu się bardziej nie podoba niż to, co traci. Niczego bardziej nie pragnie od tego, co mu się odbiera.

Szczęście nie jest przecież stanem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

Szczęście nie jest przecież stanem wiecznym, zresztą też nie okresowym. Szczęście to po prostu skurcz serca, którego doznaje czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno nią znieść. Znika równie szybko jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdzie znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar.

On długo patrzył jej w oczy  a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

On długo patrzył jej w oczy, a potem przyciągnął czule do siebie i pocałował. Długi, namiętny pocałunek powiedział więcej niż wszelkie wyjaśnienia.

najlepsze co możesz mieć od życia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

najlepsze co możesz mieć od życia, to kogoś, kto Cię kocha taką jaką jesteś. W dobrym czy złym nastroju, ładną czy brzydką, jaką byś nie była. Z taką osobą warto być.

Bądź silna  wytycz granice. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Bądź silna, wytycz granice. Nie ufaj ludziom, bo i tak Cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją Twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni Cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, zbyt radosna, zbyt entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli.

Bo czasem sama siebie nie potrafię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Bo czasem sama siebie nie potrafię zrozumieć. Gubię się w tym świecie. Czasami nie rozumiem słów, które zostały wypowiedziane w moim kierunku. Czasami płaczę bez powodu, tak samo jest ze śmiechem. Nie znam siebie. Cały czas poznaję się na nowo.

Ale w życiu często TRZEBA być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Ale w życiu często TRZEBA być egoistą. To jest TWOJE życie, nie ludzi Cię otaczających, nie można w kółko patrzeć jak czują się inni. W Twoim życiu Ty musisz się czuć najlepiej.

Nie można kochać delikatnie i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Nie można kochać delikatnie i nie można rozstać się delikatnie. Nie wierzę w tak zwane rozstanie z klasą. Tam, gdzie jedna strona cierpi, nie ma mowy o delikatności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV