głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Tak to nigdy nie jest proste. Ale jeśli któregoś dnia trafi się na właściwą osobę a ten dzień będzie właściwym momentem to podobno wszystko staje się jasne i pr

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Tak to nigdy nie jest proste. Ale jeśli któregoś dnia trafi się na właściwą osobę a ten dzień będzie właściwym momentem to podobno wszystko staje się jasne i proste.
Tak  to nigdy nie jest proste. Ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2014

Tak, to nigdy nie jest proste. Ale jeśli któregoś dnia trafi się na właściwą osobę, a ten dzień będzie właściwym momentem, to podobno wszystko staje się jasne i proste.

Na tym właśnie polega miłość  na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 grudnia 2014

Na tym właśnie polega miłość- na kłóceniu się i godzeniu, na wytykaniu sobie błędów i przebaczaniu, na milczeniu i rozmowie, na słuchaniu i mówieniu, na pewności i zwątpieniu, na byciu razem i byciu daleko od siebie. Jeśli potrafimy pomieścić w sobie i zrozumieć te skrajności to znaczy, że dojrzeliśmy do kochania drugiej osoby i bycia kochanym.

Prawdziwa miłość  to nie związek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 grudnia 2014

Prawdziwa miłość, to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia, łez i uśmiechów. I mimo, że jest ciężko i ma się czasami dość, to nie poddajesz się, bo wiesz, że z tą osobą jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

Wszystko w życiu jest tymczasowe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 grudnia 2014

Wszystko w życiu jest tymczasowe, więc jeśli coś idzie dobrze, trzeba się cieszyć, bo nie będzie trwać wiecznie, a jeśli coś idzie źle, nie martw się, to też nie będzie trwać w nieskończoność.

nie oczekują każdego ranka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 grudnia 2014

nie oczekują każdego ranka śniadania do łóżka, nie chcę byś zostawiał mi pięćset wiadomości na poczcie głosowej z wymuszonym - zależy mi. nie chcę dostawać drogich prezentów, ani byś ulegał moim słowom przy każdej mojej zachciance. nie oczekuję wybitnych kolacji, wystarczy zupka z proszku i lampka wina. nie chcę byś traktował mnie jak dwuletnie dziecko. chcę byś był. z własnej woli, szczęśliwy u mojego boku. byś mnie tulił do siebie i szeptał że mnie kochasz kiedy będziesz tego pewny.

była trzecia nad ranem. podniosła... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 grudnia 2014

była trzecia nad ranem. podniosła głowę , by spojrzeć na Jego śpiącą twarz. kąciki ust delikatnie unosiły mu się do góry , a zamknięte oczy sprawiały że wyglądał jak pięciolatek. uśmiechnęła się i pocałowałam Go w odsłonięte ciało. położyła głowę na Jego klatce piersiowej starając się go nie zbudzić. wtuliła się i przymknęła powieki. czuła się najszczęśliwszą osobą na świecie. była pewna , że Go kocha. wiedziała że byłaby wstanie za Niego zabić. to on był jej tlenem , dzięki któremu żyła.

Bo jak drugiej osobie zależy to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 grudnia 2014

Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć, nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok, bo prawdziwa miłość nigdy nie minie. Pamiętaj, że to zdarza się tylko raz, więc jak już masz taką osobę to nie zepsuj tego.

Zanim zmarnujesz swój czas  dając... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 grudnia 2014

Zanim zmarnujesz swój czas, dając komuś drugą szansę, rozejrzyj się, czy nie ma obok Ciebie kogoś, kto wciąż czeka na swoją pierwszą.

Bądź przy mnie zawsze. Bądź i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2014

Bądź przy mnie zawsze. Bądź i trzymaj mnie mocno za rękę. Bądź i mów mi najpiękniejsze słowa jakie przyjdą Ci do głowy. Bądź i kochaj tak mocno, żeby aż rozpierało Cię od środka. Bądź. Tak po prostu.

Pierwsza miłość to nie ta  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2014

Pierwsza miłość to nie ta, w której pierwszy raz się zauroczyłaś lub stworzyłaś parę, tylko ta, z którą ze szczęścia weźmiesz ślub, pokonasz z nią wszystkie trudności życia i spokojnie, z troską będziesz patrzyła na doraatające dzieci i wnuki.

Natura tak skonstruowała człowieka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

Natura tak skonstruowała człowieka, że nic mu się bardziej nie podoba niż to, co traci. Niczego bardziej nie pragnie od tego, co mu się odbiera.

Szczęście nie jest przecież stanem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

Szczęście nie jest przecież stanem wiecznym, zresztą też nie okresowym. Szczęście to po prostu skurcz serca, którego doznaje czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno nią znieść. Znika równie szybko jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdzie znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV