głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Ale ona... była inna.Znał ją nie tylko w fizycznym znaczeniu choć ich wzajemne przyciąganie było silniejsze niż wszystko czego kiedykolwiek doświadczył. Nie zm

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Ale ona... była inna.Znał ją nie tylko w fizycznym znaczeniu choć ich wzajemne przyciąganie było silniejsze niż wszystko czego kiedykolwiek doświadczył.
 Ale ona... była inna.Znał ją  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

"Ale ona... była inna.Znał ją, nie tylko w fizycznym znaczeniu, choć ich wzajemne przyciąganie było silniejsze niż wszystko, czego kiedykolwiek doświadczył."

Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj nad sobą tylko i wyłącznie dla siebie. To Ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

 Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

"Jest tak samo, może tylko trochę smutno, i nie mówisz dobranoc, i nie mogę przez to usnąć, i może trochę pusto, i znowu jest to rano, i znowu uwierzyć trudno, że marzenia się spełniają..."

Szanuj ludzi  którzy znajdują dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Szanuj ludzi, którzy znajdują dla Ciebie czas w napiętym grafiku, kochaj tych, którzy nawet nie pomyślą o grafiku, gdy dowiedzą się, że ich potrzebujesz.

jeżeli chcesz wiedzieć  co ma na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2014

jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi  patrz na nią.. i pamiętaj, nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2014

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

Stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2014

Stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla Ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał Ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co Was łączyło.

Budząc się rano  zastanawiam się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 grudnia 2014

Budząc się rano, zastanawiam się czy dalej mam siłę udawać.. Czy mam jeszcze siłę wstać, zjeść, ubrać się, umalować i na każde pytanie "co u Ciebie ?", odpowiadać z głupim uśmiechem "wszystko dobrze"..

a dzisiaj  kiedy w końcu mogłam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 grudnia 2014

a dzisiaj, kiedy w końcu mogłam uderzyć Go z całej siły w twarz i wyładować cały mój żal. ja po prostu Go pocałowałam. ot tak zwyczajnie, jakby tej całej nienawiści nie było.

No i znowu się mną pobawiłeś.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 grudnia 2014

No i znowu się mną pobawiłeś. Znowu się dałam nabrać. Zbyt przekonujący jesteś, a ja naiwna. Ale chociaż przez chwilę w swoich ramionach trzymałam Ciebie - cały mój świat. Przesiąkłam Twoim zapachem, a smak Twoich ust, czuć nadal na moich wargach. Choć przez chwilę byłam tak cholernie szczęśliwa.

“chciałabym mieć taką osobę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 grudnia 2014

“chciałabym mieć taką osobę która kochałaby mnie za wszystko co bym dla niej robiła, taką osobę która bez względu na wszystko nie potrafiłaby sobie mnie odpuścić. kogoś takiego kto tęskniłby za mną, kiedy śpię, kiedy nie ma mnie obok psychicznie bądź fizycznie. chcę mieć osobę która nie będzie się wstydziła powiedzieć komuś, że mnie naprawdę kocha, że tęskni, i nie wyobraża sobie beze mnie życia. chcę mieć kogoś kto uzależni się ode mnie całkowicie, kogoś takiego kto będzie miał duże poczucie humoru i pozwolimy sobie śmiać się z byle gówna. kogoś kogo marzenie będzie dotyczyło mnie, ktoś kto zrobi wszystko żeby być obok mnie.”

Jeśli Twój partner jest o Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 grudnia 2014

Jeśli Twój partner jest o Ciebie zazdrosny to wiedz, że Cię bardzo kocha zazdrość jest uczuciem najbardziej pobudzającym

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV