głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Mogę oficjalnie potwierdzić że w dzisiejszych czasach kluczem do serca mężczyzny nie jest uroda kuchnia seks czy dobry charakter tylko umiejętność sprawiania wr

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Mogę oficjalnie potwierdzić że w dzisiejszych czasach kluczem do serca mężczyzny nie jest uroda kuchnia seks czy dobry charakter tylko umiejętność sprawiania wrażeni
Mogę oficjalnie potwierdzić  że w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

Mogę oficjalnie potwierdzić, że w dzisiejszych czasach kluczem do serca mężczyzny nie jest uroda, kuchnia, seks czy dobry charakter, tylko umiejętność sprawiania wrażenia, że nie jesteś nim zainteresowana.

Chodź i bądź moim problemem. Wcale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

Chodź i bądź moim problemem. Wcale nie będę przed Tobą uciekać ani próbować Cię rozwiązywać. Byłbyś najsłodszym zakłopotaniem moich myśli

Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.

A może chodzi o samą naturę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

A może chodzi o samą naturę przyjaźni i intymnego związku. Tworząc z kimś związek, masz świadomość, że to może się skończyć. Możecie się od siebie oddalić, spotkać kogoś innego albo po prostu się odkochać. Jednak przyjaźń nie jest grą o wszystko albo nic i dlatego zakładasz, że będzie trwała wiecznie, zwłaszcza jeśli to stara przyjaźń. Traktujesz jej trwałość jako coś oczywistego i może właśnie to stanowi o jej wartości.

Najgorzej jest wtedy  gdy piszesz z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

Najgorzej jest wtedy, gdy piszesz z kimś codziennie, rozmawiasz godzinami, spotykacie się  przywiązujesz się, ta osoba staje się najważniejsza i nagle chuj to wszystko strzela, a jego już nie ma. To przykre.

Prawda jest taka  że czasem patrzymy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

Prawda jest taka, że czasem patrzymy na kogoś i przestajemy go kochać , bo zacząl lubić musztardę. A czasem trafia się taki ktoś, kto zawodzi nas najmocniej na świecie, a my chcemy być przy nim.

Chodziła na długie spacery. Bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 marca 2015

Chodziła na długie spacery. Bez celu. Sama nie wiedziała po co. Potrafiła godzinami wsłuchiwać się w fale, umiała zasnąć na łące, kochała biegać, gdy towarzyszył jej wiatr. Nikt jej nie rozumiał, ale nie przejmowała się. Najzwyczajniej w świecie wybrała samotność.

Gdybyś napisał o 3 w nocy  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 marca 2015

Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz.

 Mijają tygodnie  jednego dnia jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 marca 2015

"Mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej ale jakoś. Tylko niczego nie da się zapomnieć. Po prostu nie da."

Wielu ludzi całe swoje życie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 luty 2015

Wielu ludzi całe swoje życie spędza w miejscu, w którym nie chce być, ze strachu, że alternatywa może okazać się jeszcze gorsza. Czy to nie smutne?

I najważniejsze  że wiesz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

I najważniejsze, że wiesz, że moglibyście ze sobą spędzić każdy dzień swojego życia i być ze sobą szczęśliwi. To nie oznacza, że zawsze będzie idealnie albo, że każdego dnia będziesz się cieszyć ze szczęścia, bo prawdopodobnie tak nie będzie. Będziecie się kłócić i wrzeszczeć na siebie. Czasem będzie tak, że zaczniesz się zastanawiać co w ogóle jeszcze ze sobą razem robicie. Ale i tak będziesz wiedzieć, że nie ma na świecie drugiej takiej osoby, która sprawia, że czujesz się tak kochany, szczęśliwy, wyjątkowy i ważny. I tylko to się liczy.

Nigdy nie rań kogoś  kto mówi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

Nigdy nie rań kogoś, kto mówi, że Cię kocha i przy tym patrzy Ci głęboko w oczy. Kogoś, kto nie wstydzi się płakać przy Tobie, ani śmiać się w głos. Nie wiesz, jaka walka toczyła się w nim, zanim Ci zaufał. To ktoś, kto poznał życie z gorszej strony i nie zasługuje więcej na cierpienie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV