głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Najgorzej jest wtedy gdy piszesz z kimś codziennie rozmawiasz godzinami spotykacie się przywiązujesz się ta osoba staje się najważniejsza i nagle chuj to wszy

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Najgorzej jest wtedy gdy piszesz z kimś codziennie rozmawiasz godzinami spotykacie się przywiązujesz się ta osoba staje się najważniejsza i nagle chuj to wszystk
Najgorzej jest wtedy gdy piszesz z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

Najgorzej jest wtedy, gdy piszesz z kimś codziennie, rozmawiasz godzinami, spotykacie się przywiązujesz się, ta osoba staje się najważniejsza i nagle chuj to wszystko strzela, a jego już nie ma. To przykre.

Prawda jest taka że czasem patrzymy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 kwietnia 2015

Prawda jest taka, że czasem patrzymy na kogoś i przestajemy go kochać , bo zacząl lubić musztardę. A czasem trafia się taki ktoś, kto zawodzi nas najmocniej na świecie, a my chcemy być przy nim.

Chodziła na długie spacery. Bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 marca 2015

Chodziła na długie spacery. Bez celu. Sama nie wiedziała po co. Potrafiła godzinami wsłuchiwać się w fale, umiała zasnąć na łące, kochała biegać, gdy towarzyszył jej wiatr. Nikt jej nie rozumiał, ale nie przejmowała się. Najzwyczajniej w świecie wybrała samotność.

Gdybyś napisał o 3 w nocy że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 marca 2015

Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz.

 Mijają tygodnie jednego dnia jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 marca 2015

"Mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej ale jakoś. Tylko niczego nie da się zapomnieć. Po prostu nie da."

Wielu ludzi całe swoje życie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 luty 2015

Wielu ludzi całe swoje życie spędza w miejscu, w którym nie chce być, ze strachu, że alternatywa może okazać się jeszcze gorsza. Czy to nie smutne?

I najważniejsze że wiesz że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

I najważniejsze, że wiesz, że moglibyście ze sobą spędzić każdy dzień swojego życia i być ze sobą szczęśliwi. To nie oznacza, że zawsze będzie idealnie albo, że każdego dnia będziesz się cieszyć ze szczęścia, bo prawdopodobnie tak nie będzie. Będziecie się kłócić i wrzeszczeć na siebie. Czasem będzie tak, że zaczniesz się zastanawiać co w ogóle jeszcze ze sobą razem robicie. Ale i tak będziesz wiedzieć, że nie ma na świecie drugiej takiej osoby, która sprawia, że czujesz się tak kochany, szczęśliwy, wyjątkowy i ważny. I tylko to się liczy.

Nigdy nie rań kogoś kto mówi że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

Nigdy nie rań kogoś, kto mówi, że Cię kocha i przy tym patrzy Ci głęboko w oczy. Kogoś, kto nie wstydzi się płakać przy Tobie, ani śmiać się w głos. Nie wiesz, jaka walka toczyła się w nim, zanim Ci zaufał. To ktoś, kto poznał życie z gorszej strony i nie zasługuje więcej na cierpienie.

Nie chciałabym nigdy być zależna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

Nie chciałabym nigdy być zależna od mężczyzny. Wolę czuć się samodzielna, wiedzieć, że moje życie zależy ode mnie. Wtedy nie ma lęku co będzie gdy on mnie zostawi. Bo wiem, że dam sobie radę. Mężczyzna powinien być dla mnie wsparciem, a nie oparciem

Nie może być dla kobiety większej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. Boisz się tylko, że ta wieczność bez tych wszystkich standardowych obietnic będzie krótka.

Czego się boje? Boje się stracić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 luty 2015

Czego się boje? Boje się stracić ludzi, których kocham. Boje się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boje się samotności. Boje się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

może moglibyśmy być dla siebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2015

może moglibyśmy być dla siebie wsparciem i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie, ale znów jesteśmy gdzieś indziej, na starcie, i chyba znów przez to rozmijamy się całkiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV