głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie jakby nic a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie jakby nic a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się
Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 stycznia 2015

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie, jakby nic, a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi, zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła.

jakie to cudowne uczucie gdy rano... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 stycznia 2015

jakie to cudowne uczucie gdy rano wstajesz z uśmiechem na twarzy. wstajesz i czujesz się taka pełna energii. Masz w sobie taką siłę, że mogła bym ' góry przenosić ' Wszystko to dzięki Twojemu uśmiechu, tego uczucia tak do końca nie da się opisać, bo to trzeba przeżyć. Trzeba to poczuć ' na własnej skórze ' - 'gęsia' skórka na Twój widok i świecące oczy, serce, które bije szybciej przy Tobie. i taka wolność.. Poczucie bezpieczeństwa.

Możesz być pewna  że serio Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2015

Możesz być pewna, że serio Cię traktuję, jestem, bo kocham i Cię potrzebuję. Nie boję się choć nasze życie to próba, bo jesteś aniołem, który nade mną czuwa.

Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2015

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

Ludzie bogaci myślą  że ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Ludzie bogaci myślą, że ludzie biedni nie mają nic. Lecz tak nie jest. Ludzie biedni często mają miłość, której brak bogatym. A to jest prawdziwe bogactwo

Potrzebuję usłyszeć  że chcesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Potrzebuję usłyszeć, że chcesz mnie, że wierzysz we mnie tak ślepo. Muszę wiedzieć, że przede mną brzeg jest nawet jeśli ma być daleko.

Nie szukam kogoś  do kogo będę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Nie szukam kogoś, do kogo będę mogła zadzwonić o trzeciej w nocy. O trzeciej w nocy ten ktoś ma leżeć obok mnie. I w żadnym wypadku nie czekać na telefon.

Jeśli ona jest niesamowita  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Jeśli ona jest niesamowita, nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa, nie będzie niesamowita. Jeżeli jest warta Twoich wysiłków, nie poddasz się. Jeśli się poddasz, wtedy jest jasne, że to Ty nie jesteś jej wart

 Ale ona... była inna.Znał ją  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

"Ale ona... była inna.Znał ją, nie tylko w fizycznym znaczeniu, choć ich wzajemne przyciąganie było silniejsze niż wszystko, czego kiedykolwiek doświadczył."

Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Nie zmieniaj się dla kogoś. Pracuj nad sobą tylko i wyłącznie dla siebie. To Ty masz popatrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

 Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

"Jest tak samo, może tylko trochę smutno, i nie mówisz dobranoc, i nie mogę przez to usnąć, i może trochę pusto, i znowu jest to rano, i znowu uwierzyć trudno, że marzenia się spełniają..."

Szanuj ludzi  którzy znajdują dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Szanuj ludzi, którzy znajdują dla Ciebie czas w napiętym grafiku, kochaj tych, którzy nawet nie pomyślą o grafiku, gdy dowiedzą się, że ich potrzebujesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV