głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie chciałabym nigdy być zależna od mężczyzny. Wolę czuć się samodzielna wiedzieć że moje życie zależy ode mnie. Wtedy nie ma lęku co będzie gdy on mnie zostaw

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie chciałabym nigdy być zależna od mężczyzny. Wolę czuć się samodzielna wiedzieć że moje życie zależy ode mnie. Wtedy nie ma lęku co będzie gdy on mnie zostawi. Bo
Nie chciałabym nigdy być zależna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

Nie chciałabym nigdy być zależna od mężczyzny. Wolę czuć się samodzielna, wiedzieć, że moje życie zależy ode mnie. Wtedy nie ma lęku co będzie gdy on mnie zostawi. Bo wiem, że dam sobie radę. Mężczyzna powinien być dla mnie wsparciem, a nie oparciem

Nie może być dla kobiety większej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 luty 2015

Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. Boisz się tylko, że ta wieczność  bez tych wszystkich standardowych obietnic  będzie krótka.

Czego się boje? Boje się stracić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 luty 2015

Czego się boje? Boje się stracić ludzi, których kocham. Boje się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boje się samotności. Boje się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

może moglibyśmy być dla siebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 stycznia 2015

może moglibyśmy być dla siebie wsparciem i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie, ale znów jesteśmy gdzieś indziej, na starcie, i chyba znów przez to rozmijamy się całkiem.

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 stycznia 2015

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie, jakby nic, a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi, zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła.

jakie to cudowne uczucie gdy rano... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 stycznia 2015

jakie to cudowne uczucie gdy rano wstajesz z uśmiechem na twarzy. wstajesz i czujesz się taka pełna energii. Masz w sobie taką siłę, że mogła bym ' góry przenosić ' Wszystko to dzięki Twojemu uśmiechu, tego uczucia tak do końca nie da się opisać, bo to trzeba przeżyć. Trzeba to poczuć ' na własnej skórze ' - 'gęsia' skórka na Twój widok i świecące oczy, serce, które bije szybciej przy Tobie. i taka wolność.. Poczucie bezpieczeństwa.

Możesz być pewna  że serio Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2015

Możesz być pewna, że serio Cię traktuję, jestem, bo kocham i Cię potrzebuję. Nie boję się choć nasze życie to próba, bo jesteś aniołem, który nade mną czuwa.

Wiesz.. Są osoby o których się nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 stycznia 2015

Wiesz.. Są osoby o których się nie zapomina przez całe życie. I właśnie Ty taką osobą jesteś. Jestem pewna, że Cię nie zapomnę. Tego jak mnie zawsze rozbawiałeś, tego jak mnie raniłeś i tego jak później wszystko wracało do najlepszego porządku. i mimo tego, że to już koniec, to były najpiękniejsze chwile mojego życia.

Ludzie bogaci myślą  że ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Ludzie bogaci myślą, że ludzie biedni nie mają nic. Lecz tak nie jest. Ludzie biedni często mają miłość, której brak bogatym. A to jest prawdziwe bogactwo

Potrzebuję usłyszeć  że chcesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Potrzebuję usłyszeć, że chcesz mnie, że wierzysz we mnie tak ślepo. Muszę wiedzieć, że przede mną brzeg jest nawet jeśli ma być daleko.

Nie szukam kogoś  do kogo będę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Nie szukam kogoś, do kogo będę mogła zadzwonić o trzeciej w nocy. O trzeciej w nocy ten ktoś ma leżeć obok mnie. I w żadnym wypadku nie czekać na telefon.

Jeśli ona jest niesamowita  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2014

Jeśli ona jest niesamowita, nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa, nie będzie niesamowita. Jeżeli jest warta Twoich wysiłków, nie poddasz się. Jeśli się poddasz, wtedy jest jasne, że to Ty nie jesteś jej wart

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV