głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd On długo patrzył jej w oczy a potem przyciągnął czule do siebie i pocałował. Długi namiętny pocałunek powiedział więcej niż wszelkie wyjaśnienia. najlepsze co m

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
On długo patrzył jej w oczy a potem przyciągnął czule do siebie i pocałował. Długi namiętny pocałunek powiedział więcej niż wszelkie wyjaśnienia.
On długo patrzył jej w oczy  a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

On długo patrzył jej w oczy, a potem przyciągnął czule do siebie i pocałował. Długi, namiętny pocałunek powiedział więcej niż wszelkie wyjaśnienia.

najlepsze co możesz mieć od życia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 grudnia 2014

najlepsze co możesz mieć od życia, to kogoś, kto Cię kocha taką jaką jesteś. W dobrym czy złym nastroju, ładną czy brzydką, jaką byś nie była. Z taką osobą warto być.

Bądź silna  wytycz granice. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Bądź silna, wytycz granice. Nie ufaj ludziom, bo i tak Cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją Twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni Cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, zbyt radosna, zbyt entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli.

Bo czasem sama siebie nie potrafię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Bo czasem sama siebie nie potrafię zrozumieć. Gubię się w tym świecie. Czasami nie rozumiem słów, które zostały wypowiedziane w moim kierunku. Czasami płaczę bez powodu, tak samo jest ze śmiechem. Nie znam siebie. Cały czas poznaję się na nowo.

Ale w życiu często TRZEBA być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Ale w życiu często TRZEBA być egoistą. To jest TWOJE życie, nie ludzi Cię otaczających, nie można w kółko patrzeć jak czują się inni. W Twoim życiu Ty musisz się czuć najlepiej.

Nie można kochać delikatnie i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Nie można kochać delikatnie i nie można rozstać się delikatnie. Nie wierzę w tak zwane rozstanie z klasą. Tam, gdzie jedna strona cierpi, nie ma mowy o delikatności.

Nie odchodź   mówię to  ponieważ... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Nie odchodź - mówię to, ponieważ nie chcę Cię stracić, i chcę abyś zrozumiał, że jesteś dla mnie najważniejszy i że to dla Ciebie właśnie żyję.

Gdybyśmy nie mieli siebie  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2014

Gdybyśmy nie mieli siebie, nie mielibyśmy nic. teraz wszystko pokładam w Tobie, swoje marzenia, plany, przyszłość. teraźniejszość jest już nasza..

Pokaż facetowi  że masz go w dupie.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2014

Pokaż facetowi, że masz go w dupie. Umiej żyć bez niego i być przy tym tak samo szczęśliwa jak z nim. Nie dawaj mu nic, a dostaniesz wszystko.

teraz będzie już tylko dobrze. i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

teraz będzie już tylko dobrze. i gdyby się mnie ktoś zapytał czy jestem szczęśliwa, powiedziałabym, że jak cholera. gdyby zapytał czy jestem szczęściarą, powiedziałabym, że nie mam co do tego wątpliwości. a gdyby zapytał dlaczego tak myślę, powiedziałabym, żeby popatrzył na mnie i na Ciebie.

Oddać komuś serce to czasem za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Oddać komuś serce to czasem za mało. Niektórzy są tak ślepi że wypadałoby im oddać swoje oczy by dostrzegli skarb który mają obok.

Siedząc w nocy na parapecie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za mną. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem: Brakuje mi jej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV