głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd życie to skurwiel ze swoimi trzyma sztamę jak masz miękkie serce to obyś dupy nie miał szklanej. nic nie warte znajomości po czasie tracą wartość u mnie z ludźm

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
życie to skurwiel ze swoimi trzyma sztamę jak masz miękkie serce to obyś dupy nie miał szklanej.
życie to skurwiel  ze swoimi trzyma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 listopada 2014

życie to skurwiel, ze swoimi trzyma sztamę, jak masz miękkie serce, to obyś dupy nie miał szklanej.

nic nie warte znajomości po czasie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 listopada 2014

nic nie warte znajomości po czasie tracą wartość, u mnie z ludźmi, jak z rapem - nie ilość, tylko jakość.

Ty beze mnie marzniesz  ja bez Ciebie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 listopada 2014

Ty beze mnie marzniesz, ja bez Ciebie nie istnieję, dam Ci moje ciepło, którym z miejsca Cię ogrzeję, chcę być Twoim cieniem, robić z Tobą mnóstwo rzeczy, życie z Tobą przeżyć, możesz ufać mi i wierzyć.

Obiecaj  że jak będziesz chciał... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 listopada 2014

Obiecaj, że jak będziesz chciał odejść to odejdziesz. Tak zwyczajnie, bez zbędnych przedstawień. Że pójdziesz w cholerę i już się nigdy nie zobaczymy, że pozwolisz mi zapomnieć i każde z nas ułoży sobie wszystko od nowa. Nie wracaj na moment i nie rujnuj mi życia. Po prostu idź i wyrwij się z mojego serca. Raz na zawsze, bez dodatkowego bólu i łez.

W ciągu kilku sekund posypał mi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 listopada 2014

W ciągu kilku sekund posypał mi się cały świat. Calusieńki świat legł w gruzach. Teraz już nie mam chęci do życia. Teraz już nie mam tak naprawdę po co żyć.

A wspomnienia? Wspomnienia powinny... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 listopada 2014

A wspomnienia? Wspomnienia powinny być zamykane jak klejnoty w wielkiej szkatule o nazwie 'przeszłość', do której będziesz zaglądać tylko 'od święta'.

Zrozumiałam  że to co było kiedyś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 listopada 2014

Zrozumiałam, że to co było kiedyś, nie ma szans wrócić już nigdy więcej. Zrozumiałam, że pomimo wszystko warto walczyć o to, czego potrzebujemy, co kochamy, bo gdy choć raz się poddamy odkładając przy tym wszystko to, bez czego tak na prawdę już nigdy nie będziemy w stanie żyć normalnie, stracimy to na zawsze. Zrozumiałam, że w życiu bywają upadki, przez które każdy z nas skreśla z życia to co ma, ale wiecie co? Każdy z nas popełnia błędy, których mimo to nie będę żałować nigdy, które może zostawiają w sercu czy na nim głębokie blizny, które nie znikną nigdy, ale.. dziś zostawmy je za sobą, zostawmy je gdzieś daleko, i żyjmy tym co mamy, tymi których mamy.

Nie każdy koleś w rurkach to gej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 listopada 2014

Nie każdy koleś w rurkach to gej, blondynka nie musi być idiotką, a facet bujający się w dresach nie ma napisanego na czole, że każdemu chcę wpierdolić. Nie wszyscy narkomani pochodzą z patologicznych rodzin, nie każdy bezdomny jest alkoholikiem... Widzisz? To, że się uśmiecham wcale nie oznacza, że jestem szczęśliwa.

Gdy komuś naprawdę zależy to nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 listopada 2014

Gdy komuś naprawdę zależy to nie pozwala odejść osobie, która wiele dla niego znaczy. Nie jest co do niej obojętny, tęskni, żałuje, walczy. Nie jest Tobą.

Chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 listopada 2014

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

Najtrudniej traci się coś  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 listopada 2014

Najtrudniej traci się coś, co dotąd powoływało nas do życia. Coś, co powodowało na twarzy uśmiech. Rzecz, do której się przywiązaliśmy i człowieka na którym nam zależało.

Często bywa tak  że jedno z dwojga... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 listopada 2014

Często bywa tak, że jedno z dwojga przyjaciół się zakochuje w tym drugim. Ale czasem bywa też tak, że oboje czują to samo, a wtedy powstaje związek idealny, oparty na miłości i przyjaźni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV