głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Oddać komuś serce to czasem za mało. Niektórzy są tak ślepi że wypadałoby im oddać swoje oczy by dostrzegli skarb który mają obok. Siedząc w nocy na parapecie z

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Oddać komuś serce to czasem za mało. Niektórzy są tak ślepi że wypadałoby im oddać swoje oczy by dostrzegli skarb który mają obok.
Oddać komuś serce to czasem za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Oddać komuś serce to czasem za mało. Niektórzy są tak ślepi że wypadałoby im oddać swoje oczy by dostrzegli skarb który mają obok.

Siedząc w nocy na parapecie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za mną. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem: Brakuje mi jej.

Dobrze jak ludzie w związku się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Dobrze jak ludzie w związku się czasami kłócą. Lepsze to niż obojętność, niż machnięcie ręką na problemy i udawanie, że nic się nie dzieję. Gdy się kłócicie to znaczy, że obojgu Wam zależy, że to wszystko jeszcze ma dla Was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

Lubił nie dawać znaku życia i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 grudnia 2014

Lubił nie dawać znaku życia i zostawiać ją samą na długi czas, mając wyjebane na wszystko co z nią związane, później wracać i mówić puste przepraszam, upierając się przy kocham, które działało na nią jak lekarstwo.

Są takie rzeczy  które wolałabym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 grudnia 2014

Są takie rzeczy, które wolałabym żeby się nigdy nie wydarzyły, ale musisz je zaakceptować. Rzeczy, których nie chcesz znać, ale musisz się ich uczyć. I są ludzie, bez których nie możesz żyć, ale czasem musisz pozwolić im odejść.

Kobieta może w każdej chwili i z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu przywołać każde wydarzenie z przeszłości bez względu na czasowy i przestrzenny dystans, zmodyfikować je, wyolbrzymić, upiększyć, albo całkowicie przerobić, aby pokazać mężczyźnie, że jest albo był: nieczuły, uparty, tępy, oszukańczy, że się mylił lub/i jest niedorozwiniętym umysłowo idiotą

Mimo tego wszystkiego musisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

Mimo tego wszystkiego musisz pamiętać, że Cię kocham. Mogę wstawać rano i robić ci śniadanie, mogę dotykać z czułością twoich dłoni, mogę na ciebie patrzeć i nie mówić nic, mogę być, a potem znikać, jeżeli nie chcesz czuć przy sobie mojej obecności. Mogę stać w deszczu i całować twoje usta, raz gorące, raz zimne i myśleć o tym, o czym myślisz. Mogę patrzeć wciąż w tę samą stronę, co ty lub patrzeć w przeciwnym kierunku i mówić ci, co się dzieje po drugiej stronie. Mogę opowiadać ci historie, które we mnie mieszkają i malować maki na ścianach przez cały tydzień i zamalowywać je po twoim powrocie, jeśli nie przypadną ci do gustu. Wszystko jest kwestią smaku, chwili, sposobu patrzenia  wykorzystaj to wszystko jak możesz, bo za sekundę wszystko może się zmienić i nigdy już nie zobaczysz cienia mojej sylwetki na ścianie. Bierz mnie garściami, oddychaj moim powietrze i nie patrz mi zbyt głęboko w oczy, bo każdy kolejny rozbitek jest tam zupełnie sam i nikt mu nie pomaga, gdy tonie z uśmiechem na twarzy.

To nie jest tak  że go nie kocham.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

To nie jest tak, że go nie kocham. Kocham go, kochałam i kochać będę. Był częścią mnie, zawsze nią będzie, mimo tego co się między nami stało, mimo tego że oboje zjebaliśmy. On zawsze będzie i jest kimś ważnym w moim życiu, zawsze, bez względu na wszystko.

chciałabym wreszcie wyrzucić z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

chciałabym wreszcie wyrzucić z siebie wszystko to co boli. chciałabym powiedzieć Ci, co tak na serio czuję, że to Ty od pewnego czasu jesteś najważniejszym szczegółem, w tym pieprzonym życiu. że jeszcze nikt nie zamieszał mi tak w sercu i nikogo ust nie pragnęłam tak bardzo jak twoich. wiem jak jest, ja jestem tu a Ty tam, chociaż dzieli nas tak wiele to coś jednak cholernie przyciąga, z każdym dniem coraz bardziej.. to boli. boli mnie świadomość, że może pewnego dnia staniesz się tylko jednym, z tych jebanych snów, że pewnego dnia podziękujesz za wszystko i odejdziesz bez wyjaśnień.

Zapytali się mnie czy żałuje  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

Zapytali się mnie czy żałuje, że go poznałam.. Zastanowiłam się i odrzekłam: Nie. Gdyby nie on, nie zaznałabym tej chwili szczęścia, śmiechu i innych rzeczy, które teraz wspominam z uśmiechem. Mimo że się nacierpiałam  nie żałuję.

W jednej chwili stoisz na  zdawałoby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

W jednej chwili stoisz na, zdawałoby się, pewnym gruncie i wiesz, że możecie ufać sobie bez reszty, a w drugiej, z powodu jednej uwagi, ten grunt usuwa Ci się spod nóg i zostajesz nagle zawieszona w powietrzu..

Nigdy nie stałam się bezsilna przez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

Nigdy nie stałam się bezsilna przez przypadek. Traciłam wszystkie siły na podstawie Twoich kłamst i pustych obietnic, które nie miały żadnego pokrycia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV