głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie odchodź mówię to ponieważ nie chcę Cię stracić i chcę abyś zrozumiał że jesteś dla mnie najważniejszy i że to dla Ciebie właśnie żyję. Gdybyśmy nie mieli si

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie odchodź mówię to ponieważ nie chcę Cię stracić i chcę abyś zrozumiał że jesteś dla mnie najważniejszy i że to dla Ciebie właśnie żyję.
Nie odchodź   mówię to  ponieważ... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2014

Nie odchodź - mówię to, ponieważ nie chcę Cię stracić, i chcę abyś zrozumiał, że jesteś dla mnie najważniejszy i że to dla Ciebie właśnie żyję.

Gdybyśmy nie mieli siebie  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2014

Gdybyśmy nie mieli siebie, nie mielibyśmy nic. teraz wszystko pokładam w Tobie, swoje marzenia, plany, przyszłość. teraźniejszość jest już nasza..

Pokaż facetowi  że masz go w dupie.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 grudnia 2014

Pokaż facetowi, że masz go w dupie. Umiej żyć bez niego i być przy tym tak samo szczęśliwa jak z nim. Nie dawaj mu nic, a dostaniesz wszystko.

teraz będzie już tylko dobrze. i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

teraz będzie już tylko dobrze. i gdyby się mnie ktoś zapytał czy jestem szczęśliwa, powiedziałabym, że jak cholera. gdyby zapytał czy jestem szczęściarą, powiedziałabym, że nie mam co do tego wątpliwości. a gdyby zapytał dlaczego tak myślę, powiedziałabym, żeby popatrzył na mnie i na Ciebie.

Oddać komuś serce to czasem za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Oddać komuś serce to czasem za mało. Niektórzy są tak ślepi że wypadałoby im oddać swoje oczy by dostrzegli skarb który mają obok.

Siedząc w nocy na parapecie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za mną. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem: Brakuje mi jej.

Dobrze jak ludzie w związku się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2014

Dobrze jak ludzie w związku się czasami kłócą. Lepsze to niż obojętność, niż machnięcie ręką na problemy i udawanie, że nic się nie dzieję. Gdy się kłócicie to znaczy, że obojgu Wam zależy, że to wszystko jeszcze ma dla Was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

Lubił nie dawać znaku życia i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 grudnia 2014

Lubił nie dawać znaku życia i zostawiać ją samą na długi czas, mając wyjebane na wszystko co z nią związane, później wracać i mówić puste przepraszam, upierając się przy kocham, które działało na nią jak lekarstwo.

Są takie rzeczy  które wolałabym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 grudnia 2014

Są takie rzeczy, które wolałabym żeby się nigdy nie wydarzyły, ale musisz je zaakceptować. Rzeczy, których nie chcesz znać, ale musisz się ich uczyć. I są ludzie, bez których nie możesz żyć, ale czasem musisz pozwolić im odejść.

Kobieta może w każdej chwili i z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

Kobieta może w każdej chwili i z każdego powodu przywołać każde wydarzenie z przeszłości bez względu na czasowy i przestrzenny dystans, zmodyfikować je, wyolbrzymić, upiększyć, albo całkowicie przerobić, aby pokazać mężczyźnie, że jest albo był: nieczuły, uparty, tępy, oszukańczy, że się mylił lub/i jest niedorozwiniętym umysłowo idiotą

Mimo tego wszystkiego musisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

Mimo tego wszystkiego musisz pamiętać, że Cię kocham. Mogę wstawać rano i robić ci śniadanie, mogę dotykać z czułością twoich dłoni, mogę na ciebie patrzeć i nie mówić nic, mogę być, a potem znikać, jeżeli nie chcesz czuć przy sobie mojej obecności. Mogę stać w deszczu i całować twoje usta, raz gorące, raz zimne i myśleć o tym, o czym myślisz. Mogę patrzeć wciąż w tę samą stronę, co ty lub patrzeć w przeciwnym kierunku i mówić ci, co się dzieje po drugiej stronie. Mogę opowiadać ci historie, które we mnie mieszkają i malować maki na ścianach przez cały tydzień i zamalowywać je po twoim powrocie, jeśli nie przypadną ci do gustu. Wszystko jest kwestią smaku, chwili, sposobu patrzenia  wykorzystaj to wszystko jak możesz, bo za sekundę wszystko może się zmienić i nigdy już nie zobaczysz cienia mojej sylwetki na ścianie. Bierz mnie garściami, oddychaj moim powietrze i nie patrz mi zbyt głęboko w oczy, bo każdy kolejny rozbitek jest tam zupełnie sam i nikt mu nie pomaga, gdy tonie z uśmiechem na twarzy.

To nie jest tak  że go nie kocham.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2014

To nie jest tak, że go nie kocham. Kocham go, kochałam i kochać będę. Był częścią mnie, zawsze nią będzie, mimo tego co się między nami stało, mimo tego że oboje zjebaliśmy. On zawsze będzie i jest kimś ważnym w moim życiu, zawsze, bez względu na wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV