głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Pamiętam do dziś jak postawiłeś mi ultimatum. Albo porzuce życie na chilloucie albo sie rozstaniemy. Wybrałam rozstanie bo powiedziałam sobie kiedyś że żaden ch

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Pamiętam do dziś jak postawiłeś mi ultimatum. Albo porzuce życie na chilloucie albo sie rozstaniemy. Wybrałam rozstanie bo powiedziałam sobie kiedyś że żaden chło
Pamiętam do dziś jak postawiłeś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 listopada 2014

Pamiętam do dziś jak postawiłeś mi ultimatum. Albo porzuce życie na chilloucie , albo sie rozstaniemy. Wybrałam rozstanie, bo powiedziałam sobie kiedyś, że żaden chłopak mnie nigdy nie zmieni. I wiesz co ? Nie żałuje, bo poznałam kogoś kto pokochał mnie taką jaką jestem.

   Jak długo się już znamy?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 listopada 2014

"- Jak długo się już znamy? -Cztery lata z wieloma dziurami pośrodku. - Jak brokat nadjedzony przez mole? - Jak dwoje ludzi, którzy nigdy nie chcieli wziąć na siebie żadnej odpowiedzialności- którzy chcieli mieć wszystko i nic nie dawać."

 Dla mnie byliśmy w układzie. Tak.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 listopada 2014

"Dla mnie byliśmy w układzie. Tak. Układ. To chyba najlepsze słowo. Nigdy nie byliśmy w związku. Spotkałem ją, dobrze mi się z nią rozmawiało, czułem się przy niej bezpiecznie, czułem łączącą nas nić porozumienia. Przytulaliśmy się, całowaliśmy się, mieliśmy seks. Bliskość fizyczna dla ludzi bez zobowiązań nie jest zobowiązująca. Powstała więź, tyle, że bez przywiązania. Ona nie może mnie zranić porzuceniem i odejściem. Ja nie złożyłem jej żadnych obietnic i odchodząc, nie muszę mieć poczucia winy. Mam z nią układ. Nie związek. Układ jest z natury hedonistyczny, nie ma w nim odpowiedzialności. I mało jest w nim zaufania. Po chwili zdałem sobie sprawę z paradoksu tej sytuacji. Nie było w moim życiu żadnej innej kobiety, której ufałem bardziej niż jej. Mimo to nigdy nie dążyłem do bycia w związku z nią."

Wszystko zdarza się tylko raz. I... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 listopada 2014

Wszystko zdarza się tylko raz. I nigdy nie wraca. Jeśli będziesz próbowała wskrzeszać przeszłe zdarzenia, ominiesz to, co ma się wydarzyć w następnej kolejności.

to musi być coś więcej niż chemia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 listopada 2014

to musi być coś więcej niż chemia, która napędza organizm. mamy serca, by kochać. uczucia, by móc je ranić. gdzieś pomiędzy tkankami i słowami jest dusza, która zmusza nas do pokonywania kolejnych granic.

Głupotą jest znikać z życia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 listopada 2014

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujecie. Możecie im zniszczyć życie.

Muszę pogodzić się z tym  że są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 listopada 2014

Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze.Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Czasami coś się psuje...  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 listopada 2014

Czasami coś się psuje... nie potrafimy się odnaleźć... zostaje nadzieja że będzie dobrze... że będzie lepiej... Bo będzie,prawda?

Każda życiowa porażka mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2014

Każda życiowa porażka mnie wzmocniła, każda łza mnie czegoś nauczyła. Mogę być wredna i złosliwa, ale wiem co dla mnie najlepsze i będę o to walczyć. Bo wiem, że najważniejsze to bym była szczęśliwa.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2014

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Chyba nigdy nie zapomnę Jego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2014

Chyba nigdy nie zapomnę Jego opiekuńczości, tej cholernie silnej troski o mnie. Gdy potrafił urwać się z każdej sytuacji, by tylko móc być ze mną. Praktycznie, mogłam Go mieć na zawołanie. Mogłam napisać, że tęsknię i chcę żeby przytulił. Mogłam stwierdzić, że cholernie mi źle i Go potrzebuję. Albo umieram, bo jakoś tak pusto zrobiło mi się bez Jego obecności. A On by był. Pojawiłby się chwilę później. Przytuliłby i powiedział, że jest i zawsze będzie. I znów by skłamał.

 jesteś bardzo wiele warta. gdyby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2014

`jesteś bardzo wiele warta. gdyby nie to, że trzeba ci to czasem przypominać to potrafiłabyś być szczęśliwa bez względu na gówno jakie cię otacza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV