głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Muszę pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze.Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem. Czasami coś się psu

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Muszę pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze.Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.
Muszę pogodzić się z tym  że są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 listopada 2014

Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze.Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Czasami coś się psuje...  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 listopada 2014

Czasami coś się psuje... nie potrafimy się odnaleźć... zostaje nadzieja że będzie dobrze... że będzie lepiej... Bo będzie,prawda?

Każda życiowa porażka mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2014

Każda życiowa porażka mnie wzmocniła, każda łza mnie czegoś nauczyła. Mogę być wredna i złosliwa, ale wiem co dla mnie najlepsze i będę o to walczyć. Bo wiem, że najważniejsze to bym była szczęśliwa.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2014

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Chyba nigdy nie zapomnę Jego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2014

Chyba nigdy nie zapomnę Jego opiekuńczości, tej cholernie silnej troski o mnie. Gdy potrafił urwać się z każdej sytuacji, by tylko móc być ze mną. Praktycznie, mogłam Go mieć na zawołanie. Mogłam napisać, że tęsknię i chcę żeby przytulił. Mogłam stwierdzić, że cholernie mi źle i Go potrzebuję. Albo umieram, bo jakoś tak pusto zrobiło mi się bez Jego obecności. A On by był. Pojawiłby się chwilę później. Przytuliłby i powiedział, że jest i zawsze będzie. I znów by skłamał.

 jesteś bardzo wiele warta. gdyby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2014

`jesteś bardzo wiele warta. gdyby nie to, że trzeba ci to czasem przypominać to potrafiłabyś być szczęśliwa bez względu na gówno jakie cię otacza.

chciałabym byś pokazał mi ile... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2014

chciałabym byś pokazał mi ile jesteś wart. co byłbyś w stanie dla mnie zrobić. czy jesteś nadal gotów poświęceń. nie skarbie, nie mówię tu o piwie pitym na czas - czekam na miłość, w którą niegdyś zwątpiłeś .

Chcę mieć z Tobą wspólne tematy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2014

Chcę mieć z Tobą wspólne tematy, wspólne miejsca. Mówić Ci słowa płynące prosto z serca. Szeptac Ci do ucha i tulić czule. Mówic Jaki jestes tak wogóle. Pokochac i mieć Cie dla siebie.Poczuć sie Jak w raju. Poczuc sie jak w niebie !

Każdy w życiu posiadał człowieka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2014

Każdy w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go cholernie dziwna więź. Nie było to uczucie - absolutnie!Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne "coś", czego nigdy nie da się zapomnieć.

Jestem jedną z tych wariatek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2014

Jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia. Mam nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu. Jeśli zdradzisz się wścieknę. Możesz mnie nazwać idiotką, możesz zrównać z ziemią, zdeptać moje serce, ale ja i tak się podniosę aby skopać ci tyłek.

Albo Ci zależy  albo nie. Po środku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2014

Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z kolegą. Po środku to jest takie wiesz, lubię Cie, ale tak na prawdę to mam Cię w dupie.

Kątem oka zawsze na niego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2014

Kątem oka zawsze na niego spoglądała kiedy przechodził obok. Nie potrafiła nie spojrzeć na niego kiedy był blisko. Czuła wtedy jakby jej serce miało zaraz wybuchnąć. Nie potrafiła i nie chciała zataić tych wszystkich emocji jakie odczuwała kiedy na nią patrzył. Nie potrafiła się tego wszystkiego oduczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV