głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd ˇ Najpiękniejsza jest ta pewność że będzie jutro za tydzień miesiąc i za całe życie. Ta możliwość snucia planów bo wiesz że już nic was nie rozdzieli. Bo tutaj

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
ˇ Najpiękniejsza jest ta pewność że będzie jutro za tydzień miesiąc i za całe życie. Ta możliwość snucia planów bo wiesz że już nic was nie rozdzieli.
ˇ Najpiękniejsza jest ta pewność... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2014

ˇ Najpiękniejsza jest ta pewność, że będzie jutro, za tydzień, miesiąc i za całe życie. Ta możliwość snucia planów, bo wiesz, że już nic was nie rozdzieli.

Bo tutaj nic nie jest normalne. Nigdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2014

Bo tutaj nic nie jest normalne. Nigdy nie było. Bo tutaj siedzi się na ławce o 3.40 nad ranem i paląc papierosy rozmyśla nad swoim życiem. Związki zawsze mają swój koniec, a obietnice okazują się być ch_ja warte. Bo tutaj nikt już nie pamięta kiedy ostatnio poczuł do kogoś coś innego niż pożądanie, bo tutaj prawie każdy z każdym spał i każdy myśli o śmierci przynajmniej raz dziennie. Dlatego tacy jesteśmy. Bo tutaj tak jest.

Była szczęśliwa. Tak zwyczajnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2014

Była szczęśliwa. Tak zwyczajnie, radośnie szczęśliwa. Miała blisko, tuż pod dłonią, bijące mocno i równo serce mężczyzny, którego kochała i które biło tylko dla niej. Czy trzeba czegoś więcej?

 W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2014

"W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć.

krzyknij  rzuć telefonem o ścianę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2014

krzyknij, rzuć telefonem o ścianę, poszarp mną... zrób cokolwiek, zareaguj. tylko nie milcz - bo robiąc to, sprawiasz, że przestaję wierzyć, że kiedykolwiek Ci zależało.

Dlaczego starsi w kółko powtarzają... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2014

Dlaczego starsi w kółko powtarzają że nastolatki są zmienne ... przecież gdy pokłócę się z Nim jestem wściekła i płacze, gdy nie mam co robić najnormalniej w świecie się nudzę, gdy mam dość siedzenia przed kompem chcą mnie wysłać do psychiatry bo pewnie coś jest 'nie tak', gdy mam głupawkę z przyjaciółką śmieje się do łez, gdy wracam wesolutka z imprezy myślą że jestem naćpana, gdy w szkole dostane banie po prostu unikam kontaktu wzrokowego z mamą, gdy chcę pomyśleć i złapać oddech siedzę sama w pokoju, a gdy mam czasem ochotę pobyć z rodzina idę z nimi na spacer.. Przecież to takie proste ... humory zależą od otaczającego nas świata i ludzi

ˇ Czasami trzeba przejść przez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 listopada 2014

ˇ Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu, ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to, kim jesteśmy.

Jeśli kocha to : poczeka   wybaczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 listopada 2014

Jeśli kocha to : poczeka , wybaczy , zrozumie , zawsze znajdzie dla ciebie czas , nigdy nie nazwie cie w wulgarny sposób . A jeśli nie umie dotrzymać tego , to nie jest żadnej warty .

Czasami zamykam się w sobie i nikt i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

Czasami zamykam się w sobie i nikt i nic nie może do mnie dotrzeć. Dlaczego? Już taka jestem. Jedna przykra chwila albo jedno przykre słowo wystarczy bym znów stała się niedostępna. To taka moja własna broń, wiem, może zbyt często jej używam, ale może zbyt często jej potrzebuję ? Nasuwa się pytanie 'Czemu tego nie zmienię ?' Bo nie chcę . Nikt nie jest idealny a ta cecha idealnie do mnie pasuje..

Ludzie  którzy twierdzą  że są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

Ludzie, którzy twierdzą, że są źli, zwykle nie są gorsi od reszty.To ludzi, którzy twierdzą, że są dobrzy lub w jakimś sensie lepsi od innych, należy się wystrzegać.

wiesz kiedy naprawdę kochasz ?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia , a Ty nadal dzwonisz . Kiedy powoduje , że po Twojej twarzy spływają łzy , a Ty nadal chcesz z nim być . Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano.

moze za często do niego dzwoniłam.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

moze za często do niego dzwoniłam. może powiedziałam mu za wiele o sobie. moze popełniłam ten błąd, koszmarny błąd, przytulania się do niego w środku nocy i słuchania, jak oddycha. może pozwoliłam sobie za bardzo przy nim odpoczywać. może po raz pierwszy w życiu od czegoś sie uzależniłam

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV