głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Po raz ostatni trzymam Cię za rękę dziś to dziś ale jutro beze mnie. Co jest? Proszę nie płacz uśmiechnij się zanim powiemy sobie żegnaj. chamski zajarany złośl

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Po raz ostatni trzymam Cię za rękę dziś to dziś ale jutro beze mnie. Co jest? Proszę nie płacz uśmiechnij się zanim powiemy sobie żegnaj.
Po raz ostatni trzymam Cię za rękę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 listopada 2014

Po raz ostatni trzymam Cię za rękę, dziś to dziś, ale jutro beze mnie. Co jest? Proszę nie płacz, uśmiechnij się, zanim powiemy sobie żegnaj.

chamski zajarany złośliwy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

chamski, zajarany, złośliwy,nieumiejący okazywać uczuć, nietolerancyjny, zimny, bezwzględny, niezważający na nic i na nikogo, okropny, zły, kocham Cię.

Rano otwieram oczy patrzę na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Rano otwieram oczy, patrzę na telefon, 0 wiadomości, 0 nieodebranych połączeń, niby jesteś i niby jesteś ze mną, a nie wiem co się z Tobą dzieje.

Tak bardzo za Tobą tęsknie. Nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Tak bardzo za Tobą tęsknie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo chciałabym wrócić. Ale boję się. Po prostu jestem ku.rwa przerażona.A doświadczenie nauczyło mnie, że jeżeli ktoś raz złamał nasze zaufanie,zawiódł nas, po prostu wbił nóż plecy - to należy powiedzieć mu 'spierdalaj'. Dlatego przepraszam. Nie potrafię inaczej.

Bądź silna wytycz granice nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Idziesz z kimś wydawało by się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Idziesz z kimś, wydawało by się z kimś najważniejszym, przez swoje życie, nagle stajecie na rogu dobrze znanej wam ulicy, bo przecież chodzicie tędy co dzień, jednak okazuje się, że każde z was chce iść w inną stronę i jeśli żadne z was nie poświęci swojej dumy i swojego ego, to wszystko co tworzyliście rozpieprzy się od tak. Jedno małe nieporozumienie dotyczące dalszej drogi, jest w stanie skreślić tak po prostu skreślić wszystkie wasze wspólnie spędzone dni.

No dalej. Przeproś mnie udawaj że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

No dalej. Przeproś mnie, udawaj, że żałujesz. Będziemy sprawiać wrażenie udanego związku, wszyscy będą nam zazdrościć. Nikt nie dowie się, że wewnętrznie dzielą nas kilometry nie do pokonania.

To nie jest tak że mam Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

To nie jest tak, że mam Cię gdzieś. Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem, udaję, że nie zwracam na Ciebie uwagi, próbuję Cię nie zauważać, ignoruję Twój wzrok, staram się o Tobie nie myśleć, nie wiążę z Tobą żadnych nadziei, Twoje 'cześć' zlewam jak nigdy dotąd, a w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć, bo Cię kocham .

Trudno czekać na coś co wiesz że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Trudno czekać na coś,co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, ale jeszcze trudniej zrezygnowac, gdy wiesz , że to wszystko czego pragniesz.

Dużym problemem większości ludzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się być idealna .

dlaczego mi się zawsze musi coś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

dlaczego mi się zawsze musi coś zjebać, no dlaczego? nie mogę być szczęśliwa, tak po prostu bez żadnych problemów. najchętniej to bym poszła sobie gdzieś daleko. może wtedy by było lepiej? bez ludzi którzy mnie ranią, bez szkoły która mnie męczy, bez miasta które mnie dusi..

Piję to prawda. Nie byłam od roku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Piję, to prawda. Nie byłam od roku u fryzjera, a moje paznokcie są nierówne. Nie rozstaję się z paczką L&M i mam dziurawe rajstopy. Tak, kochałam go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV