głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd ˇ Czasami trzeba przejść przez piekło aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
ˇ Czasami trzeba przejść przez piekło aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to
ˇ Czasami trzeba przejść przez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 listopada 2014

ˇ Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu, ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to, kim jesteśmy.

Jeśli kocha to : poczeka   wybaczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 listopada 2014

Jeśli kocha to : poczeka , wybaczy , zrozumie , zawsze znajdzie dla ciebie czas , nigdy nie nazwie cie w wulgarny sposób . A jeśli nie umie dotrzymać tego , to nie jest żadnej warty .

Czasami zamykam się w sobie i nikt i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

Czasami zamykam się w sobie i nikt i nic nie może do mnie dotrzeć. Dlaczego? Już taka jestem. Jedna przykra chwila albo jedno przykre słowo wystarczy bym znów stała się niedostępna. To taka moja własna broń, wiem, może zbyt często jej używam, ale może zbyt często jej potrzebuję ? Nasuwa się pytanie 'Czemu tego nie zmienię ?' Bo nie chcę . Nikt nie jest idealny a ta cecha idealnie do mnie pasuje..

Ludzie  którzy twierdzą  że są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

Ludzie, którzy twierdzą, że są źli, zwykle nie są gorsi od reszty.To ludzi, którzy twierdzą, że są dobrzy lub w jakimś sensie lepsi od innych, należy się wystrzegać.

wiesz kiedy naprawdę kochasz ?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do Ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia , a Ty nadal dzwonisz . Kiedy powoduje , że po Twojej twarzy spływają łzy , a Ty nadal chcesz z nim być . Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano.

moze za często do niego dzwoniłam.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2014

moze za często do niego dzwoniłam. może powiedziałam mu za wiele o sobie. moze popełniłam ten błąd, koszmarny błąd, przytulania się do niego w środku nocy i słuchania, jak oddycha. może pozwoliłam sobie za bardzo przy nim odpoczywać. może po raz pierwszy w życiu od czegoś sie uzależniłam

Po raz ostatni trzymam Cię za rękę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 listopada 2014

Po raz ostatni trzymam Cię za rękę, dziś to dziś, ale jutro beze mnie. Co jest? Proszę nie płacz, uśmiechnij się, zanim powiemy sobie żegnaj.

chamski  zajarany  złośliwy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

chamski, zajarany, złośliwy,nieumiejący okazywać uczuć, nietolerancyjny, zimny, bezwzględny, niezważający na nic i na nikogo, okropny, zły, kocham Cię.

Rano otwieram oczy  patrzę na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Rano otwieram oczy, patrzę na telefon, 0 wiadomości, 0 nieodebranych połączeń, niby jesteś i niby jesteś ze mną, a nie wiem co się z Tobą dzieje.

Tak bardzo za Tobą tęsknie. Nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Tak bardzo za Tobą tęsknie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo chciałabym wrócić. Ale boję się. Po prostu jestem ku.rwa przerażona.A doświadczenie nauczyło mnie, że jeżeli ktoś raz złamał nasze zaufanie,zawiódł nas, po prostu wbił nóż plecy - to należy powiedzieć mu 'spierdalaj'. Dlatego przepraszam. Nie potrafię inaczej.

Bądź silna  wytycz granice  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Idziesz z kimś  wydawało by się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Idziesz z kimś, wydawało by się z kimś najważniejszym, przez swoje życie, nagle stajecie na rogu dobrze znanej wam ulicy, bo przecież chodzicie tędy co dzień, jednak okazuje się, że każde z was chce iść w inną stronę i jeśli żadne z was nie poświęci swojej dumy i swojego ego, to wszystko co tworzyliście rozpieprzy się od tak. Jedno małe nieporozumienie dotyczące dalszej drogi, jest w stanie skreślić tak po prostu skreślić wszystkie wasze wspólnie spędzone dni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV