głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kochała go mimo wad. Akceptowała nawet to iż jest narkomanem zwyczajnym ćpunem. Jego uśmiech doskonale zakrywał wszystkie wady a blask oczu z rozszerzonymi źren

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kochała go mimo wad. Akceptowała nawet to iż jest narkomanem zwyczajnym ćpunem. Jego uśmiech doskonale zakrywał wszystkie wady a blask oczu z rozszerzonymi źrenica
Kochała go mimo wad. Akceptowała... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Kochała go mimo wad. Akceptowała nawet to, iż jest narkomanem, zwyczajnym ćpunem. Jego uśmiech doskonale zakrywał wszystkie wady, a blask oczu, z rozszerzonymi źrenicami zabijał ból, władający nią od środka, na samą myśl o tym, jak bardzo się niszczy.

Odpuściła go sobie  ale po pewnym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Odpuściła go sobie, ale po pewnym czasie uświadomiła sobie, że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym, zranionym serduszku taka mała iskierka - iskierka nadziei.

Gdy nie miałam  podzielił się. Gdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Gdy nie miałam, podzielił się. Gdy cierpiałam, wysłuchał. Gdy nie rozumiałam, wytłumaczył. Gdy płakałam, otarł łzy. Gdy zostałam, poczekał. Gdy zawiodłam, wybaczył. Gdy podziękowałam, zapytał: `za co?`

Będę księżniczką  jeśli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Będę księżniczką, jeśli wcześniej się nie wkurwię i nie wyląduję gdzieś na mieście,w jakimś klubie z kimś kto również lubi pić.

Często najlepszym wyjściem z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Często najlepszym wyjściem z sytuacji, jest po prostu pogodzenie się z rzeczywistością. Walka nie ma najmniejszego sensu, gdy ktoś zamiast serca, posiada kamień.

Choć tak bardzo go kochała... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Choć tak bardzo go kochała, wiedziała, że ludzie tacy jak on się nie zmieniają. Odpuściła go sobie. Starała się żyć normalnie, mimo że z tęsknoty pękło jej serce.

Dam Ci radę na przyszłość. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Dam Ci radę na przyszłość. Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

Nieważne co mówią inni. Pieprz to.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Nieważne co mówią inni. Pieprz to. Ludzie zawsze gadają, szczególnie Ci,którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty. Miej gdzieś zdanie społeczeństwa. To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tą, którą jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Jest ciężko. Ale on przynajmniej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2014

Jest ciężko. Ale on przynajmniej jest szczęśliwy. Przynajmniej żyje i ma się dobrze. Kocham go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego wszystkie marzenia... Tylko nie chcę się temu przyglądać.

W sercu każdego z nas to samo tętno... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 października 2014

W sercu każdego z nas to samo tętno tętni, jedni mają hajs, drudzy są wkurwieni i biedni wciąż, ja mam tu dom, którego nie da Ci pośrednik, na każdej kartce i każdej pętli - wierz mi! - Każde

Jeżeli Ci na kimś zależy   to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 października 2014

Jeżeli Ci na kimś zależy - to akceptujesz go w pełni ze wszystkimi wadami i zaletami i wówczas dana osoba staje się takim właśnie ideałem kimś, dla kogo warto żyć.

zaufanie. bez zaufania nie stworzysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2014

zaufanie. bez zaufania nie stworzysz niczego. ani przyjaźni , ani miłości ani żadnej nawet najmniejszej więzi. jest ona nieodłącznym składnikiem naszego życia , do którego nie ma instrukcji. jednak mimo tego , powinniśmy wiedzieć że jeśli raz je stracimy , potem - możemy już w ogóle jego nie odzyskać lub odzyskać na nowo, lecz bez najważniejszej części. będzie, jednak z pewną widoczną pustką. będzie niepełne i nie do końca obecne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV