głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jestem samolubna niecierpliwa i trochę zagubiona. Popełniam błędy tracę panowanie i czasami robię się nieznośna. Ale do cholery jeśli nie możesz ze mną wytrzyma

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jestem samolubna niecierpliwa i trochę zagubiona. Popełniam błędy tracę panowanie i czasami robię się nieznośna. Ale do cholery jeśli nie możesz ze mną wytrzymać
Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę zagubiona. Popełniam błędy, tracę panowanie i czasami robię się nieznośna. Ale, do cholery, jeśli nie możesz ze mną wytrzymać w moje najgorsze dni, bez wątpienia nie zasługujesz też na mnie w moje najlepsze.

Problem w tym  że wszyscy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Problem w tym, że wszyscy porównują jednych do drugich, co odbiera ludziom indywidualność. Nie powinno tak być ! Każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju i powinien o tym wiedzieć! Nikogo nie powinno porównywać się do drugiego człowieka mimo szczerych intencji, to odbiera pewność siebie a nie motywuje!

Nieważne czy inni widzą nas jako... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nieważne czy inni widzą nas jako ładnych, szczupłych, czy mądrych, jeśli my sami siebie nienawidzimy, czyjeś zdanie niczego nie zmieni.

Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości.

Nie żyję po to  by spełniać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nie żyję po to, by spełniać oczekiwania innych! Robię to, co chce, a jeśli ktoś tego nie akceptuje to wie, gdzie są drzwi, ewentualnie mogę mu pokazać

Nieważne jak moc­no bi­jesz  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nieważne jak moc­no bi­jesz, ale jak dużo jes­teś w sta­nie znieść i na­dal iść do przo­du. Tak pow­sta­je zwy­cięzca. Jeśli wiesz na co cię stać, rób to, na co cię stać. Ale mu­sisz być go­towy na ciosy.

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać, jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić tym, co jest. Tylko tak da się żyć. Bez wyniszczającej tęsknoty za nie wiadomo czym i stałego poczucia nienasycenia i pustki. Tylko tak można odepchnąć od siebie rozpacz i poczucie totalnej bezsilności.

Co mam napisać? Że czasami żadne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Co mam napisać? Że czasami żadne rozwiązania nie prowadzą ku lepszemu? Że czasem nie pozostaje nam nic innego, niż po prostu się pożegnać? Tylko jak to zrobić, kiedy serce z każdym uderzeniem wymawia Twoje imię?

Najgorzej jest wtedy  gdy piszesz z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Najgorzej jest wtedy, gdy piszesz z kimś codziennie, rozmawiasz godzinami, spotykacie się przywiązujesz się, ta osoba staje się najważniejsza i nagle chuj to wszystko strzela, a jego już nie ma. To przykre.

Przyjaźń   według mojej definicji... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 września 2015

Przyjaźń - według mojej definicji - zasadza się na dwóch rzeczach - powiedział nagle. - Szacunku i zaufaniu. Oba czynniki są niezbędne. I muszą działać w obie strony. Można do kogoś żywić głęboki szacunek, ale bez zaufania przyjaźń się rozpada

Odda mu swoje serce. Czy ma odwagę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 września 2015

Odda mu swoje serce. Czy ma odwagę podjąć takie ryzyko? Ale co innego jej pozostawało? Będzie siedzieć na kanapie i czekać, aż idealną miłość, idealną pracę, idealne życie dostanie od losu w prezencie? Skąd mogła wiedzieć, czy właśnie w tej chwili nie stoi przed nią szansa spełnienia marzenia o idealnej miłości? Meg Cabot  Nienasyceni

Przytul mnie. Niewykluczone  że pod... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 września 2015

Przytul mnie. Niewykluczone, że pod natłokiem nazbieranych przez ostatnie miesiące zmiennych uczuć, setek emocji i wszelkiej frustracji, nie powstrzymam kilku łez i pobrudzę Ci koszulkę tuszem. Wybacz mi po prostu, nic nie mów, udawaj, że nie zauważyłeś, pokaż, że nie ma to najmniejszego znaczenia. Daj mi kilka minut, tul mnie, muszę zebrać myśli, to jest ten moment w którym wymiotę ze swojego serca cały ten nazbierany kurz. Milcz, proszę, układam uczucia na półce, muszę dbać o precyzję. Kiedy będę gotowa, wyczujesz ten moment. Oddalę się, nie wysuwając z ramion, lecz na tyle by móc spojrzeć Ci w oczy. Wtedy przeproszę - bo nie kochałam, a obecnie zabijam nie tylko Twoją obecność w teraźniejszości, lecz także każde ze wspólnych spojrzeń. Nie kochałam, bo poznając wizytówkę Twojej duszy, mimowolnie Cię znienawidziłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV