głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie żyję po to by spełniać oczekiwania innych! Robię to co chce a jeśli ktoś tego nie akceptuje to wie gdzie są drzwi ewentualnie mogę mu pokazać Nieważne jak m

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie żyję po to by spełniać oczekiwania innych! Robię to co chce a jeśli ktoś tego nie akceptuje to wie gdzie są drzwi ewentualnie mogę mu pokazać
Nie żyję po to  by spełniać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nie żyję po to, by spełniać oczekiwania innych! Robię to, co chce, a jeśli ktoś tego nie akceptuje to wie, gdzie są drzwi, ewentualnie mogę mu pokazać

Nieważne jak moc­no bi­jesz  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nieważne jak moc­no bi­jesz, ale jak dużo jes­teś w sta­nie znieść i na­dal iść do przo­du. Tak pow­sta­je zwy­cięzca. Jeśli wiesz na co cię stać, rób to, na co cię stać. Ale mu­sisz być go­towy na ciosy.

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać, jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić tym, co jest. Tylko tak da się żyć. Bez wyniszczającej tęsknoty za nie wiadomo czym i stałego poczucia nienasycenia i pustki. Tylko tak można odepchnąć od siebie rozpacz i poczucie totalnej bezsilności.

Co mam napisać? Że czasami żadne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Co mam napisać? Że czasami żadne rozwiązania nie prowadzą ku lepszemu? Że czasem nie pozostaje nam nic innego, niż po prostu się pożegnać? Tylko jak to zrobić, kiedy serce z każdym uderzeniem wymawia Twoje imię?

Najgorzej jest wtedy  gdy piszesz z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Najgorzej jest wtedy, gdy piszesz z kimś codziennie, rozmawiasz godzinami, spotykacie się przywiązujesz się, ta osoba staje się najważniejsza i nagle chuj to wszystko strzela, a jego już nie ma. To przykre.

Przyjaźń   według mojej definicji... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 września 2015

Przyjaźń - według mojej definicji - zasadza się na dwóch rzeczach - powiedział nagle. - Szacunku i zaufaniu. Oba czynniki są niezbędne. I muszą działać w obie strony. Można do kogoś żywić głęboki szacunek, ale bez zaufania przyjaźń się rozpada

Odda mu swoje serce. Czy ma odwagę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 września 2015

Odda mu swoje serce. Czy ma odwagę podjąć takie ryzyko? Ale co innego jej pozostawało? Będzie siedzieć na kanapie i czekać, aż idealną miłość, idealną pracę, idealne życie dostanie od losu w prezencie? Skąd mogła wiedzieć, czy właśnie w tej chwili nie stoi przed nią szansa spełnienia marzenia o idealnej miłości? Meg Cabot  Nienasyceni

Przytul mnie. Niewykluczone  że pod... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 września 2015

Przytul mnie. Niewykluczone, że pod natłokiem nazbieranych przez ostatnie miesiące zmiennych uczuć, setek emocji i wszelkiej frustracji, nie powstrzymam kilku łez i pobrudzę Ci koszulkę tuszem. Wybacz mi po prostu, nic nie mów, udawaj, że nie zauważyłeś, pokaż, że nie ma to najmniejszego znaczenia. Daj mi kilka minut, tul mnie, muszę zebrać myśli, to jest ten moment w którym wymiotę ze swojego serca cały ten nazbierany kurz. Milcz, proszę, układam uczucia na półce, muszę dbać o precyzję. Kiedy będę gotowa, wyczujesz ten moment. Oddalę się, nie wysuwając z ramion, lecz na tyle by móc spojrzeć Ci w oczy. Wtedy przeproszę - bo nie kochałam, a obecnie zabijam nie tylko Twoją obecność w teraźniejszości, lecz także każde ze wspólnych spojrzeń. Nie kochałam, bo poznając wizytówkę Twojej duszy, mimowolnie Cię znienawidziłam.

Kiedy go poznałam wydawał się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Kiedy go poznałam wydawał się normalnym zwykłym facetem z przeciętną urodą, ale jak się później okazało stał się kimś dla mnie wyjątkowym.

Nie jestem dobrą przyjaciółką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Nie jestem dobrą przyjaciółką, ani dziewczyną. Nie będę pewnie dobrą żoną ani matką. Ale zawsze będę i jestem obok kiedy tego potrzebujesz.

Pocałunków każdego ranka i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jest najpiękniejsza.. Uśmiechu, kiedy będzie smutna, wybaczenia, kiedy narobi głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będziesz się na nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzi. A kiedy będzie tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, Twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko z nią.

Co się dzieje  gdy ukochany mówi do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Co się dzieje, gdy ukochany mówi do mnie "Wierzę w Ciebie", "Nie poddawaj się". Wtedy czuję coś piękniejszego niż samą miłość, niestety nie umiem tego opisać, ale dzięki temu pobudza się we mnie motywacja i chęć ducha walki, a przede wszystkim to, że nie mogę jego zawieźć i muszę dać z siebie wszystko. I gdy po tym wszystkim na jego twarzy pojawia się ten cudowny uśmiech, wtedy cieszę się, że mogłam to spowodować, bo przecież jego szczęście jest dla mnie najważniejsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV