głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To że pamięta i nawet gdy bardzo chce nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją myśli się kotlują serce pęka każdej nocy na nowo

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To że pamięta i nawet gdy bardzo chce nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją myśli się kotlują serce pęka każdej nocy na nowo ty
 Wiesz co jest najgorsze w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To, że pamięta i nawet gdy bardzo chce, nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją, myśli się kotlują, serce pęka każdej nocy na nowo, tylko dlatego, że pamiętamy. Pamięć nas zabija."

 To własnie rodzią ludzie w tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"To własnie rodzią ludzie w tym chaotycznym świecie(...): odchodzą, kiedy chcą. Znikają, wracają, potem znowu znikają. A Ty zostajesz z tym sam i musisz się jakoś pozbierać."

 Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawi się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem, kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych, którzy traktują Cie tylko jako jedną z opcji."

 Pokonaj złych ludzi swym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Pokonaj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić z równowagi. Jeśli są złośliwi, nie bądź złośliwy w zamian. Jeśli wściekły pies ugryzie Cię, a Ty ugryziesz go w odwecie, sam staniesz się psem..."

I wtedy zrozumiałem ważną rzecz:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

I wtedy zrozumiałem ważną rzecz: kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny. Jeśli prawdziwie ją kochaszm stanie się dla Ciebie wszystkim"

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę zagubiona. Popełniam błędy, tracę panowanie i czasami robię się nieznośna. Ale, do cholery, jeśli nie możesz ze mną wytrzymać w moje najgorsze dni, bez wątpienia nie zasługujesz też na mnie w moje najlepsze.

Problem w tym  że wszyscy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Problem w tym, że wszyscy porównują jednych do drugich, co odbiera ludziom indywidualność. Nie powinno tak być ! Każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju i powinien o tym wiedzieć! Nikogo nie powinno porównywać się do drugiego człowieka mimo szczerych intencji, to odbiera pewność siebie a nie motywuje!

Nieważne czy inni widzą nas jako... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nieważne czy inni widzą nas jako ładnych, szczupłych, czy mądrych, jeśli my sami siebie nienawidzimy, czyjeś zdanie niczego nie zmieni.

Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości.

Nie żyję po to  by spełniać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nie żyję po to, by spełniać oczekiwania innych! Robię to, co chce, a jeśli ktoś tego nie akceptuje to wie, gdzie są drzwi, ewentualnie mogę mu pokazać

Nieważne jak moc­no bi­jesz  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2015

Nieważne jak moc­no bi­jesz, ale jak dużo jes­teś w sta­nie znieść i na­dal iść do przo­du. Tak pow­sta­je zwy­cięzca. Jeśli wiesz na co cię stać, rób to, na co cię stać. Ale mu­sisz być go­towy na ciosy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV