głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Przestań karmić się tym co mówią inni. Idź przed siebie doświadczaj czuj oddychaj żyj zachwycaj się odczuwaj emocje i naucz się je nazywać. I mówić o nich. Prze

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Przestań karmić się tym co mówią inni. Idź przed siebie doświadczaj czuj oddychaj żyj zachwycaj się odczuwaj emocje i naucz się je nazywać. I mówić o nich. Przeży
Przestań karmić się tym  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2015

Przestań karmić się tym, co mówią inni. Idź przed siebie, doświadczaj, czuj, oddychaj, żyj, zachwycaj się, odczuwaj emocje i naucz się je nazywać. I mówić o nich. Przeżyj coś naprawdę, dogłębnie i tak jak chcesz Ty, a nie wszyscy dookoła. I przypomnij sobie o marzeniach z dzieciństwa, bo przecież je miałeś. Jeśli odważyłeś się je mieć, masz też wszystko, czego potrzeba, by je spełnić... Zacznij żyć, od teraz!

Wszystko w życiu jest tymczasowe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 października 2015

Wszystko w życiu jest tymczasowe, więc jeśli coś idzie dobrze, trzeba się cieszyć bo nie będzie trwać wiecznie, a jeśli coś idzie źle, nie martw się, to też nie będzie trwać w nieskończoność.

Miałeś już w życiu taki moment  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Miałeś już w życiu taki moment, w którym sam nie wiedziałeś co czujesz? Kiedy gubiłeś się w własnych myślach? Gdy kogoś Ci brakowało, ale wszystkich od siebie odrzucałeś?

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązywała.

Masz dosyć problemów i tych moich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Masz dosyć problemów i tych moich nałogów, wiem, że jesteś cierpliwa i przeklinasz tą chemię, ale trwasz jakoś przy mnie, no i trzymasz się dzielnie, wiem, że kochasz mnie szczerze - mówią to Twoje oczy.

Bo miłość to świadomość  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Bo miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś, kto przytrzyma za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie, a nie z kimś, kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi słowami: odchodzę!, to ja w takim razie wyjeżdżam!

Niektórzy mówią  że i tak nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.

Pięknie byłoby  gdyby móc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Pięknie byłoby, gdyby móc bezproblemowo zasypiać. Dobrze byłoby, kiedy myśli i marzenia, które kłębią się w głowie i nie pozwalają spać - nagle zniknęły.

Bardzo Cię podziwiam  jeżeli nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 października 2015

Bardzo Cię podziwiam, jeżeli nie tęsknisz za naszymi rozmowami, jeżeli w ogóle o tym nic nie myślisz, nie chciałbyś do tego wrócić i niczego Ci nie szkoda. Naprawdę podziwiam bo mi kurwa rozrywa serce

Wiesz  chciałabym teraz być z nim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 października 2015

Wiesz, chciałabym teraz być z nim pośród cichej nocy opustoszałego miasta. Znaleźć ukojenie w delikatnym odcieniu jego tęczówek i zdobyć się na ten gram odwagi, by powiedzieć mu prawdę o tym, co czuję. Poczuć ciepło jego warg na czole - znak tego, że zrozumiał. Obietnicę, iż nie zostawi mnie po raz kolejny.

 Ja mam kryzys permanentny. Jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. Jak każdy zneurotyzowany typ przeżywam momenty euforii. Im większa euforia, tym potem większy dół. Taka sinusioda, bez równowagi."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV