głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Dorastając uczymy się że nawet ta jedyna osoba po której byś sie nie spodziewał nigdy że Cię skrzywdzi prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał załamane serce pra

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Dorastając uczymy się że nawet ta jedyna osoba po której byś sie nie spodziewał nigdy że Cię skrzywdzi prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał załamane serce pra
Dorastając  uczymy się  że nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Dorastając, uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś sie nie spodziewał nigdy, że Cię skrzywdzi, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał załamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serce, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było złamane. Będziesz walczył ze swoim przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz uciekał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj, jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ kazde 60sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości której nie odzyskasz...

Nie chcę mieć idealnego chłopaka.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Nie chcę mieć idealnego chłopaka. Chcę tylko kogoś z kim będę mogla się wygłupiać, kogoś kto będzie mnie dobrze traktowal i KOCHAŁ najbardziej na świecie!

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na wszystko co Cię otacza i nie potrafisz zrozumieć o co bylo to zamieszanie. Nie interesuje Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłas, sama przyznaj.

Wiele spotkań  tysiące pocałunków... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2015

Wiele spotkań, tysiące pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Kilka kłótni, które nie potrafiły nas rozdzielić, które nas tylko wzmocniły.

Przestań karmić się tym  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2015

Przestań karmić się tym, co mówią inni. Idź przed siebie, doświadczaj, czuj, oddychaj, żyj, zachwycaj się, odczuwaj emocje i naucz się je nazywać. I mówić o nich. Przeżyj coś naprawdę, dogłębnie i tak jak chcesz Ty, a nie wszyscy dookoła. I przypomnij sobie o marzeniach z dzieciństwa, bo przecież je miałeś. Jeśli odważyłeś się je mieć, masz też wszystko, czego potrzeba, by je spełnić... Zacznij żyć, od teraz!

Wszystko w życiu jest tymczasowe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 października 2015

Wszystko w życiu jest tymczasowe, więc jeśli coś idzie dobrze, trzeba się cieszyć bo nie będzie trwać wiecznie, a jeśli coś idzie źle, nie martw się, to też nie będzie trwać w nieskończoność.

Miałeś już w życiu taki moment  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Miałeś już w życiu taki moment, w którym sam nie wiedziałeś co czujesz? Kiedy gubiłeś się w własnych myślach? Gdy kogoś Ci brakowało, ale wszystkich od siebie odrzucałeś?

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązywała.

Masz dosyć problemów i tych moich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Masz dosyć problemów i tych moich nałogów, wiem, że jesteś cierpliwa i przeklinasz tą chemię, ale trwasz jakoś przy mnie, no i trzymasz się dzielnie, wiem, że kochasz mnie szczerze - mówią to Twoje oczy.

Bo miłość to świadomość  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Bo miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś, kto przytrzyma za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie, a nie z kimś, kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi słowami: odchodzę!, to ja w takim razie wyjeżdżam!

Niektórzy mówią  że i tak nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV