głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Pięknie byłoby gdyby móc bezproblemowo zasypiać. Dobrze byłoby kiedy myśli i marzenia które kłębią się w głowie i nie pozwalają spać nagle zniknęły. Bardzo Cię

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Pięknie byłoby gdyby móc bezproblemowo zasypiać. Dobrze byłoby kiedy myśli i marzenia które kłębią się w głowie i nie pozwalają spać nagle zniknęły.
Pięknie byłoby  gdyby móc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 października 2015

Pięknie byłoby, gdyby móc bezproblemowo zasypiać. Dobrze byłoby, kiedy myśli i marzenia, które kłębią się w głowie i nie pozwalają spać - nagle zniknęły.

Bardzo Cię podziwiam  jeżeli nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 października 2015

Bardzo Cię podziwiam, jeżeli nie tęsknisz za naszymi rozmowami, jeżeli w ogóle o tym nic nie myślisz, nie chciałbyś do tego wrócić i niczego Ci nie szkoda. Naprawdę podziwiam bo mi kurwa rozrywa serce

Wiesz  chciałabym teraz być z nim... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 października 2015

Wiesz, chciałabym teraz być z nim pośród cichej nocy opustoszałego miasta. Znaleźć ukojenie w delikatnym odcieniu jego tęczówek i zdobyć się na ten gram odwagi, by powiedzieć mu prawdę o tym, co czuję. Poczuć ciepło jego warg na czole - znak tego, że zrozumiał. Obietnicę, iż nie zostawi mnie po raz kolejny.

 Ja mam kryzys permanentny. Jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. Jak każdy zneurotyzowany typ przeżywam momenty euforii. Im większa euforia, tym potem większy dół. Taka sinusioda, bez równowagi."

 Zmieniłam się? Może i tak. Może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz."

 Spytaj się człowieka który nie ma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Spytaj się człowieka,który nie ma rąk, jak to jest móc przytulić ukochaną osobę. Ślepca, jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata. Niemowę, jak to jest móc krzyczeć z radości. Kalekę na wózku, jak to jest móc biec przed siebie bez celu. Głuchego, jak to jest móc slyszec radosny świergot ptaków co dnia. Bezdomnego, jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku. Głodnego, jak to jest móc być najedzonym do syta. Sierotę jak to jest mieć rodziców. A potem spytaj siebie, jak to jest docenić to, co się ma, jak to jest kochać swoje życie."

 Wiesz co jest najgorsze w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To, że pamięta i nawet gdy bardzo chce, nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją, myśli się kotlują, serce pęka każdej nocy na nowo, tylko dlatego, że pamiętamy. Pamięć nas zabija."

 To własnie rodzią ludzie w tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"To własnie rodzią ludzie w tym chaotycznym świecie(...): odchodzą, kiedy chcą. Znikają, wracają, potem znowu znikają. A Ty zostajesz z tym sam i musisz się jakoś pozbierać."

 Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawi się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem, kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych, którzy traktują Cie tylko jako jedną z opcji."

 Pokonaj złych ludzi swym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

"Pokonaj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić z równowagi. Jeśli są złośliwi, nie bądź złośliwy w zamian. Jeśli wściekły pies ugryzie Cię, a Ty ugryziesz go w odwecie, sam staniesz się psem..."

I wtedy zrozumiałem ważną rzecz:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

I wtedy zrozumiałem ważną rzecz: kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny. Jeśli prawdziwie ją kochaszm stanie się dla Ciebie wszystkim"

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2015

Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV