głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kiedy go poznałam wydawał się normalnym zwykłym facetem z przeciętną urodą ale jak się później okazało stał się kimś dla mnie wyjątkowym. Nie jestem dobrą przyj

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kiedy go poznałam wydawał się normalnym zwykłym facetem z przeciętną urodą ale jak się później okazało stał się kimś dla mnie wyjątkowym.
Kiedy go poznałam wydawał się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Kiedy go poznałam wydawał się normalnym zwykłym facetem z przeciętną urodą, ale jak się później okazało stał się kimś dla mnie wyjątkowym.

Nie jestem dobrą przyjaciółką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Nie jestem dobrą przyjaciółką, ani dziewczyną. Nie będę pewnie dobrą żoną ani matką. Ale zawsze będę i jestem obok kiedy tego potrzebujesz.

Pocałunków każdego ranka i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jest najpiękniejsza.. Uśmiechu, kiedy będzie smutna, wybaczenia, kiedy narobi głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będziesz się na nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzi. A kiedy będzie tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, Twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko z nią.

Co się dzieje  gdy ukochany mówi do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 września 2015

Co się dzieje, gdy ukochany mówi do mnie "Wierzę w Ciebie", "Nie poddawaj się". Wtedy czuję coś piękniejszego niż samą miłość, niestety nie umiem tego opisać, ale dzięki temu pobudza się we mnie motywacja i chęć ducha walki, a przede wszystkim to, że nie mogę jego zawieźć i muszę dać z siebie wszystko. I gdy po tym wszystkim na jego twarzy pojawia się ten cudowny uśmiech, wtedy cieszę się, że mogłam to spowodować, bo przecież jego szczęście jest dla mnie najważniejsze.

I to szczęście  gdy nie widzisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 września 2015

I to szczęście, gdy nie widzisz kogoś tyle czasu, a przez te kilka dni, które spędzacie razem, mimo czasu i odległości, wciąż, w każdej minucie dostrzegasz miłość w Jego oczach, która daje siłę na kolejne kilka miesięcy.

Bo kiedy człowiek jest zakochany... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 września 2015

Bo kiedy człowiek jest zakochany, świat jest jaśniejszy. Bardziej słoneczny. Powietrze pachnie bardziej kwiatowo, a twoje włosy są bardziej jedwabiste i nagle łapiesz się na tym, że uśmiechasz się do dzieci, obcych ludzi i par staruszków spacerujących po plaży, trzymających się za ręce. Uśmiechasz się, bo dopuszczono cię do jednej z największych tajemnic życia/Jess Rothenberg - Po tamtej stronie ciebie i mnie

Psychologowie twierdzą  że osoba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2015

Psychologowie twierdzą, że osoba która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba która pierwsza wybacza jest najsilniejszą. A osoba która zapomina, jest najszczęśliwszą.

Przez te wszystkie lata dowiedziałam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 września 2015

Przez te wszystkie lata dowiedziałam się, że czasem odpychamy ludzi tylko dlatego, żeby nas przyciągnęli. Chcemy, żeby do nas przyszli, powiedzieli, że o nas nie zapomnieli. Chcemy, żeby udowodnili nam, jak bardzo im na nas zależy. Chcemy, żeby walcząc o nas, dowiedli swojej miłości.

Kiedy znajdziesz kogoś  kto sprawia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 września 2015

Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz, i przy kim czujesz się bezpiecznie& nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz.

Wiesz równie dobrze jak ja  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 września 2015

Wiesz równie dobrze jak ja, że kluczem do udanego związku jest umiejętność rozmowy. Wszyscy się kłócimy, wszyscy padamy ofiarą nieporozumień, ale najważniejsze to umieć ze sobą rozmawiać. Nie można pozwolić, by wzajemne żale zamieniły się w mur nie do przebycia./

Obudziłam się i poczułam  że za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 września 2015

Obudziłam się i poczułam, że za wszelką cenę nie chcę dziś wstawać. Przekręciłam się na drugi bok i zamknęłam oczy. Nie rozumiałam skąd bierze się to uczucie związanych dłoni i nóg. Jakby coś od środka zjadało mnie.

Kobiecość to nie ładna twarz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 września 2015

Kobiecość to nie ładna twarz, płaski brzuch czy piękna skóra. Kobiecość to piękne wnętrze, czułość, ciepło, wyrozumiałość, umiejętność bycia blisko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV