głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd I lubię się do Ciebie przytulać jak zmywasz naczynia lubię Cię zaczepiać jak kroisz cebulę i lubię gładzić Cię po policzku opuszkami moich palców bo wiem że zar

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
I lubię się do Ciebie przytulać jak zmywasz naczynia lubię Cię zaczepiać jak kroisz cebulę i lubię gładzić Cię po policzku opuszkami moich palców bo wiem że zaraz po t
I lubię się do Ciebie przytulać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2015

I lubię się do Ciebie przytulać jak zmywasz naczynia, lubię Cię zaczepiać jak kroisz cebulę i lubię gładzić Cię po policzku opuszkami moich palców, bo wiem, że zaraz po tym pojawi się Twój uśmiech.

Niektórzy mówią  że i tak nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2015

Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.

Pytam ją  dlaczego siedzi w kuchni i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2015

Pytam ją, dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem, zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada, że kręci na ciasto masę makową czy coś, bo przez żołądek do serca i takie bzdury. Kochanie, mówię jej, odłóż ten mikser. Kobiety mieszają mężczyznom w głowach kręcąc biodrami.

Zapadła między nami cisza.W sumie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2015

Zapadła między nami cisza.W sumie tego się właśnie spodziewałam, bo przecież mną się można bawić i odkładać w kąt gdy nie będę już potrzebna, ale gdy Ci się będzie nudzić lub będziesz mieć jakiś problem, napisz koniecznie. Przecież jestem na tyle głupia, że zawsze będę i zawsze pomogę. W zamian oczywiście nie otrzymując ani grama wdzięczności.

Coraz częściej ludzie pytają mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2015

Coraz częściej ludzie pytają mnie czy tego właśnie chciałam? Nie chciałam, ale musiałam.Nie chciałam skrzywdzić nikogo, ale skrzywdziłam samą siebie.

Ktoś cie kocha   nigdy nie dowiesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2015

Ktoś cie kocha - nigdy nie dowiesz się kto . A czemu ? Bo jeśli teraz mnie nie widzisz, to kiedyś o mnie zapomnisz , a nie chcę być kimś zapomnianym , nic nie znaczącym w twoim życiu .

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2015

Zdarzyłam się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłeś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu.

Wiem  że spieprzyłam wiele spraw... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2015

Wiem, że spieprzyłam wiele spraw, nie doceniałam tego uczucia i sądziłam,że ramiona innego będą tak samo ciepłe jak Twoje, a wargi tak czułe. Szukałam tego szczęścia z rąk do rąk, oddechów do oddechu i marnych szeptów. Byłam ślepa na wszystko i w pewnym momencie przestałam słuchać swojego serca,które krzyczało, wyrywało się, drapało od środka, ale ja to zagłuszałam. Przepraszam, że nie pozwoliłam nam istnieć, że szukałam wszędzie tylko nie w Tobie.

szaleję za jego uśmiechem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2015

szaleję za jego uśmiechem , spojrzeniem przeszywającym mnie na wskroś . za dotykiem sunącym delikatnie po liniach mojego ciała , nawet za tym tanim flirtem który na mnie stosuje . wielbię sposób w jaki do mnie mówi . jak z sekundy na sekundę może przejść z żartów na poważny temat , z jednej strony go nienawidzę a z drugiej tak bardzo kocham.

To niesamowite  że czasami wystarczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2015

To niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną osobę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać.

Gdyby istniała możliwość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2015

Gdyby istniała możliwość cofnięcia się do jednego wybranego momentu w życiu, jestem pewna, że każdy by ją wykorzystał. Znaleźlibyśmy się w chwili, gdy powiedzieliśmy o kilka słów za dużo, gdy poszliśmy w złą stronę, gdy zachowaliśmy się nieodpowiednio, gdy odpuściliśmy, gdy mogliśmy zrobić więcej, gdy przestaliśmy walczyć. Myślę, że każdy z nas naprawiłby swój błąd, udoskonaliłby przeszłość, znalazł nową ścieżkę i nie cofał się do momentu, w którym zniszczył wszystko

Uwielbiam Twoje ręce  oczy  głos.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2015

Uwielbiam Twoje ręce, oczy, głos. Twój styl bycia i charakter chociaż czasami tak cholernie potrafisz mnie zdenerwować. Uwielbiam całego Ciebie od góry do dołu. I chociaż wiem, że wszystko prędzej czy później musi się skończyć to chcę abyś to właśnie Ty, stał się każdą kolejną minutą mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV