głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Czasem Cię kocham a czasem nienawidzę. To tak jakbym chciał Cię zepchnąć z klifu a zaraz potem pobiec na dół i Cię złapać. Na tym własnie polega miłość. Jeśli d

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Czasem Cię kocham a czasem nienawidzę. To tak jakbym chciał Cię zepchnąć z klifu a zaraz potem pobiec na dół i Cię złapać. Na tym własnie polega miłość.
Czasem Cię kocham  a czasem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Czasem Cię kocham, a czasem nienawidzę. To tak, jakbym chciał Cię zepchnąć z klifu, a zaraz potem pobiec na dół i Cię złapać. Na tym własnie polega miłość.

Jeśli dwie osoby naprawdę się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Jeśli dwie osoby naprawdę się kochają, to będą razem. Nieważne co się stanie, nieważne jakie błędy popełnią, nieważne jak daleko będą od siebie, nieważne co inni o tym myślą. Wszystko jest nieważne, bo siła miłości pokona wszystkie przeszkody. Miłość jest najsilniejsza.

Nigdy nie jest za późno  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

Weź  pieprz odległość i przyjedź... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Weź, pieprz odległość i przyjedź tu choćby na hulajnodze, przytul mnie najmocniej jak potrafisz i nie pozwól mi umrzeć z zimna czy tęsknoty. Po prostu bądź obok, chociaż przez jedną, pieprzoną chwile...

Kobieta przy swoim mężczyźnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Kobieta przy swoim mężczyźnie powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być zapewniana o jego uczuciu. Czasem wystarczy ją tylko przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziala, że ma obok siebie prawdziwego faceta.

Są takie osoby  których mimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Są takie osoby, których mimo wszystko nie potrafimy zapomnieć, o których istnieniu pamiętamy zawsze, choć nie chcemy o tym mówić. Nieważne, że wygasło to co było między nami, jakieś uczucia, przyjaźń czy miłość. Sentyment gdzieś na samym dnie zostanie do samego końca, a blizny w pamięci jeszcze nie raz zostaną rozdrapane.

Dorastając  uczymy się  że nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Dorastając, uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś sie nie spodziewał nigdy, że Cię skrzywdzi, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał załamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serce, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było złamane. Będziesz walczył ze swoim przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz uciekał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj, jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ kazde 60sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości której nie odzyskasz...

Nie chcę mieć idealnego chłopaka.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

Nie chcę mieć idealnego chłopaka. Chcę tylko kogoś z kim będę mogla się wygłupiać, kogoś kto będzie mnie dobrze traktowal i KOCHAŁ najbardziej na świecie!

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2015

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na wszystko co Cię otacza i nie potrafisz zrozumieć o co bylo to zamieszanie. Nie interesuje Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłas, sama przyznaj.

Wiele spotkań  tysiące pocałunków... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2015

Wiele spotkań, tysiące pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Kilka kłótni, które nie potrafiły nas rozdzielić, które nas tylko wzmocniły.

Przestań karmić się tym  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2015

Przestań karmić się tym, co mówią inni. Idź przed siebie, doświadczaj, czuj, oddychaj, żyj, zachwycaj się, odczuwaj emocje i naucz się je nazywać. I mówić o nich. Przeżyj coś naprawdę, dogłębnie i tak jak chcesz Ty, a nie wszyscy dookoła. I przypomnij sobie o marzeniach z dzieciństwa, bo przecież je miałeś. Jeśli odważyłeś się je mieć, masz też wszystko, czego potrzeba, by je spełnić... Zacznij żyć, od teraz!

Wszystko w życiu jest tymczasowe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 października 2015

Wszystko w życiu jest tymczasowe, więc jeśli coś idzie dobrze, trzeba się cieszyć bo nie będzie trwać wiecznie, a jeśli coś idzie źle, nie martw się, to też nie będzie trwać w nieskończoność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV