głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Dzwonisz mówisz mi Nie mogę spać . Ja przepraszam i kończę zaraz gramy pa . Nie słyszałem telefonu później było głośno i przepraszam że znowu musiałaś konwersow

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Dzwonisz mówisz mi Nie mogę spać . Ja przepraszam i kończę zaraz gramy pa . Nie słyszałem telefonu później było głośno i przepraszam że znowu musiałaś konwersować
Dzwonisz  mówisz mi  Nie mogę spać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Dzwonisz, mówisz mi "Nie mogę spać". Ja przepraszam i kończę "zaraz gramy, pa". Nie słyszałem telefonu, później było głośno, i przepraszam, że znowu musiałaś konwersować z pocztą ~ Stasiak (Nie wychodzmy dzisiaj z lozka)

Dość już twoich i moich łez. Jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Dość już twoich i moich łez. Jak jest wiesz, masz twarz zasmuconą. Czuje się źle, daję słowo. Być skałą, wokół której toną. Ciężki charakter, wiem, mam z natury, chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury. ~ Pih (Zawsze musze cos spierdolic)

Ona uczyła mnie zasad nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Ona uczyła mnie zasad nie przestrzegając ich wcale, dzięki niej trudne tematy stały się łatwe. Jest faktem, że kształtowała mój charakter, pomysły grzechu warte miała, mocnych wrażeń głodna, była bez sumienia i wiedziała co to zbrodnia. ~ Pokoj z widokiem na wojne (Moja pierwsza dziewczyna)

Rozstania i powroty  nie kończą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Rozstania i powroty, nie kończą się historia i wieczny ból, ale warto.. warto czuć ten ból dlatego, że choć przez chwile czuję wielkie szczęście móc patrzeć w twoje ocz

Są ta­cy  którzy uciekają od... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z kim rozmawia. Kogo dotyka. Co widzi. Co czuje.. Uśmiecha się? Czy jest Mu ciepło? Czy jest szczęśliwy?

Ko­bieta która już raz poszła do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 września 2013

Ko­bieta która już raz poszła do łóżka z mężczyzną, będzie z nim szła za każdym ra­zem, kiedy mężczyz­na zechce, o ile pot­ra­fi ją za każdym ra­zem prze­konać do te­go swą czułością.

Kochanie  gdy już się zobaczymy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 września 2013

Kochanie, gdy już się zobaczymy, nie pozwól mi się zapomnieć. Przypominaj mi nieustannie, ze jesteśmy tylko przyjaciółmi. Chyba że i Ty się zapomnisz. Jeśli tak, to mi nie przypominaj. Takie zapomnienie może zdarzyć się nawet najlepszym przyjaciołom.

Zrozum  nie jestem dziewczyną  z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 września 2013

Zrozum, nie jestem dziewczyną, z którą chciałbyś się związać. Nie mam czasu ani skłonności do romantycznych uniesień, a jeśli umawiam się z kimś jedyne czego szukam, to towarzystwa i nic więcej.

Chce­my być obec­ni w życiu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 września 2013

Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

Gdy­bym mial tyl­ko godzi­ne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 września 2013

Gdy­bym mial tyl­ko godzi­ne mi­los­ci nim spoczne w gro­bie, godzi­ne by mi­losc oka­zac, dal­bym te mi­losc Tobie.

lęk wysokości świadczy o braku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2013

lęk wysokości świadczy o braku zaufania do siebie nie masz pewności czy nie skoczysz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV