głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Usycham. Po prostu wiele rzeczy przestało mnie cieszyć. Moje wnętrze stało się pustynią a to wszystko zawładnęło nad sercem. Wciąż mi czegoś brak i tak mało daj

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Usycham. Po prostu wiele rzeczy przestało mnie cieszyć. Moje wnętrze stało się pustynią a to wszystko zawładnęło nad sercem. Wciąż mi czegoś brak i tak mało daję innym.
Usycham. Po prostu wiele rzeczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2013

Usycham. Po prostu wiele rzeczy przestało mnie cieszyć. Moje wnętrze stało się pustynią, a to wszystko zawładnęło nad sercem. Wciąż mi czegoś brak i tak mało daję innym. Nie umiem inaczej. To jest mój bunt. A raczej nie mój, tylko mojego umysłu. Chcę odpocząć od problemów, ale jest ich coraz więcej. Gubię się. Weź mnie zabierz stąd. Potrzebuję Cię.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

To szczęście  o które tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2013

To szczęście, o które tak wal­czyłeś, jest już w Twoim po­siada­niu. A te­raz nie ro­bisz nic, by je ut­rzy­mać przy so­bie na dłużej.

Nie ważne ile w życiu przeciwności... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2013

Nie ważne ile w życiu przeciwności losu napotkamy na swej drodze, ważne jest ile razy będziemy w stanie uporać się z nimi tak, aby znów wyjść na prostą.

Mało miał zalet. Większość jego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2013

Mało miał zalet. Większość jego charakteru przeważały wady. A mimo to go kochała. Kochała tego cholernego dupka bez uczuć. Tak, kochała. Kochała najmocniej na świecie.

Nie ma co się dręczyć. Trzeba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2013

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować, pozbyć się tego pliku z własnej pamięci. Trudno. Było, minęło.

Tak naprawdę nie wiem co czuje.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2013

Tak naprawdę nie wiem co czuje. Codziennie bije się z myślami i zaprzeczam samej sobie , że jest dobrze chociaż wszystko się pieprzy . Nie potrafię nawet określić o co dokładnie chodzi, zbyt łatwo się wkurzam o zupełne błahostki lub nawet bez powodu. To jest prawdziwy burdel który ciężko będzie ogarnąć.

Może i faktycznie coś się kończy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2013

Może i faktycznie coś się kończy, by coś innego się mogło zacząć. Tylko, że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwierać nowego rozdziału.

Dlatego zostań   Potrzebuję cię tu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2013

Dlatego zostań - Potrzebuję cię tu To, co w sobie mam tylko ciągnie mnie w dół Zostań - poukładaj mi sny Jeden z nich na pewno to my Dlatego zostań - potrzebuję cię tu To, co w sobie mam nie chce się dzielić na pół Zostań - poukładaj mi łzy Jedna z nich na pewno to ty

a za oknem deszcz..  lezysz w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2013

a za oknem deszcz.. lezysz w łóżku z słuchawkami w uszach i patrzysz na te spływające po oknie krople. zastanawiasz się nad sensem bycia, prawda? myslisz sobie o innych, o tym jak mają dobrze w życiu. ale czy tak jest na prawdę? każdy ma problemy, jedni mają mniejsze, inni zaś wieksze. jednak dla każdego ten mniejszy czy większy problem jest czymś co na pewno przezywają. dlatego nie martw się, nie jesteś sama.w twoim zyciu jest osoba, która chciałaby żebyś była usmiechnięta. jeżeli nie ma, pomysl sobie, że to jestem ja. autorka tego tekstu. chce, żebyś w tym momencie się uśmiechnęła, bo tak wyglądasz pieknie. zastanów się również nad tym czy warto rozdrapywac przeszłość?może lepiej nie oglądać się za siebie i rozpocząc nowy rozdział? może warto postawić sobie jakiś cel? do którego będziesz dążyła. tym celem może być osoba, rzecz, cokolwiek, ktokolwiek. jeszcze przed tyle przed tobą, więc nie marnuj czasu nad rozmyslaniam i zamartwianiem się. idź do przodu, nie oglądaj się za siebie.

Twoje oczy trochę smutne  chyba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2013

Twoje oczy trochę smutne, chyba patrzą prosto w moje i nic nie mówisz znów, ja milczę też, ale oboje mówimy chyba chce, lecz wybacz wiesz, trochę się boję.

Jedyne  czego chciała to mieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 września 2013

Jedyne, czego chciała to mieć kogoś, kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem, popatrzył jej w oczy, powiedział: jesteś jedyna, jesteś tą, której szukałem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV