głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Narkotyki i alkohol nie są odpowiedzią. Chyba że pytasz co robię w ten weekend. W ręku szlug telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Z

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Narkotyki i alkohol nie są odpowiedzią. Chyba że pytasz co robię w ten weekend.
Narkotyki i alkohol nie są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2013

Narkotyki i alkohol nie są odpowiedzią. Chyba, że pytasz co robię w ten weekend.

W ręku szlug telefon w drugiej. I... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

W ręku szlug telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie. ~ Bonson.

Czasami dusisz w sobie uczucia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Czasami dusisz w sobie uczucia ,emocje tak bardzo że w końcu pękasz i je wypuszczasz.nie jestes w stanie uczymac w sobie tych wszystkich uczuć

niewykorzystane szanse bolą jeszcze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

niewykorzystane szanse bolą jeszcze bardziej to uczucie kiedy coś mogło być twoje a już nie może

Nie mam odwagi pytać czy mi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Nie mam odwagi pytać czy mi wybaczysz. Nie mam odwagi mam tylko strach w oczach. Nie mam odwagi pytać czy mi wybaczysz. Chcę Ci powiedzieć, że zawsze będę Cię kochać.. ~ Diox

Trochę się zmieniło  ale jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Trochę się zmieniło, ale jestem ciągle sobą, mimo wielu lat dalej tą samą osobą, zrozumiałam parę rzeczy i potrafię przegrywać, troszkę się zmieniło i wiem że to widać.

Naprawdę nie miałam pojęcia  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Naprawdę nie miałam pojęcia, że będę się tak czuć, zrobiłam wiele głupich rzeczy w życiu, ale ta była najgłupsza. Czuję się głupio czując to co czuję, po prostu.

Może i jestem zepsutą małolatą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Może i jestem zepsutą małolatą, która czasami nienawidzi siebie samej. Może czasami denerwuję się i komplikuję swoje życie. Może jestem jeszcze 'mała', ale potrafię bardzo kochać.

Na­wet jeśli nie jest od ra­zu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Na­wet jeśli nie jest od ra­zu wza­jem­na, miłość zdoła przet­rwać je­dynie wte­dy, jeśli is­tnieje is­kier­ka nadziei - bo­daj naj­mniej­sza - że zdobędziemy z cza­sem ukochaną osobę. A reszta jest czystą fantazją.

Czuł coś do niej  ale nie potrafił... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Czuł coś do niej, ale nie potrafił tego okazać, bał się odrzucenia. Ona wariowała z miłości do niego, lecz zabrakło jej odwagi na jeden mały uśmiech. Skończyło się na niczym .

Pamiętam dokładnie Twój wyraz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Pamiętam dokładnie Twój wyraz twarzy i przygasający odcień blasku oczu, kiedy szedłeś wyczerpany w moją stronę szurając przy tym butami .

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV