głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd W ręku szlug telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał że Cię kocham tu j

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
W ręku szlug telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i
W ręku szlug telefon w drugiej. I... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

W ręku szlug telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie. ~ Bonson.

Czasami dusisz w sobie uczucia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Czasami dusisz w sobie uczucia ,emocje tak bardzo że w końcu pękasz i je wypuszczasz.nie jestes w stanie uczymac w sobie tych wszystkich uczuć

niewykorzystane szanse bolą jeszcze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

niewykorzystane szanse bolą jeszcze bardziej to uczucie kiedy coś mogło być twoje a już nie może

Nie mam odwagi pytać czy mi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Nie mam odwagi pytać czy mi wybaczysz. Nie mam odwagi mam tylko strach w oczach. Nie mam odwagi pytać czy mi wybaczysz. Chcę Ci powiedzieć, że zawsze będę Cię kochać.. ~ Diox

Trochę się zmieniło  ale jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Trochę się zmieniło, ale jestem ciągle sobą, mimo wielu lat dalej tą samą osobą, zrozumiałam parę rzeczy i potrafię przegrywać, troszkę się zmieniło i wiem że to widać.

Naprawdę nie miałam pojęcia  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 września 2013

Naprawdę nie miałam pojęcia, że będę się tak czuć, zrobiłam wiele głupich rzeczy w życiu, ale ta była najgłupsza. Czuję się głupio czując to co czuję, po prostu.

Może i jestem zepsutą małolatą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Może i jestem zepsutą małolatą, która czasami nienawidzi siebie samej. Może czasami denerwuję się i komplikuję swoje życie. Może jestem jeszcze 'mała', ale potrafię bardzo kochać.

Na­wet jeśli nie jest od ra­zu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Na­wet jeśli nie jest od ra­zu wza­jem­na, miłość zdoła przet­rwać je­dynie wte­dy, jeśli is­tnieje is­kier­ka nadziei - bo­daj naj­mniej­sza - że zdobędziemy z cza­sem ukochaną osobę. A reszta jest czystą fantazją.

Czuł coś do niej  ale nie potrafił... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Czuł coś do niej, ale nie potrafił tego okazać, bał się odrzucenia. Ona wariowała z miłości do niego, lecz zabrakło jej odwagi na jeden mały uśmiech. Skończyło się na niczym .

Pamiętam dokładnie Twój wyraz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Pamiętam dokładnie Twój wyraz twarzy i przygasający odcień blasku oczu, kiedy szedłeś wyczerpany w moją stronę szurając przy tym butami .

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Usycham. Po prostu wiele rzeczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2013

Usycham. Po prostu wiele rzeczy przestało mnie cieszyć. Moje wnętrze stało się pustynią, a to wszystko zawładnęło nad sercem. Wciąż mi czegoś brak i tak mało daję innym. Nie umiem inaczej. To jest mój bunt. A raczej nie mój, tylko mojego umysłu. Chcę odpocząć od problemów, ale jest ich coraz więcej. Gubię się. Weź mnie zabierz stąd. Potrzebuję Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV