głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Napiszę długi list w którym opiszę wszystkie moje uczucia lęki niepewności i jak często czuję się Tobie niepotrzebna.potem go zemnę podrę rozszarpię a jego strz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Napiszę długi list w którym opiszę wszystkie moje uczucia lęki niepewności i jak często czuję się Tobie niepotrzebna.potem go zemnę podrę rozszarpię a jego strzępki sp
Napiszę długi list w którym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Napiszę długi list,w którym opiszę wszystkie moje uczucia,lęki,niepewności i jak często czuję się Tobie niepotrzebna.potem go zemnę,podrę,rozszarpię,a jego strzępki spalę. nigdy się nie dowiesz,jak bardzo Cię potrzebuję,pragnę i jak bardzo boli mnie Twoja obojętność.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Dojdźmy na kres świata. Nauczmy kochać własne serca. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem.

Byłam pijana  ledwo stałam na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Byłam pijana, ledwo stałam na nogach, prawie na nic nie miałam siły, jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić, to wykrzyczeć, że cię kurwa kocham. na to zawsze mam siłę.

Niektóre wydarzenia sprawiają  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie. Na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem.Zamykam się wtedy najczęściej w łazience. Odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir. Pralka przypomina trochę moją głowę. Moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam. Siedząc i machając nogami marzę o końcu świata. O czymś, co sprawi, że tępy wir zamieni się w szczęście.

Mówiąc komuś  Kocham Cię  musisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Mówiąc komuś "Kocham Cię" musisz wiedzieć,że to więcej niż tylko słowa.To wyznanie,które obowiązuję Cię do dbania,kochania,poświęcania swojego życia dla tej osoby. Szkoda,że dla niektórych to tylko "słowa"

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

Spotkałaś kiedyś faceta  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Spotkałaś kiedyś faceta, który wzbudził w Tobie taką miłość, że to uczucie zawładnęło wszystkimi Twoimi zmysłami? Oddychasz nim . Smakujesz go, widzisz w jego oczach Twoje nienarodzone dzieci. Wiesz, że Twoje serce znalazło wreszcie dom. Twoje życie rozpoczyna się z nim, a bez niego na pewno się skończy.

Gdy już postanowisz odejść  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Gdy już postanowisz odejść, nie mów mi tego. Zrób to jak najszybciej, by jak najmniej bolało. Nie przychodź, nie tłumacz.Idź swoją drogą. A gdy kiedyś postanowisz wrócić, nie martw się, nie zastanawiaj się, nie wahaj. Zawsze możesz tu wrócić, nie wyjaśniając mi nic. Nie chcę wiedzieć. Po prostu będę czekać, stało się to moją codziennością. Przyjedziesz, a ja jak gdyby nic, po prostu będę.

I niech się niesie po mieście fama... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

I niech się niesie po mieście fama, że jesteś ze mną, nie jesteś sama. Mogę pójść za Tobą do nieba i w drugą stronę bez piekła, kata, niech ugości nas tam sam szatan. Chcę tu tylko z Tobą godnie żyć, bo na oczy widzę tylko Ciebie..

Kobieta przy swoim partnerze powinna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta

Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo dla­tego, że nasze dusze sta­nowią jed­no. Może zaw­sze tak było i może na zaw­sze tak po­zos­ta­nie. Może przed tym wciele­niem żyliśmy po ty­siąc ra­zy i w każdym życiu siebie od­najdo­waliśmy. I może za każdym ra­zem z te­go sa­mego po­wodu nas roz­dziela­no. Co oz­naczałoby, że dzi­siej­sze pożeg­na­nie równa się pożeg­na­niu sprzed dziesięciu ty­sięcy lat i sta­nowi pre­ludium przyszłego pożegnania.

Człowiek nigdy nie jest spisany na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Człowiek nigdy nie jest spisany na straty. [...] i myślę ile jeszcze mam kredytu w twoim sercu? Połamany ludzik, bez Ciebie wszystko nie ma sensu. ~ Grammatik (Rozmowa)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV